فال امروز شما 12 تیر 93

فال روزانه 12 تیر 93

فال امروز شما ۱۲ تیر ۹۳

فروردین
مشکلات قدیمی دوباره ظاهر شده اند و واقعاً خسته شده اید. فکرتان مملو از ایده های خوبی است که شما را پولدار تر می کند. نباید انتظار داشته باشید همه شما را حمایت کنند.

اردیبهشت
از شرکت در مذاکرات ملاقات ها و صحبت ها یا امضای قراردادها سود می برید.ایده های شما بکر و تازه و الهام شده هستند و اگر از این خصوصیت استفاده کنید در واقع باعث موفقیت خودتان می شوید.

خرداد
امروز تنها به دنبال مسائل ” متفاوت و عجیب“ هستید و به حرف های دیگران هم اهمیت نمی دهید. فرصتی دارید تا تمام دعوت های غیر منتظره یا فرصت های عشقی را بپذیرید. سعی کنید حقایق را بپذیرید هر چه قدر هم برایتان مشکل باشد. فوق العاده جذاب هستید بنابراین از این روز به خصوص خوب استفاده کنید. مسائل مالی نیز در اوج خود هستند.

تیر
هوای تازه در خانه وجود دارد و اکنون تابستان است.بیرون رفتن از خانه فکر بسیار عالی می باشد.از آن جا که رویا پرداز خیلی خوبی هستید.مطمئن اید که می توانید بدون مشکل کارها را بسیار عالی انجام دهید.

مرداد
امروز کسی آماده است که شما را زیر بال و پر خود گرفته و از شما مراقبت کند و شما از این موضوع خوشحالید. در حال حاضر او شما را تحت حمایت خود دارد و خیرخواه واقعی شماست. هم چنین یکی از آن روزهائیست که نمی توانید جلوی پول خرج کردنتان را بگیرید. اگر این انگیزه آن قدر قوی بود که نتوانستید با آن مقابله کنید، ممکن است بخواهید برای مدت زمانی، خرید خود را به صورت مخفی از بقیه نگه دارید.

شهریور
امروز زمانی را برای فکر کردن به نقشه های آینده قرار دهید.خوش بین و با اعتماد به نفس هستید.دوستان نیز شما را تشویق می کنند و فرصتی به دست می آورید که قبلاً آن را از دست داده بودید.از اتفاقاتی که در حال حاضر می افتد خوشحال می شوید.

مهر
امروز مری کوری وارد علامت آتشین شیر شده که حاکم بر روابط دوستی ،مطالب روحی و آرزوهای شما برای آینده است.این ترقی بزرگی برای زندگی اجتماعی شما می باشد و شما از پیوستن با گونه های متفاوت افراد،لذت خواهید برد.اگر متولد خرداد یا شهریوری رامی شناسید،آنها در این زمان نقش زیادتری در زندگی شما بازی می کنند وشما را کاملاً مشغول نگه می دارند.

آبان
امروز تمایل دارید در کنار خانواده و دوستان و نزدیکان باشید زیرا بیشترین زمان ماه جولای را صرف مسائل کاری خواهید کرد بنابراین نمی توانید آن قدر که دوست دارید با افراد مورد علاقه تان باشید.

آذر
امروز مرکوری خانه خود را عوض می کند و بدرون خانه آتشین مرداد که خانه نقشه های طولانی مدت و یادگیری آموزشهای عالی است. عجیب نیست که این خیلی بگوشتان خوش آیند است. به شما این فرصت داده شده که بزرگ فکر کنید و بدنبال یک رویای خود در زندگی بروید و این مفهوم واقعی زندگی است برای شما.

دی
شاید تمایل دارید که پول هایتان را کمی خرج کنید اما حتماً مطمئن شوید که پول خودتان باشد. اگر در پولی با یکی از دوستان شریک هستید، پولش را می خواهد. می توانید برای خرج کردن آن پول شریکی، دوستان را هم با خودتان ببرید.

بهمن
عطارد به مرداد می رود امروز شما را تحت تاثیر قرار می دهد و به نظر می رسد که این موضوع در زندگی عشقی شما تاثیر خوبی داشته باشد. در حقیقت به نظر می رسد که رابطه ای بین شما و دیگران برقرار می شود که همدیگر را به خوبی درک می کنید. اگر اخیراً‌ با همسرتان مشکل داشته اید با تشکر از ارتباط صادقانه و روراست فی مابین همه چیز جبران می شود و همدیگر را می بوسید

اسفند
شما ممکن است بعد از آشفتگی دیروز خودتان را ملامت کنید اما نمی توانید روز را در خانه مخفی شوید. بهترین شرط بندی شما قرار است از پذیرش خطا سربار زند (‌خطار را قبول نکند ) هر چند که این شیوه شما نیست . شما وقتی عصبانی می شوید خیلی جذاب و ملیح به نظر می رسید پس این را به عنوان زینت تان استفاده کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه