فال پنجشنبه هفتم خرداد سال 1394

فال روزانه: فال امروز 7 خرداد 1394

فال پنجشنبه هفتم خرداد سال ۱۳۹۴

فروردین

دوست دارید تغییرات مهمی را در رابطه هایتان ایجاد کنید. معطل نکنید شخصی را که دوست دارید متقابلاً شما را دوست دارد. نگران نباشید هیچ اتفاق بدی نمی افتد.

اردیبهشت

حرف های خشن و ناراحت کننده به ندرت بر شما تاثیر می گذارد . باید خوشحال باشید که در حال حاضر موقعیت تثبیت شده ای پیدا کرده اید . با فعالیت و بررسی موفقیت بزرگی به دست آوردید.

خرداد

اگر لازم است که به دوستان و همسرتان وقتی ایده ای بدهید، سعی کنید در این مورد دست و دلباز باشید. اما نمی توانید علائق خودتان را نادیده بگیرید مخصوصاً‌ در رابطه با مسائل مالی یا کارهای عملی. شاید این مسئله تنها چند روز عملی باشد اما ضروری است، بنابراین امیدوارم متوجه آن بشوید.

تیر

بهترین کار برای تعطیلات جمع شدن افراد خانواده است.شما و همسرتان در مرکز توجه دیگران هستید.آیا مورد عشق دیگران واقع شدن فوق العاده نیست؟

مرداد

امروز حالت های شما به راحتی تحت تاثیر اطرافیانتان قرار می گیرد. پس اگر همراه کسی هستید که افسرده است، شما نیز به زودی دارای همان احساس خواهید شد تمامی اوراق کارتان را که در حال حاضر مشغول کار با آنها هستید دوباره چک کنید. چرا که به راحتی ممکن است اشتباه احمقانه ای را مرتکب شوید و یا مطلب مهمی را از چشم بیاندازید. اگر ممکن است آنها را به کناری بگذارید و فردا مجدداُ به آنها بپردازید.

شهریور

شخصی سعی دارد که اراده شما را تضعیف کند.سعی کنید احساس خستگی وناامنی را از ذهن تان دور کنید.شاید شما خیلی سخت می گیرید و این احساس خودتان است.

مهر

شما همواره سعی می کنید نسبت به دیگران نظر خوبی داشته باشید،اما امروز شدیداً به خوبی کسی سوءظن دارید.آنها طوری رفتار می کنند که باعث می شوند شما به صداقت آنها شک کنید و بزودی برعلیه آنان مورد قانع کننده ای را بسازید.آیا به راستی این شخص همانقدر که شما تصور می کنید بدکردار است یا این که افکار شما بیش از اندازه پیش رفته و این گونه قضاوت کرده.مراقب باشید.شروع به غیبت نکرده و یا شرایطی را به وجود نیاورید که ممکن است حقیقت نداشته باشد.

آبان

زندگی امروز بسیار جذاب می باشد و علاقه ای به کارهای روزمره ندارید.سعی کنید با دیگران معاشرت کنید زیرا ممکن است شخصی را ببینید که با شما تفاهم زیادی دارد.احساس می کنید انرژی زیادی دارید.

آذر

شما روحیه پول خرج کردن داریدو دوست دارید خود را به خرید آنچه به آن نیاز دارید مهمان کنید. زندگی خود را در یک موقعیت مالی سخت قرار دادن برای شما مثل یک مبارزه جالب است و هر وقت شانس این را دارید که پول خرج کنید واقعاً خیلی راحت این کار را انجام می دهید. اگر می خواهید قیافه حرفه ای خود را بهتر کنید دو سه دست لباس جدید برای خود بخرید.

دی

به شما هشدار داده شده است که همه صداقت شما را ندارند، بنابراین مراقب خودتان باشید. امروز فرصتی به شما داده می شود که خیلی به سودتان می باشد اما آن را به همه و همه نگویید.

بهمن

امروز کنار آمدن با یک نفر بسیار سخت خواهد بود و حتی ممکن است تصمیم بگیرید که از این رابطه دست بکشید. سعی نکنید که احساسات تان را نادیده بگیرید.اگر احساس ناراحتی می کنید بی جهت وانمود نکنید که هیچ اتفاقی نیافتاده است . احساسات تان را آزادانه بیان کنید زیرا هر چه زودتر این کار را بکنید زودتر می توانید مشکلات را پشت سر بگذارید.

اسفند

اگر از رفتار کسی عصبانی شده اید یک رقص و آواز برگ درباره آن درست نکنید. شما منتظر شوید او ساکت شود بعد اجازه دهید که بداند از او کمی دلخور هستید. حقیقتاً شانس ها چیز ناخوشایندی نیستند.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه