فال امروز شما 10 تیر 93

فال روزانه 10 تیر 93

فال امروز شما ۱۰ تیر ۹۳

فروردین
امروز ماه در برج جدی کامل است. اگر دوست متولد دی دارید بهتر است مدتی از اودوری کنید زیرا بداخلاق، زودرنج و بی توجه است. زمان خوبی برای انجام کارهای نیمه تمام است.

اردیبهشت
امروز ماه در برج کامل است .این قسمت از چارت شما به تحصیلات عالیه و کارهای مربوط به خارج که کمی مشکل است مربوط می شود اگر سعی کنید همه چیز را به خوبی بررسی کنید بنابراین جایی برای نگرانی نیست می توانید راحت باشید و از شرایطی که ستارگان برایتان ایجاد می کنند سود ببرید.

خرداد
امروز ماه در برج جدی کامل است. این قسمت از چارت شما به کارهای بزرگ، فعالیت های گروهی و رابطه های شما مربوط می شود. اما خیلی مراقب باشید. چشم هایتان را کاملاً باز کنید و مطمئن باشید که اشتباه نمی کنید.

تیر
حالا که مشکلات و سوءتفاهم ها برطرف شده است زمان خوبی برای شروع جدید است.چرا همکارتان را به یک ناهار یا نوشیدنی بعد از کار دعوت نمی کنید؟می توانید بیش از آن چیزی که فکر می کردید با هم تفاهم دارید.با وجود ماه کامل در برج مخالف شما برج جدی، شاید امشب آنطور که انتظارش را دارید آرام نباشد.

مرداد
امروز ماه کامل است و تاثیر به سزایی روی کار و شلامتی شما دارد. اگر در حال حاضر، نارضایتی ای در زندگی شما وجود دارد که فکر می کنید اوضاع، بهتر از این می توانست باشد، ببینید که برای اصلاح آن امروز چه می توانید بکنید. زمان هایی که ماه کامل است فرصت های خوبی است به اهدافی که داریم،‌نزدیک شویم. پس ببینید که چگونه می توانید کارها را سروسامان دهید. پس م یتوانید سراغ مطالب بعدی بروید.

شهریور
امروز ماه در برج جدی کامل است.باید به همسرتان اهمیت دهید و اگر مشکلی دارید،برطرف کنید.راحت تر از آنچه هست که فکر می کنید بنابراین درنگ نکنید.اگر برنامه ای خلاق دارید آنرا اجرا کنید حتماً موفق می شوید.

مهر
امروز ماه کامل است و در علامت خاکی بز کوهی می باشد.این بدان معنا است که شما باید تصمیمی سخت راجع به خانه و خانواده تان اتخاذ کنید به خصوص اگرمی دانید که در این بین موجب ناراحتی کسی شده اید.هم چنین ممکن است در این زمان شما بتوانید تعادل بهتری بین کار و وظایف خانه تان برقرار کنید تا این که همواره روی یکی از آنها تمرکز کنید و نگران یکی دیگر از آنها باشید.همان طور که خودتان متوجه شده اید،این راهی نیست که ثمربخش باشد.

آبان
امروز عقلانی تر فکرمی کنید.معاشرت با افراد هم فکرسودمند و مفید می باشد.سعی کنید در رابطه با مسائل خودتان با یک دوست مشورت کنید و از این موضوع نترسید.

آذر
امروز در خانه دی ماه یک ماه کامل است که خانه پول و منابع مالی است. امور مالی شما ممکن است جهش خوبی داشته باشد که حس اعتماد برای خریدن چیزی که مدتها چشمتان بدنبالش بوده را به شما می دهد. خوشبختانه، فعلاً درمورد بودجه خود خیلی واقع بین هستید پس احتمال خرج کردنتان کم است.

دی
ماه در برج خودتان(جدی) کامل است. اگر اخیراً کمی ناراحتی داشته اید اکنون احساس آرامش می کنید. همیشه تمایل دارید که احساساتتان را پنهان کنید و استرس باعث می شود که سرسخت تر از همیشه شوید. شاید کمی به نظر خودتان بی خیال برسید، اما از یک پیغام کاملاً شگفت زده می شوید.

بهمن
امروز ماه کامل در دی قرار دارد که به قسمت نسبتاً مرموز چارت شما مربوط می شود . بنابراین شاید دچار ترس های غیر عقلانی می شوید که در حقیقت هیچ نوع پایه و اساس حقیقی ندارند . شاید وسوسه شوید که افکارتان را برای کسی بازگو نکنید اما می دانید که گفتن مشکلات به دیگران باعث می شود که نیمی از مشکلات حل شود و عاقلانه است که به این نصیحت عمل کنید.

اسفند
بدر ماه در برج خاکی شما را وادار می کند تا درباره یک رابطه منحصر به فرد فکر کنید. این می تواند یک دوستی تصادفی باشد اما به نظر می رسد که خیلی بیشتر از برخورد در نگاه است . اگر شما مطئن نیستید که آن را جدی بگیرید بهتر است سریع عذرخواهی کنید

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه