فال امروز شما 15 تیر ماه 93

فال روزانه 15 تیر 93

فال امروز شما ۱۵ تیر ماه ۹۳

فروردین

امروز تغییرات کوچکی در زمینه کاری ایجاد می شود شاید همکاران جدیدی پیدا کنید. اگر لازم است هر نوع قرارداد کاری را در چند روز آینده امضا کنید فرصت خوبی دارید.

اردیبهشت

‌امروز روحیه لطیفی دارید و این موضوع دیگران را به شما جذب می کند. سعی کنید قولی ندهید زیرا به خاطر حالت احساسی ای که دارید مشکل می توانید از زیر آن در بروید.

خرداد

گاهی اوقات آسان گیری باعث می شود تا مسائل راحت تر حل شوند اما امروز این اتفاق نمی افتد. اگر از قصد و نیت دوستان و همکاران مطمئن نباشید، حتماً شرایط مالی با اختلاف رو به رو می شوند.

تیر

ارتباط با کشورهای خارجی خیلی از وقت شما را میگیرد اما به جای این که خسته و آزرده شوید، لبخند می زنید و خوشحال می شوید. شاید همه در محدوده وظایف تان باشد. اما می تواند فراتر از آن هم باشد. کمی صحبت های سرگرم کننده شما را سرحال می آورد.

مرداد

امروز روز خوبی برای رسیدگی به کارهای روزمره است و هم چنین هر کار دنیوی دیگری که مدت زیادی است روی دوشتان سنگینی می کند. گرچه ممکن است لذت زیادی از انجام این کارها نبرید، حداقل، زمانی که کارها را به اتمام برسانید، خرسند وراضی شده و می توانید راحت بنشینید و تلاش سخت خود را تحسین کنید.

شهریور

کمی احساساتی و حساس هستید.از بخاطر آوردن خاطرات گذشته خوشحال می شوید اما سعی کنید حال را فراموش نکنید.

مهر

سعی کنید امروز خیلی سخت نگیرید چرا که بعضی از افراد اطرافتان بسیار غیر دوستانه شده اند.آنها خیلی واضح پیام دور شو را برای شما می فرستند که در نتیجه شما آزرده و ناراحت می شوید.ممکن است ناخودآگاه شما بخواهید تا آن جا که ممکن است شما را از آنها دور کنید تا بیش از آن رنجیده خاطر و ناراحت نشوید ولی به نظر می رسد شما بیش از آن چه که باید ناراحت شده اید.سعی کنید کاری شدید و یا جدی انجام ندهید مگر این که به وضوح دریابید که در ارتباط با آنها به آخر خط رسیده اید.

آبان

هر چه قدر تلاش می کنید که یک نفر را راضی کنید فایده ای ندارد شما نیز نمی توانید علت این خشکی و سرسختی ها آن ها را بدانید و از غیرقابل انعطاف بودن آن ها متعجب هستید.تا زمانی که خودشان تصمیم نگیرند که عوض شوند ناراحتی شما بی فایده است.

آذر

اگر سعی کنید که شخص خاصی را به مسیر فکری خود بیاورید آنها به این نتیجه می رسند که ایده های شما خیلی با فکر آنها فرق دارد. بهرحال، این به ضرر آنهاست، و وقتی که با یک دوست عاقل و قابل اعتماد صحبت می کنید کاملاَ مشخص می شود که شما واقعاً سنجیده صحبت می کنید. فقط بایداین حقیقت را قبول کنید که بعضی ها افکار بزرگ دارند و بعضی ها افکار کوچک و این دو هیچگاه نمی تواند در یک مکان با هم وجود داشته باشند.

دی

اگر در حال حاضر درگیر کارهای قانونی هستید نیاز به اعصابی فولادین دارید. سیارات مشکل ها را رو می کنند و پیشرفتتان در آن ها می تواند موضوعی کاملاً عجیب باشد. حتماً گروه قانونی تان را از این که چه اندازه برای برنده شدن در این قسمت تلاش کرده اید، مطلع کنید و اگرنه شکست بزرگی خواهید خورد

بهمن

امروز ستارگان نشان می دهند که شاید بعضی از شماها قراردادهای پر سودی را امضاء کنید و یا ارتقاء‌ رتبه پیدا کنید و یا کار جدیدی می یابید.همچنان به شما پیشنهاد یک سفر کاری را بدهند و این می تواند هم از نظر مالی و هم از نظر شغلی مفید باشد.می توانید انتظار تعادل حسابهای مالی بانک خود را در آینده بسیار نزدیک داشته باشید

اسفند

اگر حواستان جمع باشد می توانید با یک تیر دو نشان بزنید شما در حد اعلای فریبندگی و جذابیت تان هستید و کمی برنامه ریزی ماهرانه بدان معناست که یک تکلیف ملال انگیز یا طاقت فرسا از برنامه شما حذف شده است . اما باید به سرعت فکر کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه