فال دوشنبه هفدهم شهریور ماه سال 1393

فال روزانه 17 شهریور 93

فال دوشنبه هفدهم شهریور ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز تغییرات زیادی در انتظارتان است. نباید از دوستان، همکاران یا خانواده بخواهید که با برنامه پیش بروند. بهتر است دور هم جمع شوید و جدی صحبت کنید.

اردیبهشت

اکنون زمان متناسبی برای انجام کارهای خانه از بین بردن اختلافات با پدر و مادر یا دیگر اعضای خانواده است . شاید بیش از حد نظم و ترتیب را اجرا کرده اید و به عبارتی افراط کرده اید.

خرداد

امروز هر چه بیشتر در رقابت ها شرکت کنید، شادتر می شوید. در حقیقت باید ثابت کنید که بداخلاق نیستید و بیش از حد، خودتان را برای زندگی ناراحت نمی کنید. اکنون زمانی است که باید علائق زندگی تان را گسترش دهید و به آنها فرصت مناسبی برای پیشرفتتان بدهید.

تیر

اگر اخیراً بیش از حد کار کرده اید،بودن در کنار همسرتان خستگی شما را برطرف می کند.اکنون کارهای زیادی دارید که نمی خواهید از شدت خستگی مریض شوید و سلامتی تان به خطر افتد.

مرداد

امروز شما مشتاق مسائل غیر طبیعی هستید، گرچه که مکثی کوتاه در انجام امور بسیارعجیب و خارق العاده خواهید کرد. حتی با این وجود شما امکان خواهید یافت که به دنیایی از تجارب دست پیدا کنید و با اشخاصی هم صحبت شوید که بسیار با شما متفاوت اند. هم چنین فرصت دارید که به شدت جذب شخصی شوید که در حالت طبیعی، به نظرتان نمی آمده و جلوه ای نداشته است.

شهریور

دوست دارید کارهای جالب انجام دهید و از کارهای کسل کننده دوری می کنید.آماده باشید اگر برنامه هایتان تغییر کرد.

مهر

در حال حاضر همکاران نتان پر از شگفتی و مطالب جدیدی برای شما هستند که شما مایل اید آنها راکشف کنید،نگران نباشید چرا که شما مجبور نیستید با مطالبی آزاد دهنده و شوک دهنده رو به رو شوید ولی در هر حال از جنبه های دیگری همکار یا رئیس تان راخواهید شناخت. این به شما کمک میکند که به آنها از زاویه ای جدیدی نگاه کنید.

آبان

درست است که ما فکر می کنیم خیلی می دانیم اما همیشه چیزهایی هست که یاد بگیریم .هرچقدر بازتر فکر کنید بیشتر به دست می آورید.شاید افرادی با تمدن و فرهنگ متفاوت از کشورهای دیگر را ملاقات کنید و روشی دیگر در زندگی کردن بیاموزید.اگر فرزندانی دارید آن ها را بهتر می شناسید و می توانید رفتار بهتری با آنان داشته باشید.

آذر

نگاهی به آینه بیاندازید و ببینید آیا چیزی در قیافه شما نیاز به تغییر دارد. شاید قیافه تان نمایانگر شخصیت قبلی شما باشد و با روحیه جدیدترین سازگار نباشد. از همه بالاتر، با خود روراست باشید و تغییرات را فقط بخاطر خود ونه بخاطر دیگری در خود بوجود بیاورید.

دی

انرژی فوق العاده ای دارید و از دیگران پیشی می گیرید. اما لطفاَ مراقب باشید که با همکار یا آشنایی رفتار بد نکنید. مودب بودن کار راحتی است و از مشکلات بعدی جلوگیری می کند.

بهمن

سعی کنید انرژی تان را در مسایل مالی خرج کنید . موضوع این نیست که کاملاً در این زمیه پا در هوا هستید اما سیارات می توانند بر شما اثر بگذارند و باعث رویاپردازی در این زمینه شوند . در تفکر تان خلاق باشید . اما حتماً واقع گرا و فعال باشید .

اسفند

اگر بخواهید به هر دویتان کمک شود که از چشم انداز مورد نیازتان سود ببرید. پیشنهاد یک نوشابه با یک غذا به زودی این رابطه بسیار نزدیک خواهد شد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه