فال پنجشنبه سیزدهم آذر ماه سال 1393

فال روزانه 13 آذر 93

فال پنجشنبه سیزدهم آذر ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

فرصتی دارید تا برخی از ایده هایتان را عملی کنید. بهتر است بین واقعیت و کارهای تئوری تعادل برقرار کنید. بدانید که چه کارهایی را باید انجام دهید. اگر کمی فکر کنید موفقیت بزرگی به دست می آورید.

اردیبهشت

امروز راحتر از همیشه تفکر و کارهای دیگران بر شما اثر می گذارد.زیرا سیارات شکلی حساس دارند.امروز تغییر پذیرتر از همیشه هستید و این طرز فکر جدید دوستان تان را خوشحال می کند. تعجب نکنید اگر دیگران هم رفتار عجیبی داشتند.

خرداد

روز خوبی برای روابط دوستانه و زناشویی است هم چنین برای فعالیت هنری و خلاق شما. به نظر می رسد یکی از اختلافات وتضادهای شما خود به خود در حال حل شدن است. دیگران به نصایح شما اهمیت می دهند و اراده شما را تحسین می کنند.

تیر

اگر فامیلی در خارج دارید. خبری می گیرید که آرزوی شنیدن آن را داشتید. همه چیز خوب است و برای کریسمس دوباره دور هم جمع می شوید شاید یه یکی از دوستان قدیمی سری بزنید. بنابراین امروزه فوق العاده است.

مرداد

امروز بسیار هنرمند شده اید و از این که استعدادهایتان را نشان دهید احساس لذت زیادی خواهید داشت. اگر برخی از کارهایی را که به اتمام رسانده اید به افرادی مناسب آن کار نشان دهید، حتی ممکن است بازاری برای کارهایتان پیدا کنید. حتی اگر این امر بسیار دور از انتظارتان باشد، ممکن است تشویق به درست کردن هدایای فصل جشنی که پیش رو دارید شوید و یا اشیاء تزئینی برای درخت های کریسمس بسازید. زماین که شروع به کار کنید، دیگر نمی دانید چگونه دست از کار بکشید.

شهریور

امروز بعد ازمشکلات دیروز کمی احساس راحتی می کنید.اگر بتوانید زمانی را با افرادی که به آن ها اعتماد دارید باشید احساس بهتری پیدا می کنید.اخیراً به سختی کار کرده اید و اکنون می توانید کمی استراحت کنید.

مهر

سعی کنید در احاطه اشخاصی که دوستشان دارید باشید چون آنها در این زمان مصاحبانی دوست داشتنی برای شما خواهند بود.سعی کنی کمک کنید تا شخصی از زندان خودش در بیایید چون به نظر می رسد نیاز دارد که درددل هایش را بازگو کند و به دنبال مصاحبی دلسوز می گردد.سعی کنید به آنها اطمینان به نفس داده و حرف دل آنها را به عنوان آخرین اخبار داغ،همه جا پراکنده نسازید.

آبان

سعی کنید از آینده ترسی نداشته باشید.زیرا زمانی که از چیزی بترسید دیگر نمی توانید به جلو گام بردارید.انرژی تان و وقت تان را صرف کارهای غیر ممکن نکنید.به کارهای ممکن و عملی فکر کنید.

آذر

اگر سعی کنید که شخص خاصی را به مسیر فکری خود بیاورید آنها به این نتیجه می رسند که ایده های شما خیلی با فکر آنها فرق دارد. بهرحال، این به ضرر آنهاست، و وقتی که با یک دوست عاقل و قابل اعتماد صحبت می کنید کاملاَ مشخص می شود که شما واقعاً سنجیده صحبت می کنید. فقط بایداین حقیقت را قبول کنید که بعضی ها افکار بزرگ دارند و بعضی ها افکار کوچک و این دو هیچگاه نمی تواند در یک مکان با هم وجود داشته باشند.

دی

یک دور همی با دوستان دیدگاه جدیدی را به وجود می آورد. شخص جدیدی را ملاقات می کنید که بسیار جذاب است. همیشه محتاط هستید. اما اگر فرصتی به دست آوردید که این شخص را بهتر بشناسید، درنگ نکنید.

بهمن

امروز بین تمایل به کارهای روزمره و اصرار برای از بین بردن چارچوبها تناقض وجود دارد. حتماً این دو موضوع آنقدر ها که شما فکر می کنید متقابلاً‌ محدود نیستند. تمام کارهایی که لازم است انجام دهید این است که زندگی خود را طوری بازسازی کنید که هم چهارچوب و هم بدعتها در آن حضور داشته باشند.

اسفند

به خاطر خدا در مورد خرید عید با شریک زندگی مشاجره نکن ! اگر نمی توانید چشم در چشم ببینید هر کدام راه خودتان را جداگانه برید و توافق کنید دوباره همدیگر را برای نوشیدن ببینید. به این طریق هر دو شما استرس کمتری خواهید داشت .

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه