فال دوشنبه چهاردهم مهرماه سال 1393

فال روزانه 14 مهر 93

فال دوشنبه چهاردهم مهرماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز بی حوصله هستید و برای انجام کارها باید بیش از همیشه تلاش کنید. با اراده ای که دارید در همه کارها موفق می شوید.

اردیبهشت

دیگران بسیار خلاق بخشنده و احساساتی هستند اما در عین حال گیج و فراموشکار هستند.اگر با کسی قرار مهمی دارید بررسی کنید تا او فراموش نکرده باشد و زمانش را دوباره هماهنگ کنید.بعد از انجام این کارها می توانید انتظار لحظات رمانتیکی را داشته باشید.

خرداد

امروز باید سریع تر فکر کنید. دوست ندارید به یک دوست دروغ بگویید و حقیقت نیز مهم است. در چنین موقعیتی بودن انصاف نیست، سعی کنید از سیاست خودتان استفاده کنید و گفتن آن حقیقت را به تاخیر اندازید.

تیر

گاهی اوقات آسان گیری باعث می شود تا مسائل راحت تر حل شوند اما امروز این اتفاق نمی افتد. اگر از قصد و نیت دوستان و همکاران مطمئن نباشید، حتماً شرایط مالی با اختلاف رو به رو می شوند.

مرداد

زمانی خطرناک برای پول شماست. چرا که شما برای خرید ناگهانی مایلید بیرون بروید. اگر نمی توانید جلوی خود را بگیرید و هر آن چه که می بینید نخرید،‌ بهتر است از کس دیگری خواهش کنید که خرید شما را انجام دهد و یا پولتان را همراهتان نبرید و در خانه بگذارید، ممکن است به طریقی امروز شگفت زده شوید، زمانی که شریک زندگی تان کاری را انجام می دهد، که شما انتظار آن را ندارید.

شهریور

در روابط با همسرتان مستقل هستید.اگر قراری داشته باشید و کسی آن را به هم بزند،ناراحت می شوید.بعضی افراد رفتار جالبی ندارند اما آنها را جدی نمی گیرید.

مهر

انگار امروز دوباره پاهای شما به زمین می رسد و ناگهان دوباره واقع گراتر از دیروز می شوید.این عالی است برای این که به انجام کارهای مهمی که در راس لیست شماست بپردازید چرا که عالی است این کارها را تمام کرده و از سر راه بردارید.تنها مشکل دیدگاه شخصی است که دارای اختیار و قدرت است.او بسیار دیکتاتوروار و ریاست مابانه عمل می کند و شما این امر را دوست ندارید.

آبان

می توانید انتظار یک فرصت مالی یا کاری را داشته باشید.قبل از این که تصمیم بگیرید به خوبی فکرکنید و اگر عجله کنید خودتان را به خطر می اندازید.به مسائل و موارد کوچک توجه کنید،البته اگر می خواهید از همه چیز با خبر باشید.

آذر

امروز ستاره ها بنفع شما نیستند .فایده ای ندارد که با آنچه که شما را آزارمی دهد بخواهید بجنگید چون امروز آسان تر است که مشکلات دیگران را حل کنید تا این که به مشکل خود رسیدگی کنید. شما به وضوح می دانید که شریکتان قدم بعدیش چیست ولی از همان منطق در مورد خودتان نمی توانید استفاده نمائید. حتماً به دیگران کمک کنید ولی از آن بعنوان بهانه ای برای زیر برف کردن سر خود استفاده نکنید.

دی

شما یکی از فعال ترین افراد هستید و آن قدر درگیر برنامه هایتان می شوید که خوردن را فراموش می کنید. البته، خودتان حتماً می دانید که اگر سلامت نباشید، نمی توانید به خوبی کار کنید. سعی کنید بین خانه و کارهایتان تناسب برقرار کنید و اگرنه کسانی را که به آن ها نیاز دارید از دست می دهید.

بهمن

امروز روزی است که ناراحتی های کوچک می تواند به انفجار و مشاجره های بزرگ تبدیل شوند و شما هستید که باید تصمیم بگیرید شخصی را که دوست دارید آرام کنید یا اوضاع را وخیم تر کنید.شاید به این نتیجه برسید که زندگی کوتاه است و جالب نیست که خوش اخلاق نباشید. فکر نمی کنم کسی با این موضوع مخالف باشد.

اسفند

وقتی که راهنمایی را جستجو می کنید و موقعی که مستقیم سازی را که بسیاری نمی توانند انجام دهند خیلی مهم است. اما در هفته های اخیر به نظر می رسید که در این شعبده بازی نگهداری بشقاب های لرزان را مهار کرده اید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه