فال امروز شما 13 تیر 93

فال روزانه 13 تیر 93

فال امروز شما ۱۳ تیر ۹۳

فروردین

امروز عطارد به برج اسد می رود. این قسمت از چارت شما به مسائل مربوط به خلاقیت، فرزندان و لحظات خوب مربوط می شود. شاید هم تغییراتی دراین موارد ایجاد شود.

اردیبهشت

عطارد به برج اسد می رود . این قسمت از چارت شما به خانه و خانواده مربوط می شود. به نظر می رسد تعداد مهمان هایی که به دیدن شما می آیند تمام نشدنی نیست . از معاشرت و غیبت با آنها لذت می برید و به همه خوش می گذرد.

خرداد

امروز عطارد به برج اسد می رود، بنابراین اگر دوست مردادی دارید می توانید با آنها مشورت کنید یا لحظات خوبی را با آنها بگذرانید امروز تغییرات کوچکی صورت می گیرد و صحبت هایی هم می شود. اگردوستان را به خانه دعوت کرده اید آنها از شما سپاسگزار می باشند.

تیر

امروز افکارتان به روابط خارجی مشغول است و اگر به تعطیلات می روید به نظر می رسد اوقات خوبی خواهید داشت.اگر نمی توانید فرصتی برای سفر پیدا کنید،می توانید از هر چیز خلاق و غیرمعمول و جالب لذت ببرید.

مرداد

خبر خوش این است که امروز عطارد، سیاره پول شما، وارد علامت خودتان یعنی شیر می شود. این امر، به شما کمک می کند که پول را به سمت خود هدایت کنید و هم چنین این فرصتی عالیست که آنها را در کارهایی مفیدتر به کار بیاندازید. هم چنین شما بیش از همیشه، پر حرف شده اید و زمان هایی است که باید دهانتان را کیپ کنیدتا از گفتن چیزهایی که گفتنشان خیلی مناسب نیست، جلوگیری کنید. این کار ساده ای نیست، ولی در هر حال از بروز برخی اشتباهات لفظی جلوگیری می کند.

شهریور

امروز عطارد به برج اسد می رود.کمی آرام و ساکت هستید.کمتر دوست دارید در مورد افکارتان برای دیگران صحبت کنید.در هر صورت اگر به کسی اعتماد کامل دارید می توانید رازهایتان را برایش بیان کنید.شاید هم بخواهید آن ها را در دفترچه خاطرات خود بنویسید و در جای امنی نگهدارید.

مهر

شروع به بازی کنید و درخواهید یافت در جاهای بالا دارای دوستانی هستید.شاید آنقدر خوش شانس باشید که شخصی از طرف شما انجام کارها را بر عهده بگیرد و درحالیکه خود شما هنوز از این موضوع خبر ندارید.گر چه در این زمان خیلی از مسائل پشت پرده است که با این حال شما از خیلی از آنها مطلع هستید.
آبان

امروز در تضاد هستید زیرا نمی توانید بین چیزی که دیگران از شما انتظار دارند وچیزی که خودتان تمایل دارید ارتباط برقرار کنید.از بین بردن این تضاد کار راحتی نیست و باید با دقت رفتار کنید.برای حل آن می توانید به گذشته رجوع کنید و جواب تان را بدست آورید.

آذر

اگر شما واقعاً به علامت ماه تان وفادارید هیچوقت احتمال ندارد که شما زیادی طلب مالکیت بکنید. پس امکان دارد که تعجب کنید که چرا اینقدر احساس وابستگی به عزیزان خود می کنید و احساسشان را برایشان بیان می کنید. قطعاً عریان ساختن محبت تان در این زمان روابط تان را تقویت می کند و احساس امنیت عاطفی بیشتری به شما می دهد.

دی

عطارد امروز به برج اسد می رود. می توانید، البته اگر بخواهید، در زمینه بیمه نامه یا رهن منزل سود بهتری داشته باشید. بسیار تیز و باهوش هستید و هیچ کس نمی تواند سرتان کلاه بگذارد.

بهمن

سیارات امروز توجه شما را به تامین مالی و احساسی معطوف می کنند و این فرصت را به شما می دهند که در رابطه با اهمیت آنها برای خودتان ارزش گذاری کنید . امروز روز فوق العاده ای است که با دوستان تان باشید زیرا شما ذاتاً می دانید که چه طور آسایش و آرامش را برایشان فراهم کنید و به آنها فرصت می دهید تا درباره احساسات شان صحبت کنند . همچنین زمان مناسبی است برای معاشرت کردن با شخصی که مایلید او را بیشتر بشناسید .

اسفند

عطارد امروز به داخل برج اسد نقل مکان می کند و ممکن است الهام بخش شما در گرفتن یک طرح تازه مهیج شود و چرا نه ؟ بعد از همه جذابیت و ماه حوت مانند نان و پنیر به هم می آیند . شما می توانید سعی کنید بعضی از امور اداری تان را که نادیده گرفته بودید تمام کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه