فال پنج شنبه دهم مهر ماه سال 1393

فال روزانه 10 مهر 93

فال پنج شنبه دهم مهر ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

شاید از رفتار دیگران و شرایط متعجب شوید اما سعی نکنید آن را پنهان کنید. زمانی که چنین تغییراتی پیش می آید هه دوست دارند در مورد آن صحبت کنند.

اردیبهشت

امروز برای شما روز متغییری است .لحظه ای چیزی را می خواهید و لحظه ای بعد چیز دیگری را و یا فرد دیگری را دوست دارید.در حال حاضر دوست دارید در آن واحد در سه مکان مختلف باشید.

خرداد

فعالیت زیادی در چارت شما وجود دارد مخصوصاً‌ در مورد مسائل کاری. مشکل این است که شما سعی می کنید کم تر تلاش کنید اما باید سعی کنید با صبر و حوصله تر باشید و طولی نمی کشد که موفقیت خود را به دست می آورید.

تیر

جریانات عشقی زیادی در حال وقوع است،بنابریان در خانه نمانید حتی اگر وسوسه شدید. شاید در یک رابطه قراربگیرید که هیچ فایده ای نداشته باشد .

مرداد

امروز خانمی در زندگی شما نیاز به توجه و مراقبت دارد، در غیر این صورت ممکن است او به راحتی خود صدمه ای بزند. ستارگان می گویند که او احساس رقابت می کند و می خواهد به طریقی قدرت خودش را به شما اعمال کند. بهترین راه مبارزه با این وضعیت این است که آن را رها کنید و از آن یک داستان بلند وبالا نسازید؛ این وضعیت، به زودی می گذرد.

شهریور

به طور پنهانی به موقعیت یک نفر غبطه می خورید.البته دوست ندارید این موضوع را بپذیرید اما می دانید که واقعیت دارد.سعی کنید کمی به خودتان خوش بگذرانید.

مهر

امروز احساس مثبت بیشتری دارید که باعث اعتماد به نفس بیشتری در شما می شود.فکر رفتن سفر در شما می چرخد پس سعی کنید اگر در حال حاضر نمی توانید اقدام به این کار بکنید،برنامه ای برای آینده تدارک ببینید.ممکن است باید راجع به برنامه ای برای تعطیلات عید فکر کنید،به خصوص اگر بلیطی تهیه کنید و یا هتلی رزو کنید.

آبان

امروز،روز خوبی برای ماندن در خانه و بیکاری نیست.در همه فعالیت ها شرکت می کنید و بدون هیچ تلاشی جلب توجه می کنید.اگر متاهل هستید می توانید با همسرتان شام را بیرون بخورید و همه مشکلات حل خواهد شد.

آذر

امروز در محیط خانه فضائی بسیار آرام و پر صلح و صفا وجود دارد و شما قصد دارید که به همین صورت آنرا نگهدارید. فقط آرامش و شادی خانوادگی تنها خواسته و هدف شما در زندگی نیست ولی با عزیزان در تعادل و آرامش بودن یکی از تلاش های شماست. شعله خاموش عشق را بین خود و شریک زندگی تان دوباره روشن کنید و به او نشان دهید که چقدر از بودنش خوشنودید.

دی

سعی کنید امروز را برای کسی که دوستش دارید تبدیل به یکی از روزهای به یاد ماندنی کنید. اجازه دهید که خودش انتخاب کند، روز را چه طور سپری کنید، حتی اگر خسته هم شدید باز هم لبخند بزنید.

بهمن

اگر امروز با کسی قرار ملاقات دارید قبل از این که منزل را ترک کنید ساعت قرارتان را یکبار دیگر بررسی کنید و گرنه ممکن است خیلی دیر متوجه شوید که منظور همدیگر را نفهمیده اید و ساعت و محل قرار را اشتباه متوجه شده اید . در هر صورت خراب کردن چنین شب فوق العاده ای خجالت آور است.

اسفند

پیشنهاد کمک امروز را که از طرف یکی از نزدیکان است جدی بگیرید. هر چه زود تر به سراغ کارهای دنیوی بروید وقت بیشتری برای معاشرت های جدی خواهید داشت.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه