فال امروز پنج شنبه هشتم مرداد ماه سال 1394

فال 44444

فال امروز پنج شنبه هشتم مرداد ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

به فعالیت های گروهی و دوستان گرایش دارید. سعی کنید وسوسه نشوید وکارهای خلاف اصول اخلاقی انجام ندهید.

اردیبهشت

به نظر می رسد احساس اعتماد به نفستان در مورد درست انجام دادن کارها کم شده است اما بهتر است بدانید مردم با ایده ها و اشتیاق های شما شریکند و دوست دارند از شما حمایت کنند و این موضوع سبب می شود تا اعتماد به نفس تان مجدداً بالا برود. سعی کنید به خودتان مغرور نشوید و فکر نکنید همیشه خودتان درست می گویید به نظرات دیگران هم توجه کنید . گاهی اوقات استقلال بیش از حد مشکل ساز می شود.

خرداد

می توانید از صحبت های دیگران تصمیم بگیرید که به چه کسی می توانید اطمینان کنید. حتی واضح ترین صحبت ها هم ممکن است کمی دروغ را در خود داشته باشد بنابراین این مسئله را به خاطر داشته باشید.

تیر

نمی توانید از یک مشاجره دوری کنید بنابراین اگر می خواهید عقب نمانید بهتر است از الان شروع کنید.شاید این مشاجره در خانه یا در محل کارتان باشد.بهتر است در هر جا که اتفاق می افتد اجازه ندهید به محیط دیگری هم سرایت کند.بهتر است این دو قسمت زندگی را از هم مجرا کنید.

مرداد

آیا واقعاً اوضاع اینطوری که به نظر می رسند، خراب هستند؟ یا خودتان باعث شده اید که به این حد برسند؟ امروز روز سختی است،‌ چرا که برخلاف همیشه که نسبت به مسائل بی اعتنا بودید و شانه بالا می انداختید امروز اجازه داده اید که مسائل در نظرتان بزرگ جلوه کنند. نگرانی ها در پس ذهنتان کمین کرده اند و طولی نمی کشد که ذهن شما را تحت تسلط خود در می آورند. همه سعی خود را بکنید که اوضاع را از دور مدنظر بگیرید و اجازه ندهید مسائلی که به اندازه یک توده خالی کوچک هستند، در نظر شما هم چون کوهی عظیم جلوه کنند.

شهریور

یک نفر امروز کاملاً بی حوصله است و خوشحال کردن او کار مشکلی است.اما بیش ا ز آن که نسبت به آنها بی محلی کنید ببینید علت این ناراحتی چیست.واقعاً از اینکه با شما درد و دل کنند خوشحال می شوند.

مهر

اگر مراقب نباشید بالاخره نگرانی ها سراپای وجود شما را خواهند گرفت.ممکن است احساس کنید مسئولیت و اجبار شما را از پای درخواهد آورد.به خصوص اگر اخیراً وقت زیادی را به آنها اختصاص نداده اید،هیچ فایده ای نخواهد داشت که شخصی که برای تان عزیز است شما را مقصر جلوه دهد و یا خودش بخواهد مسوولیت این کارها را برعهده بگیرد.نمی توان از شما انتظار انجام هر کاری را داشت و احتمالاً اکنون زمان آن فرا رسیده که این را به آنها بگویید.

آبان

به نظر می رسد امروز کمی با مشکل روبرو هستید.با همسرتان اختلاف پیدا می کنید و این شاید به خاطر رفتار شما باشد.در صورت اگر سعی کنید با او کنار بیاید همه چیز درست می شود.

آذر

اگر شانس خوبی داشته باشید همه تلاش هایتان امروز سود می دهد و هر چیزی جای خود را پیدا خواهد کرد این مهلت نفس کشیدن به شما می دهد و برای مدت یکروز دیگر مجبور نیستید کار خیلی مهمی انجام دهید. واگر احیاناً احساس بی قراری می کنید، چقدر خوب است که آدم مثل زمینی که شخم خورده ولی فعال نیست و استراحت میکند بخودش استراحت بدهد؟ استراحت مثل غذا برای فکر است.

دی

هنوز احتمال خطر وجود دارد. البته تنها مربوط به شما نمی شود و مستقیماً شما را تهدید نمی کند، اما دوست ندارید که خطر کس دیگری شما را هم تهدید کند آن هم زمانی که آن قدر سرحال هستید. حواستان را به خوبی جمع کنید و عصبانی نشوید.

بهمن

امروز شدیداً از برنامه های روزانه خسته شده اید و منتظر تغییری می باشید . حتی کوچکترین تغییر می تواند حال و هوای شما را عوض کند و باعث شود در رابطه با مسائل روزانه اشتیاق بیشتری پیدا کنید . امروز راستگویی عملی بسیار مهم است و حتی کوچکترین دروغ مصلحت آمیز نیز دیر یا زود گریبانگیر تان می شود.

اسفند

مجبور به تحمل یک حسد کوچک نیستید . اما آیا می توانید در انداختن کسی در لطف یک دوست جدید گناهکار باشید ؟ حقیقتی است که شاید باید دوستی را مطمئن کند که او را دوباره فراموش نخواهید کرد و در زندگی شما اطاقی برای بسیاری از مردم قرار دارد.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۸ مرداد ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه