فال یکشنبه شانزدهم شهریور ماه سال 1393

فال روزانه 16 شهریور 93

فال یکشنبه شانزدهم شهریور ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز زهره به برج اسد می رود. زندگی اجتماعی و عشقتان به خوبی پیش می رود. خلاقیت زیادی دارید و دیگران حمایتتان می کنند. ورزش و احساسات اهمیت زیادی دارند.

اردیبهشت

زهره به برج اسدی می رود . این قسمت چارت شما به خانه و خانواده مربوط می شود. بیشتر از همیشه روابط اجتماعی دارید و از این خصوصیت لذت می برید.

خرداد

امروز زهره به برج اسد می رود. این قسمت از چارت شما به ذهن مربوط می شود .ایده های خوب زیادی دارید. علاوه بر آن مجرد هستید، افراد جذابی را ملاقات می کنید. اما اگر متاهل هستید لطفاً مراقب باشید.

تیر

امروز زهره به برج اسد می رود.از این که به این طرف و آن طرف بروید خسته شده اید.اما قبل از این که همه چیز را خراب کنید به نقاط مثبت آن فکر کنید.شما چیزی برای از دست دادن ندارید.

مرداد

ونوس،‌سیاره عشق، امروز وارد علامت شما یعنی شیر می شود. در طی چند روز آینده می توانید انتظار این را داشته باشید که محبوبیت شما افزایش یافته و شما بیش از همیشه، مورد استقبال دیگران واقع خواهید شد. هم چنین احساس خوبی داشته و بسیار خوب به نظر می رسید و این دقیقاً همان چیزی است که می خواهید، به خصوص اگر شما یکی از آن شیرهایی هستید که آرزو دارید شخصی را در این ماه ملاقات کرده و عاشقش بشوید، اگر اکنون عشق راستین خود را یافته و با او جفت شده اید، در این زمان فضای بین شما دو نفر بسیار شیرین و زیبا خواهد بود.

شهریور

زهره امروز به رمانتیک ترین بخش چارت شما می رود.دلربا و احساساتی هستید و همه متوجه این جریان هستند.همه شما را تحسین می کنند.شاید بعضی ها را فراموش کنید و از این موضوع ناراحت می شوید.

مهر

امروز شانس با شماست گرچه اگر بخواهید قمارهای بزرگ و ریسکهای احمقانه ای بکنید شما را به خاک سیاه خواهد نشاند. پس در این رابطه عاقل باشید و خیلی کله شقی به خرج ندهید . شما دارای روحیه ای بسیار میانه رو شده اید و گر چه می خواهید در این زمان افکارتان بازگو نکیند از بحث راجع به موضوعات روحی ، مرموز، مطالب مذهبی لذت خواهید برد . البته مطالبی وجود دارد که خصوصی تر از آن هستند که تمام و کمال راجع به آنها بشود صحبت کرد.

آبان

می دانید چه می خواهید و چطور آن را به دست آورید.بنابراین بدانید که موفقیت زیادی به دست می آورید.دوست ندارید منتظر شوید تا دیگران برای همراهی باشما این دست و آن دست کنند و تصمیم قطعی نگیرند بنابراین،خودتان به تنهایی کارها را انجام می دهید. خوشبختانه موفق می شوید و در میان جمع خواهید درخشید.

آذر

ستاره ها شما را ترغیب می کنند که بدون فکر کردن عمل کنید و این ممکن است باعث خجالت شما شود چون شما منتظر لحظه مناسب برای اقدام بکار ها نمی شوید. اگر بتوانید صبورتر شوید می توانید انتظار نتایج مثبتی را داشته باشید. اگر در حال رانندگی هستید بسیار مراقب باشید چون امکان دارد زندگی خود را ریسک کنید.

دی

ونوس وارد برج اسد می شود. خبر مهمی در مورد وضعیت مالی حساب های مالی تان می گیرید که خوشحال کننده است. بنابراین می توانید یکی از نقشه هایتان را عملی کنید. تنها موضوعی که باعث جلوگیری از پیشرفت شما می شود احساس احتیاط درونی شماست.

بهمن

اگر لازم است کاری را با دقت و توجه انجام دهید . یا تصمیمی بگیرید . اکنون زمانی است که با تکیه بر دانش خود و اطمینان از این که کار درستی انجام می دهید و به جلو قدم بردارید . بنابراین بهمنی عزیز بروید و بروید .

اسفند

امروز ونوس به اسد نقل مکان می کند و اگر می خواهید بهترین را ببینید به آن نگاه کنید . سلیقه شما عالی است اما حقیقتاً‌ شما می خواهید تاثیری دلپذیر روی کسی بگذارید آیا در نزدیکی عشق تازه ای می تواند باشد ؟

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه