فال شنبه هفدهم آبان ماه سال 1393

فال روزانه 17 آبان 93

فال شنبه هفدهم آبان ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

ارتباط شما با یک نفر به اوج می رسد. همه چیز به خوبی پیش می رود و نتیجه خوبی خواهد داشت. در مورد یک طرح و پروژه فعالیت بسیاری انجام می دهید و شرایط را به خوبی بررسی می کنید.

اردیبهشت

چشمان شما تیزبین است و هم نقاط ضعف و هم نقاط قوت آن ها را می دانید.این موضوع سبب می شود تا دیدگاهی واقع بینانه تر داشته باشید.اگر اطرافیان به وظایف خود عمل نکنند و به تذکر شما اهمیت ندهند باید برای همیشه از زندگی تان خارج شوند.

خرداد

شاید یک نفر شما را بسیار مادی بداند اما باید حقیقت را بپذیریم شما باید بتوانید قبضهای تان را پرداخت کنید، هم چنین زمانی که مجبور شوید می توانید مصمم و کاردان تر هم باشید. خوشبختانه لازم نیست در چند روز آینده خیلی کار کنید زیرا ستارگان شانس شما را در مسائل شخصی و مالی بالا می برند.

تیر

اگر بعضی از نقشه های تان متوفق مانده است ، متوجه می شوید که حداقل یکی از آنها در حال اجراست . شاید بخواهید موقعیت را بررسی کنید زیرا فرصتی دارید تا در حال حاضر تغییراتی ایجاد کنید.

مرداد

ممکن است تمام کارهایی که در طول چند روز اخیر انجام داده اید، شما را خسته و کوفته کرده ولی امروز می خواهید که دنیا را ساده بگیرید. هم چنین از این که از افرادی که کارها را سخت می گیرند، دوری کنید، بسیار لذت خواهید برد و طبیعتاً به سمت افرادی کشیده می شوید که خوش مشرب، هماهنگ و ملایم و آرامند. آنها آرامشی را که نیاز دارید به شما خواهند داد و خاطرنشان خواهند کرد که زندگی این نیست که همواره احساس کنی در حال تلاش برای بالا رفتن از سربالایی کوهی می باشید.

شهریور

امروز علاقه ای به رویا پردازی ندارید از حقیقت جدا نمی شوید.در مسائل کاری خلاق هستید و ایده های جالبی دارید.می دانید که با همکارتان چطور رفتار کنید.

مهر

امروز در هر زمینه ای بسیار جذاب به نظر می رسید و این امر را کاملاً نشان می دهید.هر چه بیشتر با مردم قاطی شوید،بیشتر مورد نظر قرار خواهید گرفت وقبل از این که روز تمام شود افراد بسیاری جذب شما خواهند شد.اگر به دنبال عشق هستید،اکنون می توانید آن را بیابید عشقی که همه رویاهای رمانتیک شما را زنده می کند واما شما مهرماهی هایی که در حال حاضر شخص مورد علاقه خود را یافته اید،در این زمان روی ابرهای رمانتیک به پرواز در خواهید آمد.

آبان

امروز به نکات ریز و جزئیات توجه کنید و همه چیز را به خوبی بررسی کنید.اگر قرادادی می بندید حتماً سعی کنید از نکات و نظرات همدیگر با خبر شوید و همه چیز را بدانید.زیرا اگر دقت نکنید با مشکل روبرو می شوید.

آذر

گرچه دیگران از شما انتظارات و خواسته هایی دارند، شما به خوش روئی آنها را قبول می کنید. این واقعیت که امروز حساسیت بیشتری نسبت به یک شخص خاص حس می کنید به شما احساس همدردی بیشتر نسبت به او می دهد تا مواقع عادی. آذری عزیز، این در طبیعت شما نیست که به مدت طولانی از چیزی رنج بکشید، پس خود را به آزادی در خدمت مردم بگذارید بدون توقع داشتن از آنها و این را راهی برای تشکر از زندگی بدانید.

دی

درست زمانی که فکر می کنید شخصی را واقعاً می شناسید، آن ها شما را شگفت زده می کنند. چزهایی را که امروز می شنوید، تعجب آور هستند اما سعی کنید بر بروابط خوب دوستانه تان اثر نگذارید. در هر صورت، هر کدام زا ما رازی برای خودمان داریم.

بهمن

شما شخصی هستید که بیشتر مواقع بسیار واضح صحبت می کنید و اکنون ستارگان شما را تشویق می کنند تا افکارتان را کاملاً واضح بیان کنید. اما مهم است که زیاده روی نکرده و بیش از حد لازم صحبت نکنید. اگر می توانید مسیری را امتحان کنید و آن را ادامه دهید.

اسفند

اولیایی که اوقات سختی با جوانک ها داشته اند اخیراً پی می برند که آنها بطور ناگهانی خیلی بیشتر دارای حس همکاری شده اند آنها مشاهده خواهند کرد که سرانجام حس را خواهند دید. مشروط بر اینکه با حوصله و سازگار باقی بمانید. شاید شما بخواهید به محبوب های کوچکتان با یک رفتار مخصوص جایزه بدهید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه