فال جمعه یازدهم مهر ماه سال 1393

فال روزانه 11 مهر 93

فال جمعه یازدهم مهر ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

راحت باید بگویم که امروز از جمله روزهایی است که نمی توانید هر کاری می خواهید انجام دهید. اگر تلاش کنید شرایط را بدتر می کنید و باعث دعوا می شوید. نمی توانید آن طور که می خواهید و دوست دارید زندگی کنید.

اردیبهشت

اکنون به کمی تفریح و احساسات نیاز دارید تا این جو جدی را بهتر کنید.در این زمان می توانید در کارها زیاده روی و افراط کنید و بیش از حد کار کنید.دوست دارید کار جدیدی انجام دهید و از کارهای تکراری و معمولی که جذاب نیستند فرار می کنید.انجام یک کار جدید برایتان لذت بخش است .

خرداد

امروز اعتماد به نفستان بالا می رود اما به این معنا نیست که بخواهید از شرایط و مردم ایراد بگیرید. احتمالاً می توانید پیشرفتکنید . اما اگر هم مراقب نباشید در آینده نزدیک برای خودتان مشکل تراشی می کنید.

تیر

شاید بخواهید اتفاقات اخیر را فراموش کنید . مخصوصاً اگرموضوع جدیدی در زندگی تان پیش آمده باشد . شاید غریزه تان بگوید که این تنها یک موضوع گذرا است. اما دوست ندارید درحال حاضر آن را از دست بدهید .

مرداد

امروز گرفتار هوسی و احساساتی شدید شده اید که کنترل آنها برای شما مشکل است. هم چنین ممکن است متوجه شوید که در حال حاضر قلبتان است که به سرتان حکومت می کند و بعید است، بتوانید کاری در این رابطه انجام دهید. اگر می دانید که ممکن است از مسئله ای ناراحت و عصبی شوید، بهترین روش این است که به نحوی سر خودتان را گرم کنید.

شهریور

امروز محبوبیت شما بیشتر می شود و فعالیت های اجتماعی زیادی دارید.شاید هم به چند مهمانی دعوت شوید که باید یکی را انتخاب کنید.آن هایی که مجرد هستند بهتر است بدانند که شاهزاده یا ملکه خوشبختی خود را در این ماه پیدا می کند.

مهر

سیاره حاکم شما ونوس امروز خانه خود را تغییر داده و تقریباً در ادامه این ماه از شما فردی بسیار رمانتیک می سازد.شما فرصت خلوت کردن یا فرد مورد علاقه تان را آن هم به دور از دنیا خواهید داشت.هم چنین این احتمال وجود دارد که شما در گیر کسی شوید که با شما خیلی صادق نیست و ممکن است احساسات شما را جریحه دار کند و قلب تان را بشکند پس مراقب باشید!

آبان

امروز شما و همسرتان اشتیاق و علاقه زیادی به هم داریدواحتیاج به انرژی زیادی دارید.کاری غیرمعمول انجام دهید به جای این که به کارهای روزمره و عادی تکیه کنید.

آذر

ورود ونوس بداخل خانه شهریور که خانه شغلی شماست باعث زیاد شدن حس جاه طلبی شما می شود. یک خانم ممکن است نقش بسیار موثری در زندگی شما در این زمان ایفا کند و می توانید انتظار حمایت از طرف افرادی که به استعدادهای شما معتقدند داشته باشید. موقعیت های جدید در رابطه با ارتقاء شغلی و یا یک شغل جدید مسیر راه شما می شود. شما قطعاً در این زمان طرفداران زیادی دارید.

دی

امروز فرصت دارید در خانه گشتی بزنید و خودتان را سرگرم کاری کنید. البته کاری کاملاً دنیوی است مثلاً تمیز کردن کمدتاناما از جمله کارهایی است که احتیاج به فکر ندارد و با آن آرامش می گیرید.

بهمن

امروز ونوس به طرف شهریور می رود که به قسمت روابط و شراکت مالی چارت شما مربوط می شود. هیچ شکی نیست که شما می خواهید به اهداف شخصی خود دست یابید و برای دستیابی سریع به هر چیزی که عمیقاً به آن معتهد هستید تلاش زیادی می کنید.در حال حاضر اعتماد به نفس دارید و به عبارتی دیگر هیچ مشکلی برای پیشرفت یا دفاع از عقاید خود ندارید.

اسفند

هیچ یک از ایده های غیرمعمولی یا مسخره را که ناگهان به مغزتان خطور می کند رد نکنید.دیگران امکان نداردبخواهند شما را جدی بگیرند اما آنها خواهند دید برخلاف آنها شما در موقعیت اخیر می توانید سرمایه گذاری کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه