فال امروز شما 14 تیر 93

فال روزانه 14 تیر 93

فال امروز شما ۱۴ تیر ۹۳

فروردین
ایده های جالب و خلاقانه ای دارید. به طور کلی اعتماد به نفس زیادی دارید اما از نزدیک شدن به دیگران می ترسید. شما به شجاعت معروف هستید بنابراین اولین قدم را بردارید.
اردیبهشت
نمی توانید آن طور که دوست دارید کار کنید.بنابراین لازم است به خودتان استراحت بدهید . البته نحوه این استراحت به خودتان بستگی دارد که رفتن به کلاس های ژیمناستیک باشد یا دیدن مکانی زیبا روز خوبی برای تفریح شماست .
خرداد
افرادی که دوستشان دارید، کارتان، موفقیت هایتان همه به اعتماد به نفستان مربوط می شوند اما باید به خاطر داشته باشید که زندگی با همین مسائل کوچک و کم اهمیت سپری می شود. شاید سوء تفاهم های کوچکی ایجاد شود و به این خاطر متوجه می شوید که تا چه اندازه این مسائل کوچک مهم هستند. شاید در آینده آنها را نادیده بگیرید.
تیر
عطارد به برج اسد می رود.برجی که به پول های شما مربوط می شود.بنابراین می توانید از سلول های خاکستری مغزتان استفاده کنید تا مشکلات مالی را برطرف کنید.روش های برای افزایش درآمد می آموزید.
مرداد
امروز با خود، صادق باشید. خصوصاً زمانی که وضعیت احساسی تان را مدنظر قرار می دهید. ستارگان گویای این مطلب هستند که در مورد احساس خود نسبت به شخص به خصوصی، خود را گول می زنید ولی حالا زمان آن است که با خودتان بیشتر صادق باشید. احتمالاً شما جذب شخصی شده اید و تا لحظه حال او را تصدیق نکرده اید. اگر چنین است، باید ببینید که قدم بعدیتان چه باید باشد؟!
شهریور
امروز برخلاف دیروز دوست ندارید گوشه گیر و تودار باشید.بنابراین با دیگران معاشرت کنید.بهترین زمان برای گردش کردن با یک دوست است.اگر مجرد هستید نامزد خوبی برای خودتان می یابید.بنابراین در خانه نمانید و منتظر شوید تا در منزلتان را بزنند.
مهر
آستین ها را بالا بزنید چرا که امروز فردی بسیار سازنده و موثر شده اید.نمی خواهید هیچ وقتی را تلف کنید و ممکن است تا آنجا که ممکن است کار کنید.زمانی فرا می رسد که به شما فرصت درخشیدن داده می شود و شما دو دستی آن را می چسبید.شما می دانید که در طی گذشت زمان این شانس منجر به موارد بهتری خواهد شد و کاملاً در این زمینه حق دارید.
آبان
امروز عطارد با سرعت زیادی وارد برج اسد می شود.هر شخصی که سعی کند با شما رقابت کند نهایتاً با هم هماهمنگ می شوید.در سه هفته آینده می توانید به دیگران نشان دهید که تا چه اندازه خلاق هستید.به قدرت هایتان توجه کنید و اگر با مانعی روبرو شدید به جای اینکه ناامید شوید از آن ها به عنوان پلی برای موفقیت استفاده کنید.
آذر
انتظار نداشته باش که همه چیز به نرمی برایتان اتفاق بیفتد چون ستاره ها دارند در امور روزمره شما اخلال ایجاد می کنند. یک تلفن از یک دوست قدیمی یایک برخورد اتفاقی با یک فرد امکان دارد احساسات جمع شده شما را منفجر سازد. تازمانی که احساساتتان دست خوش تغییرات سریع است هیچ چیز از خود بروز ندهید. به خود کمی وقت بدهید که به همه چیز عمیقاً فکر کنید.
دی
تفکر خلاقی دارید و ایده های جدید و فوق العاده ای دارید، هر کس که به شما لقب ”عشق کار“ می دهد را می توانید به راحتی با عقایدتان شگفت زده کنید. شاید در مورد رویاهایتان به هیچ کس نگویید اما مطمئناً رویایی در سر دارید.
بهمن
امروز روحیه شما تضعیف می شود شاید چون شخصی از اعتماد شما سوء استفاده کرده است . امروز به آسانی به دیگران اجازه می دهید تا به اعتماد به نفس شان را پایین آورند و به شما احساس طرد شدن یا حماقت بدهند .

منبع: نیک صالحی
اسفند
تصمیم شما مطمئناً مورد توجه قرار گرفته و بر شما تبریکات زیادی خواهند گفت و ملاحظه می کنید که کسی شهامت خود را به دست آورده و به شما نزدیک می شود و این دقیقاً عین میل است .

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه