فال یک شنبه سیزدهم مهر ماه سال 1393

فال روزانه 13 مهر 93

فال یک شنبه سیزدهم مهر ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

سعی نکنید آن چه را که در ذهنتان می گذرد مخفی کنید. اگر آرزوهایتان را برای دیگران بازگو کنید متوجه می شوید که چه طور دیگران آماده اند تا آن ها را به حقیقت تبدیل کنند. می توانید در مقابل یک نفر از خودتان دفاع کنید اما این کار غرور شما را افزایش می دهد.

اردیبهشت

امروز به یک موضوع قدیمی فکر می کنید شاید به یاد حرف یک نفر بیفتید.اما اگر همین طور در گذشته بمانید نمی توانید پیشرفت کنید بنابراین سعی کنید رها شوید و خودتان را با زندگی حال وفق دهید.

خرداد

تغییرات کوچکی در زندگی همکاران و یا در محل کار شما صورت می گیرد کار درست این است که تا جایی که می توانید خودتان را با شرایط وفق دهید، سعی نکنید دانایی افرادی که از شما بالاتر هستند را زیاد مورد سوال قرار دهید امروز لازم است بروید بیرون و انرژی تان را تخلیه کنید بنابراین سعی کنید با افرادی که با آنها تفاهم دارید، وقت خود را سپری کنید.

تیر

اگر دیگران با ادب باشند شما بیشتر آن را می پسندید. بسیار حساس هستید و بی دلیل احساس نا امنی می کنید. اما لازم نیست نگران باشید. رفتار خوب با دیگران امروز زیاد دیده می شود.

مرداد

امروز روزی قابل توجه است، از این نظر که شما بسیار هماهنگ با اتفاقاتی هستید که در اطراف شما می گذرد. انگار که آنتن هایی روی سر شما در آمده به شما می گویند که هر شخصی در اطراف شما به چه چیزی فکر می کند! البته که این امر در زمانیکه با آنها صحبت می کنید و یا در بحث ها شرکت می کنید. شما را در وضعیتی بسیار قوی قادر خواهد داد! حل اختلافات در این زمان بسیار ساده است.

شهریور

امروز دوست دارید هر چه قدر می توانید به دیگران کمک کنید.به همکاران توجه و اهمیت بیشتری می دهید.اگر کسی غمگین و ناراحت باشد به او کمک می کنید.روز خوبی برای بهتر کردن روابط با دیگران است.

مهر

اجازه دهید افکارتان به هر سمتی که می خواهند بروند.شما بسیار خلاق شده اید و عقایدی جالب و عالی به ذهن تان خطور می کند،هم چنین بسیار با سیاست با فرد مورد علاقه تان رفتار می کنید و این باعث می شود که تنها با گفتن چند کلمه بجا و مناسب،همه جلب توجه شما شوند.هم چنین ممکن است که جذب شخصی شوید که ملاقات می کنید و هر زمان که به او فکر می کنید قلب تان به طپش بیافتد.

آبان

امروزبا حس خوش بینی که دارید می توانید فوق العاده مفید باشید و کارهای مهم انجام دهید.هم چنین در حالتی که دیگران از تلاش برای کاری خسته شده اند شما می توانید هم چنان ادامه دهید.برای انجام کارها تفکری کاملاً برنامه ریزی شده دارید.می توانید کارهای فوق العاده ای انجام دهید.

آذر

امروز تحمل آدم های احمق را اصلاً ندارید و احتمال یک برخورد و بحث با آنها زیاد است. این می تواند بنفع یا به ضرر شما باشد و شما یا در چشم کسی مهمتر می شوید و یا اعتبار خود را بکلی از دست می دهید. منیت خود را کنترل کنید که سعی نکنید حتماً در این موضوع برنده باشد چون آنوقت یک پیروزی توخالی و ظاهری خواهد بود.

دی

امروز همکارانتان از دیدن زیرکی شما تعجب می کنند. سعی کنید مثبت بین و مشتاق باشید و مسئولیت هایی به شما واگذار می شود. باید بتوانید هر کاری را انجام دهید و بعضی از این کارهای کاغذبازی کسل کننده.

بهمن

ستارگان تاکید می کنند که درباره نقشه ها و موقعیت تان روراست باشید و هیچ دلیلی برای انجام دادن آن وجود ندارد. از این که احساس و عشقتان را بیان کنید نترسید زیرا دیگران هم در نتیجه مانند شما احساسات و عشقشان را آزادانه بیان می کنند. از لحاظ اجتماعی شما شرایطش را دارید پس آنرا از دست ندهید.

اسفند

امروز شما یک ریسک می کنید و می توانید پشتیبان برنده بشوید.(امروز به کاری فردا ۱۰ برابر درو می کنی ) شما در راه ساکت خود می توانید یک قمارباز درجه یک باشید و اغلب غرایز شما هستند که برگ برنده را تشخیص می دهند و لزوماً ما درباره اسب سه پا صحبت نمی کنیم.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه