فال امروز یک شنبه نهم اسفند ماه سال 1394

فال روزانه

فال امروز یک شنبه نهم اسفند ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

احساساتی وجود ندارد که در اعماق وجودتان از آن ها می ترسید و نمی خواهید در مورد آن ها بیشتر بدانید. اما این کار اشتباه است تا در مورد موضوعی خوب اطلاعات نداشته باشید کاری هم نمی توانید در مورد آن انجام دهید. این احساس منفی را کنار بگذارید.

اردیبهشت

در چند روز آینده با مسائل گیج کننده و مبهم روبرو می شوید. شاید دوست داشته باشید . پیشرفت کنید اما تا این مسائل مرموز حل نشوند که البته با توانایی شما هیچ پیشرفت نخواهید داشت.

خرداد

چیزهای جالبی را کشف می کنید زیرا سیارات جرات زیادی به شما می دهند. مهم ترین یافته شما مربوط به دیدگاه شما نسبت به خودتان است گاهی اوقات به خاطر این موضوع استعدادهایتان را محدود می کنید. در حال حاضر ستارگان شما را مجبور می کنند تا خود منحصر به فردتان را ابراز کنید.

تیر

چیزهای زیادی است که باید به آن فکر کنید،بنابراین به تعطیلات آرامی نیاز دارید.یک نفر سعی دارد با شما صحبت کند اما نمی توانید آرام بنشیند ، به حرف هایش گوش کنید.به آرامی و جدیت بگویید که می خواهید تنها باشید.

مرداد

امروز مشاجرهای بین شما و فرد مورد علاقه تان و یا دوستان و اقوام صورت می گیرد، به خصوص اگر درگیری بر سر مسائل مالی باشد شما مانند همیشه صبور نیستید و می خواهید سریع با موضوع برخورد کنید. اگر کم کم دارید از دست رفتار ناخوشایند کسی ناراحت می شوید، سعی کنید مطلب را طوری به او بفهمانید.

شهریور

درحال حاضر شخصی پر از قانون و مقررات است و حوصله تان را سر می برد.بی هیچ دلیلی سعی دارند شما را سرزنش کنند.شما هم او را سرزنش می کنید و ایراد می گیرید والبته این کار شما جو را خراب می کند.

مهر

این طور به نظر می رسد که از شما انتظار می رود امروز همانند یک پادری عمل کنید.امروز شما با لیست بلند بالایی از کارها مواجه می شوید و به نظر می رسد که کسی حاضر به یاری شما نیست و زمانی اوضاع بدتر از قبل می شود که وقتی شما مشغول انجام کارهایید و بیرون از خانه می روید،دیگران از عدم حضور شما لذت نبرده و کمی نگران شما می شوند.این شمایید که باید قضاوت کنید که آیا حق شماست و یا این که کار زیادی به شما محول شده است.اگر شما کمی لوس بار آمده اید،باید دست به کار شوید و کاری در این زمینه برای خودتان انجام دهید.

آبان

امروز لحظه غمگین ندارید.بعضی از افراد کمی مرموز می شوند اما جای نگرانی نیست.اکنون زمانی است که باید در مورد اهداف تان جدی باشید.

آذر

عواطف شما امروز تکانی خورده و شما را واداشته که به روابط تان کمی فکر کنید. امروز امکان این هست که با رفتار کسی آزرده شوید ولی زیادی جدی نگیرید چون به احتمال زیاد این مسئله بزودی تمام می شود و همه چیز طبیعی و نرمال می شود.

دی

امروز سعی کنید که کارهای روزمره را آسان بگیرید. این که شما چرا همیشه همه چیز را به خود سخت گرفته و در انجام کارهایتان از دیگران کمک نمی خواهید، یک معماست.

بهمن

سیارات اعتماد به نفس شما را افزایش می دهند که این امر برای پیوست شما به فعالیتی اجتماعی بسیار عالی است . این زمان وقت پیشرفت در کارهای مهم است و اگر جرات داشته باشید و خود را مطرح کنید هر چیزی را که بخواهید بدست خواهید آورد . اگر کنار بکشید همه فرصت های را بطور کلی از دست می دهید.

اسفند

یک تابش خیلی صمیمانه روی نزدیک ترین ارتباط شما هست. و شما زیاد به نظر نمی رسد که میل به معاشرت داشته باشید. خرید یا انجام خرده کاری های روزمره در حقیقت آن چه را که شما واقعاً‌ می خواهید باقی ماندن در دنیای رمانتیک و جادویی است که با یکدیگر خلق کرده اید. پس چرا باید یک بار به خودتان نرسید یا خودتان را راضی نکیند.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۹ اسفند ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۶ اسفند ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۴ اسفند ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۳ اسفند ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۵ اسفند ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۹ اسفند ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه