فال امروز سه شنبه چهاردهم مرداد ماه 93

فال روزانه 14 مرداد 93

فال امروز سه شنبه چهاردهم مرداد ماه ۹۳

فروردین

در چند روز اخیر ذهنتان درگیر مسائل زیادی بوده است اما امروز می توانید در مورد آن ها صحبت کنید.

اردیبهشت

در مورد مسائل مالی تغییراتی صورت می گیرد . لازم نیست نگران باشید این تغییرات مثبت و خوب هستند. اگر نیاز به هر گونه مشورتی دارید دوستان بسیار خوشحال می شوند به شما کمک کنند . زمان خوبی نیست که از دوستان پول قرض بگیرید زیرا در طولانی مدت فراموش می کنید آن را پس دهید.

خرداد

برای مدتی صبر و طاقت شما مورد امتحان قرار گرفته است و اکنون به نظر می رسد که از این امتحان سربلند بیرون آمده اید البته این موضوع را از همسرتان مخفی می کنید. باید دست از طبقه بندی سریع دیگران بردارید زمانی که یک نفر را بهتر شناختید شاید لازم باشد که دوباره در موردش فکر کنید.

تیر

علت رفتار عجیب یک نفر را می دانید،اما بهتر است یک بار دیگر به آن فکر کنید.آن قدر درگیر کارهایتان هستید که فکر می کنید همه چیز مربوط به شما می شود و آن رفتار مهربان و حساس شما کجا رفته است؟همان رفتاری که شما را محبوب دیگران می کرد؟

مرداد

امروز یکی از آن روزهای بی پروایی است و شما می خواهید تا آن جا که ممکن است تجربه کسب کنید. هر برنامه سفری در حال حاضر بسیار عالیست چرا که هم مناسب روحیه شماست که مایلید بیرون از منزل وقت بگذرانید و هم ممکن است معامله ای عالی و یا فرصتی که در زندگی هر کس یک بار رخ می دهد، به شما پیشنهاد شود که حیف است مورد استفاده قرار نگیرد. هم چنین ممکن است در مغزتان برنامه صحیحی برای هزینه کردن بریزید و از آن لذت ببرید.

شهریور

هر کاری می کنید وقتی را به همسرتان اختصاص دهید.از این که نشان دهید چه اندازه برای تان اهمیت دارند،لذت می برید.اگر نمی توانید این احساس را بیان کنید،می توانید به راه های دیگر آن را ابراز کنید.مثلاً می توانید یک هدیه بخرید.

مهر

انگار درتمام چند روز گذشته هیچ کاری درست پیش نرفته ولی خوشبختانه این پنج شنبه ورق برمی گردد. با هر کسی که صحبت می کنید فردی مودب،دوستانه است و از گفتگوی با شما خوشحال می شود.ممکن است به جاهایی بسیار دوست داشتنی دعوت شوید و یا شما هم تعدادی ازکسانی را که دوست دارید دعوت کنید.اگر به دنبال راهی می گردید که تعداد دوستان خود را افزایش دهید. سعی کنید به کلوپ و یا سازمانی بپیوندید که افرادی همانند شما عضو آن هستند و دارای علائقی یکسان اند.

آبان

امروز افکارتان به خاطر مسائل احساسی مشغول است.عشق واحساس زیاد یک نفر شما را جذب می کند و شما نیز آن را جواب می دهید.اگر در یک رابطه احساسی دچارمشکل هستید سعی کنید با صحبت آن را حل کنید.به خاطرداشته باشید که اگر روابط تان در حال بهتر شدن بود شما هم باید گذشت کنید.

آذر

امروز قبل از این که یک پرش بزرگ بکنید قدم بعدی را خوب مطالعه کنید. بخصوص اگر می خواهید پول سرمایه گذاری کنید و یا یکنوع داد و ستد مالی انجام دهید. گرچه کاملاً قادرید که منافع و مضرات هر موقعیتی را بسنجید ولی نصیحت های یک شخص مطلع ضرری ندارد.

دی

اگر مراقب نباشید ممکن است بیش تر از آن حدی که می خواستید پول خرج کنید. از این که ولخرجی کنید، متنفر هستید مخصوصاً‌ زمانی که نتوانید چیزی را که خریده اید نمایش دهید. اگر در موردش خوب فکر کنید متوجه می شوید که اگر این پول را برای خوشحال کردن اعضای خانواده یا دوستان خرج کرده بودید خیلی بهتر بود.

بهمن

ستارگان امروز بهره بردن از تخیلات را به شما القاء‌ می کنند . به خصوص اگر بتوانید با روشی جدید و غیر معمول از آن استفاده کنید . حتماً به حدس و گمان خود توجه کنید زیرا کاملاً‌ صحیح است . همچنین شاید خوابی ببینید که آینده را پیشگویی می کند یا پاسخ به سوالی باشد که اخیراً‌ ذهنتان را به خود مشغول کرده است . معاشرت یک نفر شما را بسیار شگفت زده می کند بنابراین هیچ دعوتی را رد نکنید .

اسفند

اگر شریک زندگی تان به حساب بانکی مشترکتان لطمه زده است لطفاً‌ از کوره در نروید . شما درباره انگیزش ناگهانی خرید خودتان با خود رو راست نیستید . حالا که چنین موقعیتی خوبی دارید مشاجره درباره پول ارزشی ندارد این طور نیست ؟

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه