فال چهارشنبه پانزدهم مرداد ماه 93

فال روزانه 15 مرداد 93

فال چهارشنبه پانزدهم مرداد ماه ۹۳

فروردین

امروز، زهره به برج سرطان می رود. همه چیز آرامش پیدا کرده است و روابط اجتماعی بیشتری برقرار کرده اید. اگر می خواهید در خانه تغییراتی ایجاد کنید اکنون بهترین زمان است.

اردیبهشت

ممکن است امروز درگیری پیدا کنید که مطمئناً تقصیر شما نیست . البته جای نگرانی نیست تغییرات غیرمنتظره ای صورت می گیرد که درست همان چیزی است که در حال حاضر به آن نیاز دارید.

خرداد

باید امروز اساساً‌ به خانواده فکر کنید. البته این موضوع خیلی جالب نیست اما ما باید گاهی به ”افرادی که دوستشان داریم“ توجه کنیم. امروز باید دقیقاً پی ببرید که دیگران چه احساسی دارند و ببینید که از چه راهی می توانید به آنها کمک کنید.

تیر

همه چیز مرموزتر می شود مگر این که اقدام به حل آنها کنید.تنها به خاطر این که ماموریت دارید نباید شخصیت تان یک شبه تغییر کند. به اطرافتان نگاه کنید تا ببینید چه اتفاقی افتاده است.

مرداد

تنش بین سیاره ها از امروز، روزی گیج کننده می سازد، خصوصاً در ارتباط با افراد زندگی تان. ممکن است که آنها پیغام هایی متفاوت برای شما بفرستند و شما نمی دانید که بالاخره تکلیفتان با آنها چیست. هم چنین ممکن است متوجه شوید که شخصی از اعتماد شما سوء استفاده کرده و شما را آلت دست قرار داده است. همه چیز به همین وضوحی که مشاهده می کنید نمی باشد و ممکن است زمانی بگذرد و بعد شما از قضایا سردر بیاورید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

شهریور

امروز قدرت زیادی دارید و می توانید تغییراات مهمی در زندگی تان ایجاد کنید.اما خوب فکر کنید و سپس تصمیم بگیرید زیرا بعداً نمی توانید تصمیم خود را عوض کنید.می توانید در زندگی خصوصی ونقشه های شخصی پیشرفت کنید.

مهر

امروز قادر خواهید بود که تغییراتی اساسی و بسیار غیر قابل دسترسی را ایجاد کنید، پس خود را دست کم نگیرید.فکر کنید ببینید چه چیزی در زندگی شما نیاز به بهترشدن دارد و از آن شروع کیند . اگر با دوستان نزدیک و یا یکی از همسایگان اختلافی دارید،بهترین راه حل این اختلاف صحکبت با آنها و حل اختلافات است.این شامل این نیز می شود که برخی حقایق قلبی تان را بازگو کنید ولی باعث می شود که اوضاع را سروسامان داده و مشکلات را حل کنید.

آبان

امروز هر چیزی برای شما یک پیغام است.می توانید این پیغام را جدی بگیرید،اما جدی گرفتن آن بستگی به میزان روحی شما دارد،اما در هر صورت نمی توانید این پیغام ها را نادیده بگیرید.اگر همه چیز به شما می گویند که باید پیشرفت کنید حتماً این کار را انجام دهید.

آذر

یک اختلاف بین انتظارات شما و واقعیت وجود دارد ولی این موضوع مهم امروز نیست. در مهمانی یا جریانی امروز شرکت می کنید که اگر بالاتر از حد انتظار شما نباشد دقیقاً همان چیزی است که انتظارش را دارید و خاطره اش تا سالها بیادتان خواهد ماند. آنرا می توانید با خیلی شیک پوشیدن حتی خاطره انگیزتر بکنید و نشان بدهید که چقدر شما می توانید خیره کننده شوید.

دی

اگر مراقب خودتان نباشید، کمی کله شق به نظر می رسید. می دانید، که در این صورت هیچ کس از شما دفاع نمی کند. گاهی اوقات آن چنان در دنیای خودتان غرق می شوید که نمی دانید تا چه اندازه بداخلاق هستید. خوشحال باشید خیلی بیش تر از آن چه انتظارش را دارید، موفقیت دارید.

بهمن

شما به دنیای کسی فکر می کنید و برایتان مهم نیست که دیگران متوجه شوند امروز حقیقتاً در حال و هوای معنوی هستید و اگر کسی را لایق بدانید با خوشحالی و بدون هیچ شواهد و مدرکی حرفهایش را باور می کنید . این از خوش قلبی شماست . اما سعی کنید در رابطه با این موضوع واقع گرا باشید و اگر کاملاً مطمئن هستید که آنها لیاقت چنین رفتار شایسته ای را ندارند بهانه تراشی نکنید و کارهای آنها را نادیده نگیرید .

اسفند

فقدان ارتباط علت واقعی مباحثات است و امروز شما متهم به برقرار کردن نادرست پیوستگی و می توانید مقصر باشید. غرایز و احساس غریزی می توانند مفید باشند . اما پالایش همچنان مهم است . امروز هر کسی می داند که خطر یک نزاع جدی چیست .

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه