فال چهارشنبه شانزدهم مهرماه سال 1393

فال روزانه 16 مهر 93

فال چهارشنبه شانزدهم مهرماه سال ۱۳۹۳

فروردین

حق و حقوقی دارید اما امروز در این زمینه با مشکل رو به رو می شوید. تنها کاری که باید بکنید این است که به کارهای روزانه بپردازید و همه چیز به خوبی پیش می رود.

اردیبهشت

دوستان متوجه می شوند که اکنون زمان مهمی برای شماست و برای این که موفق شوید به شما کمک می کنند. به حرف های آنها گوش کنید و مانند آنها رفتار کنید. اکنون زمانی است که باید با برنامه ریزی گام بردارید.همسرتان نیز این شرایط را درک می کند بنابراین سعی کنید توجه تان را تماماً به آینده معطوف کنید.

خرداد

ستارگان نشان می دهند که شما خوش اخلاق هستید و مصمم هستید تا به آینده نگاه کنید. اما خیلی عجله نکنید که شرایط را تغییر دهید. زیرا حتماً بعداً‌ متوجه می شوید که آن شرایط مفید بوده اند،‌اگر سعی دیدگاهتان را عوض کنید و سعی کنید مسائل را با دید متفاوتی ببینید، حتماً موفقیت بزرگی به دست می آورید.

تیر

خوب است بدانید که همسرتان شما را درک میکند. و از این که به خانه بروید، بیش از اندازه خوشحال اید . روابط احساسی و عاطفی بین شما افزایش می یابد.

مرداد

امروز دوباره روحیه شما تقویت شده و به دنبال یک تفریح و یا بازی می گردید. حتی یک گپ شاد می تواند احساس خوبی به شما بدهد و لبخند به صورت شما بنشاند. اگر به دنبال کسی هستید که در خوشی وشادی شما را همراهی کند، بهترین افراد کسانی هستند که به طور روزمره آنها را می بینید، مثل همسایگان و یا افراد نزدیک فامیل.

شهریور

امروز دوست دارید پول خرج کنید و به خودتان برسید.شاید هدیه ای دریافت کنید که متعجب شوید و یا شخصی در حال حاضر به شما فکر می کند.

مهر

راه فرار هیچ گاه خیلی دور از شما نیست،به خصوص اگر در رویارویی با موقعیت سخت و یا افراد مهم.گرچه هیچ کس نمی تواند شما را برای فرار از چیزهایی که شما را آزرده و ناراحت می سازد،مقصر بداند،ولی باید با واقعیت ها نیز روبرو شوید.خیلی خوب اگر امروز آن قدر قدرت ندارید که با آن روبرو شوید،سعی کنید خیلی زود خود را مجبور به رویارویی با واقعیت کنید،در غیر این صورت اوضاع از بد به بدتر تبدیل می شود.

آبان

پیشنهادهایی که سبب بالا رفتن مقام شغلی تان می شود را قبول کنید زیرا اگر هم در آغاز جالب نرسند شما نمی دانید نهایتاً چه اتفاقی می افتد.یک نفر که دارای جذابیت زیادی هست شما را به خود جذب می کند.اگر هم متاهل هستید،این همسرتان هست که شما را به خود جذب می کند.

آذر

امروز سعی کنید که در مجامع خود رانشان دهید چون آدم ها مثل زنبور عسل که بطرف عسل جذب می شوند، جذب شما خواهند شد. بخصوص اگر مجرد هستید. مورد توجه بودن اعتماد به نفس شما را زیاد می کند و به شما یادآوری می کند که با همان دستی که می دهی با همان دست نیز می گیری. به عبارت دیگر هر چه بیشت رنیروی جاذبه در درون خود حس می کنید و این نیرو را به بیرون منتقل می کنید مردم قدرت مقاومت کمتری در مقابل شما دارند.

دی

یکی از افراد خانواده به شما پیشنهاد می کند که در یکی از برنامه های کاری با آن ها شرکت کنید. بستگی به خودتان دارد که قبول کنید یا نه، اما شما به اندازه کافی کار دارید. شاید عاقلانه باشد که به جای قبول کردن آن، این بار نپذیرید.

بهمن

امروز اگر شخصی را ملاقات می کنید که جذب او می شوید در پیشروی عجله نکنید.نباید این شخص را مقصر بدانید اگر در رابطه با احساستان اشتباه کند.شما احساساتتان را بسیار قوی بیان می کنید. اگر هم اکنون همسری دارید شور و هیجانی خود را با نیروی زیادی نشام می دهید.

اسفند

یک حس بزرگ درباره مصمم بودن و نظر وجود دارد.به نظر می رسید که بسیاری از ارواح پلید را که شما عقب نگاه داشته اند فتح کرده اید. و حالا بدانید که اگر مجبور باشید چند کوهی را می توانید حرکت دهید.

منبع:

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه