فال سه شنبه پانزدهم مهرماه سال 1393

فال روزانه 15 مهر 93

فال سه شنبه پانزدهم مهرماه سال ۱۳۹۳

فروردین

دوستان و آشنایان کمی بی حوصله و عصبانی هستند، اگر از آن ها درخواستی دارید بهتر است ۲۴ ساعت صبر کنید.

اردیبهشت

امروز کمی زورگو و عجول هستید.شما باید رفتارتان را کنترل کنید.اگر موضوعی به طور کامل اشتباه شده است همین الان آن را درست کنید.

خرداد

کارهای خلاقیت و مسائل رمانتیک درحال حاضر زیاد وجود دارند، اما تا زمانی که یک مشکل طولانی مدت خانوادگی به طور کامل حل نشود و همه راضی نشوند شما آرامش نمی گیرید. احتمال دارد در مورد یک رابطه جالب تغییراتی صورت بگیرد البته اگر مجرد هستید، افراد جدید وارد زندگی تان می شوند.

تیر

احساس بدی دارید اما به این طریق به آن نگاه کنید . یک دوست واقعی از شما سوالی نمی کند که دروغ بشنود. و تحت هیچ شرایطی نمی خواهید کسی متوجه دروغ شما شود. بنابراین به این دوست بفهمانید که از سئوال پرسیدن و کنجکاوی او خوش تان نمی آید.

مرداد

مجموع تاثیرات سیارات امروز از شما فردی بسیار جدی می سازد. هر نوع نگرانی و مشکلی که در پس ذهن شما وجود دارد، امروز خود را نشان می دهد و بخش اعظم فکر شما را به خود اختصاص می دهند. به جای این که خود را ناراحت کنید، به خود یادآوری کنید که شما از مطالبی که به سادگی گذرا بوده اند، یک تراژدی بزرگ ساخته اید.

شهریور

امروز جدی هستید مخصوصاً در مورد برنامه های آینده.از آنجایی که نمی خواهید کاری را اشتباه انجام دهید و یا تصمیم غلطی بگیرید پیش از آنکه به آن اقدام کنید در موردش مشورت می کنید.

مهر

امروز یکی دیگر از آن روزهایی است که شما مورد لطف شخصی قرار می گیرید که نفوذ و قدرت زیادی دارد.او خیلی دقیق این پیام را به شما مخابره می کند.او از آن دسته افرادی است که امر می کند و شما باید اطاعت کنید.به خصوص اگر شما در زندگی تان به نوعی به این شخص وابسته باشید.شما که نمی خواهید خانه و محل کار خود را از دست بدهید،می خواهید؟

آبان

هر چه قدر تلاش می کنید که یک نفر را راضی کنید فایده ای ندارد شما نیز نمی توانید علت این خشکی و سرسختی ها آن ها را بدانید و از غیرقابل انعطاف بودن آن ها متعجب هستید.تا زمانی که خودشان تصمیم نگیرند که عوض شوند ناراحتی شما بی فایده است.

آذر

اخیراً به شما پیشنهاد شد که در مصرف پول خود را کنترل کنید و امروز هم همین موضوع در مورد شما صدق می کند. ممکن است در مورد مقدار پول در حساب بانکی تان خود را گول بزنید و فکر کنید پول زیادی ذخیره دارید و براساس آن تصمیم بگیرید. یک نفس عمیق بکشید و دریابید موقعیت مالی شما دقیقاً چگونه است چون هر چه بیشتر روی خود را برگردانید و موقعیت مالی خود را نادیده بگیرید مشکل بدتر می شود.

دی

متاسفانه، یک نفر از اعضای خانواده، به شدت از شما ناراحت است. آیا قول داده بودید که زود به خانه بیایید اما آن قدر سرگرم کار کردن شدید که به کلی از یاد برده اید؟ خوب، این کاملاً به خودتان بستگی دارد. اگر فکر می کنید که مسائل احساسی مانع از پیشرفتتان می شوند، یکی از این موقعیت ها را حذف کنید.

بهمن

امروز لازم است که کاری را با انرژی و یا علاقه انجام دهید و باید از انرژی تان به خوبی استفاده کنید زیرا اگر برای وقتتان برنامه ریزی کنید همه کارهایی را که خیلی دوست دارید انجام خواهند شد. اگر شانس داشته باشید فکری را که در ذهنتان دارید بیشتر لذت بخش است تا خسته کننده اما حتی اگر مجبور باشید با کاری روبرو شوید که به صبر زیاد نیاز داشته باشد طرز فکر مثبت شما آن کار را برایتان لذت بخش تر خواهد کرد.

اسفند

اگر یک عنصر خونسردی در در یک دوست مونث مشاهده کردید آن را خیلی شخصی برداشت نکنید- بعضی مواقع ما همه در حالت بدخلقی قرار می گیریم و تمایل داریم آن را سر کسی که دم دست داریم خالی کنیم.برای مدتی صبر کن . شما در کتاب خویش خواهید برگشت .

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه