فال دوشنبه دهم شهریور ماه سال 1393

فال روزانه 10 شهریور 93

فال دوشنبه دهم شهریور ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز زمانی را صرف فکر کردن به وضعیت فعلی ارتباط های تان می کنید . شاید لازم باشد به شخصی اعتراض کنید با به آنها بفهمانید که آماده نیستید مسائل را آن طوری که پیش می روند بپذیرید . حتی شاید مجبور باشید از شخصی خداحافظی کنید . با وجود این اکنون زمانی است که روابط کاری با موفقیت پی می روند . به خصوص اگر از هر دو طرف رابطه تلاش کنند .

اردیبهشت

جذب موسیقی رمانتیک و ادبیات می شوید . رفتارهای عجیبی دارید که اطرافیان متعجب می شوند . شاید هم دچار کم خوابی شوید.
خرداد

در محل کار بسیار مفید هستید و به نظر می رسد از یک نفر به نفع خودتان استفاده می کنید. شاید با یک نفر قرار داشته باشید، اگر این شخص جنس مخالف است، جذابیت او را زیاد جدید نگیرید زیرا این عشق واقعی نیست.

تیر

به نظر می رسد که هر چقدر بیشتر کار می کنید،پول کمتری به دست می آورید.اگر با دقت نگاه کنید می بینید که این طرز فکر اشتباه است زیرا یک نفر در کارش اشتباه کرده است و درآمده شما را کم کرده است و یا حقوق تان را کمتر داده است.متاسفانه این اشتباه به ضرر شما بوده است.

مرداد

امروز روزی است که شما نیاز دارید با مردمی که نسبت به شما احساس همدردی و همفکری دارند و به شما آرامش می دهند وقت بگذرانید. شما هیچ انرژی، برای مقابله با افرادی که غیر دوستانه یا موضع گیرانه عمل می کنند، ندارید و ترجیح می دهید به جای درگیر شدن در دعوای خواسته های آنها، از آنها فاصله بگیرید. ممکن است برخی مردم از این حالت بی خیالی شما، سوء استفاده کنند ولی شما به زودی آنها را خواهید شناخت و نهایت تلاش خود را می کنید که در دسترس آنها نباشید.

شهریور

معمولاً فردی تنبل نیستید اما ماه سپتامبر را به آرامی شروع می کنید.تنها کارهایی را که لازم است اکنون انجام شوند،به پایان برسانید.اگر به مقدار کافی پول دارید،چیزی بخرید که از آن لذت می برید.اما گران نباشد.

مهر

امروز بسیار مهربان و همدرد دیگران شده اید و با تمام وجود تبدیل به گوشی شده اید که درد دل دیگرانی که احتیاج به توجه دارند را گوش می دهید. هم چنین امروز روزی است که میتوانید در آن استعدادهای خلاق و هنری خود را کشف کنید حتی اگر درمواردی عادی باشد امروز عصر، آن قدر هوس رفتن به سینما یا تاتئر می کنید که تقریباً ناممکن است که نروید.

آبان

امروز در محل کارتان مورد توجه سایرین هستید.امروز از سلامتی خوبی برخودار هستید اما اگر نبودید فعالیت را بیشتر کنید و هر کاری انجام دهید تا انرژی تان را به دست آورید.

آذر

هر آنچه امروز بگوئید، یکنفر عصبانی خواهد شد ولی بهشان اجازه ندهید که به شما این احساس را بدهند که شما در اشتباه هستید فقط به این دلیل که از آنها حمایت زبانی نکردید. شما بیش از آنچه فکر می کنید را می توانید با توسل به حقیقت و نه با پشت کردن به آن، آن هم فقط به دلیل بدست آوردن صلح و آرامش. حل و فصل کنید.

دی ‌

امشب را با کسی که دوستش دارید، بگذرانید. زندگی با سرعت نور شروع به حرکت می کند. اگر می خواهید که همسرتان در آینده با شما دعوا نکند سعی کنید رفتار خوبی داشته باشید.

بهمن

شاید کمی شک و تردید داشته باشید. بسیاری از سوالات بدون جواب پاسخ داده می شود.

اسفند

شما اگر تعهدات زیادی گردن بگیرید خودتان را در وضعیت خوبی خواهید دید. کارهای روزانه تان را اولویت دهید و بگذارید که بقیه روی صندلی انتظار بمانند . بدترین روش این است که کار را نیمه کاره انجام دهید تا این که یکی دو تا کامل .

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه