فال امروز چهارشنبه هفتم مرداد ماه سال 1394

فال جدیدد2

فال امروز چهارشنبه هفتم مرداد ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

از فرصت ها استفاده کنید. امروز ارتباط با دیگران اهمیت زیادی دارد. سعی کنید در برخورد با دیگران صبور و مهربان باشید.

اردیبهشت

احساس نسبتاً عجیبی نسبت به موفقیت تان دارید . احساس می کنید لیاقت آن را ندارید باور کنید که دارید . روابط اجتماعی تان کمتر شده است . بنابراین سعی کنید زیاده روی نکنید و تنها به این موقعیت فکر نکنید .

خرداد

کمتر به خودتان سخت می گیرید و در نتیجه اعتماد به نفس بیشتری هم به دست می آورید. شاید بتوانید با سرعت نور مشکلات را حل کنید حتی اگر برای مدتی زندگی را برایتان سخت کرده باشند، زمانی که انها را حل کردید به این فکر می کنید که چرا زودتر آنها را حل نکرده اید. شاید به این خاطر که کارهای زیادی داشته اید که انجام دهید. این طور نیست؟

تیر

موقعیت تان را مشخص کرده اید اما یک نفر هم چنان ناراضی است.فضا تحت فشار بیشتری قرار دارد.اما نباید اجازه دهید این موضوع بیش ازحد افزایش یابد.خیلی ها دوست دارند که بیشتر اوضاع را خراب کنند.

مرداد

موقعیت تان را مشخص کرده اید اما یک نفر هم چنان ناراضی است.فضا تحت فشار بیشتری قرار دارد.اما نباید اجازه دهید این موضوع بیش ازحد افزایش یابد.خیلی ها دوست دارند که بیشتر اوضاع را خراب کنند.

شهریور

اگر فرزندی دارید از معاشرت با آنها لذت می برید.آنها شما را سرگرم می کنند اما حوصله تان را سر نمی برند.بهترین کار این است که آنها را ببرید بیرون تا جنب و جوش کنند و انرژی شان را مصرف کنند.

مهر

امروز از این که پر کار و مشغول باشید لذت خواهید برد مگر این که دلتان نخواهد خیلی از محیط خانه دور شوید.پس شروع به گردگیری در خانه کنید و یا خود را در آشپزخانه مشغول کنید.امروز شانس این را دارید که با کسانی که دوست شان دارید راجع ب گذشته ویا هر چیز دیگری که آنها می خواهند صحبت کنید.یادآوری می کنم.شما می توانید برای آنها همدمی باشید که با شما دردل می کنند و خود را خالی کنند،پس آماده باشید.

آبان

مدت هاست که تصمیم دارید چندین کار اداری را انجام دهید اما وقت نکرده اید.نمی خواهم تفریح تان را خراب کنم اما به این فکر کنید که بعد از اینکه تمام کارها انجام شود چه قدر احساس راحتی می کنید.آن قدرها هم که فکر می کنید سخت نیست زیرا امروز می توانید به راحتی تمام کارهای سخت را انجام دهید.تنها چیزی که لازم است کمی نظم و ترتیب درا کارها ست.

آذر

امروز فرصت استراحت کردن دارید بعد از آنهمه انرژی که دیروز مصرف کردید. البته برایتان مهم است که زندگی خود را به جلو ببرید ولی شما ارزش توقف و نگاهی به عقب انداختن و یا حتی برای مدتی به حرکت ایستادن و کاری نکردن را می دانید. اگر موفق شوید که این کار را انجام دهید نیروی شروع آنچه در پیش است را خواهید داشت. زیاد استراحت بکنید و تلفنها را قطع کنید اگر آرا��ش کامل می خواهید.

دی

امروز در رویا به سر می برید اما به هنگام رانندگی یا استفاده از دستگاه های خطرناک مراقب خودتان باشید. اگر مراقب کارتان نباشید احتمال تصادف زیاد است.

بهمن

امروز انگیزه های دیگران را به خوبی درک می کنید و علت رفتارهایشان را می فهمید . می توانید عمق مطالب را ببینید و این موضوع دیدگاه جالبی را به شما می دهد.

اسفند

شما ممکن است درک کرده باشید که یکی از همکاران می تواند محرم راز مهمی شود. شما بطور بخصوصی پذیرای نفوذها و ایده های جدید هستید واین شخص به نظر می رسد مشتاق است تا چشمان شما را به دورنمای جدیدی باز کند.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۷ مرداد ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه