فال دوشنبه دوازدهم آبان ماه سال 1393

فال روزانه 12 آبان 93

فال دوشنبه دوازدهم آبان ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

اگر از لحاظ احساسی رویایی در سر داشته اید اکنون به حقیقت می پیوندد. در مورد اهداف تان خودخواه و لجباز هستید اما لزوماَ خواسته شما را دیگران قبول ندارند.

اردیبهشت

اگر دانشجو هستید انرژی زیادی خواهید داشت افراد زیادی دوست دارند که شما را بیشتر بشناسند. به شدت از شما تعریف می کنند و این موضوع به شما احساس خوبی می دهد.

خرداد

در رابطه با آرزوهایتان تغییرات کوچکی صورت می گیرد. شاید یک مسئله را کاملاً‌ ساده گرفته اید و اکنون متوجه اهمیت آن شده اید. سعی کنید در رابطه با یک فرصت خیلی مردد نباشید زیرا ممکن است آن را از دست بدهید.

تیر

دوست دارید حرف های رمانتیک بزنید اما دوست ندارید دعوا کنید اما دیگران تصمیم دارند دعوا را تمرین کنند. اجازه ندهید همکار یا یکی از آشنایان شما را عصبانی کند و باعث شود امشب سردرد عصبی بگیرید.

مرداد

امروز هر چه بیشتر سعی می کنید احساساتتان را کنترل کنید، بیشتر از دستتان در می روند و شما را شگفت زده می سازند. بسیار مراقب باشید، اگر نسبت به کسی خشمگین شده اید، چرا که طولی نمی کشد، دستتان رو می شود. تقریباً بدون این که متوجه شده باشید بنابر دلایلی به دیگران حمله کرده و آن ها را با یک سخنرانی طولانی و شدید الحن چشمگیر، دنبال می کنید. بسیار بهتر است که زمانی که متوجه احساساتتان می شوید، در بیان آنها خود را کنترل کنید.

شهریور

با یکی از دوستان بخاطر مسائل مالی مشکل دارید و نمی توانید حرف هم دیگر را بپذیرید.البته تا زمانی که حرف دلتان رانزنید راحت تر نمی شوید.

مهر

ستارگان بیانگر این هستند که شما می خواهید کارهای زیادی را با هم و در یک زمان انجام دهید،گر چه سروصدای زیادی به راه خواهید انداخت و خود را بسیار خسته خواهید کرد،ولی نمی توانید چیز زیادی را که نتیجه تلاشتان باشد به دیگران نشان دهید.اگر انرژی خود را در هر زمان برروی کار خاصی متمرکز کنید،نتیجه بسیار بهتری خواهید گرفت چرا که در این صورت می توانید بیشترین سعی خود را در جهت کار بکنید.در غیر این صورت انرژی خود را هدر خواهید داد و در نتیجه از دست خود بسیار عصبانی می شوید.

آبان

گاهی اوقات مثبت اندیشی برای تان مشکل می شود به نظر می رسد کارها از کنترل شما خارج هستند.بنابراین اگر نمی توانید شرایط را عوض کنید طرز تفکرتان را تغییر دهید.

آذر

طبیعت شما بدنبال رقابت است و امروز می خواهید به دنیا نشان بدهید که خمیره تان از چه ساخته شده. در واقع شما می خواهید طبیعت خود را بدنیا نشان بدهید. امروز روحیه مبارزه جویانه دارید و از هر فرصتی برای برداشتن موانع استفاده می کنید. متاسفانه همینقدر وفاداری را از دیگران نمی توانید انتظار داشته باشید و این باعث شهرت نام شما نمی شود ولی نگذارید که روحیه خود را به این دلیل ببازید. شما خیلی چیزها در انتظارتان است و نمی توانید بگذارید که چنین اتفاقی بیفتد.

دی

بسیار مصمم هستید و توجه رئیس را به خود جلب می کنید. اکنون به این نتیجه رسیده است که می تواند کار مهمی را به شما واگذار کند. در ابتدا کمی وحشت زده می شوید، اما اگر سعی کنید آن را بزرگ نکنید، بهترین کاری است که به شما داده می شود.

بهمن

گاهی اوقات مهمترین صحبتها هیچ سر منشاء‌ خاصی ندارد.چیزی که امروز پیش می آید بهترین مثال برای این موضوع است چون می توانید در رابطه با موضوعی کاملاً سطحی با یک همکار یا یک همکلاسی صحبت کنید و در آخر تجربه های بسیار شخصی را در اختیار همدیگر قرار دهید و با این کار با همدیگر صمیمی تر شوید.

اسفند

به فروشنده زورگو اجازه ندهید موردی که نیاز ندارید به شما تحمیل کند.به خصوص مستعد هستید که او شما را مجبور کند از این که وقت وی را گرفته اید احساس گناه کنید.برای جلوگیری پول نقد خود را فقط در بانک نگه دارید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه