فال امروز شنبه هفتم آذر ماه سال 1394

فال روزانه 111

فال امروز شنبه هفتم آذر ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

فرصتی به دست می آورید تا کار جدیدی را انجام دهید. ممکن است زندگی تان را متحول کند. نه تنها اکنون بلکه آینده را هم تغییر می دهد.

اردیبهشت

احتمالاً‌ در سرگرمی های خلاقانه بیشتر از کارهای عملی پیشرفت می کنید. دوستان جدیدی شما را به میهمانی دعوت می کنند و اگر خلاق باشید مدارک مهمی را امضاء می کنید که در چند هفته آینده به نفعتان خواهد بود.

خرداد

هر کاری که توانایی های شما را امتحان می کند و شما را مجبور می کند تا عاقلانه تر فکر کنید، برایتان مفیداست. سعی کنید بینش خود را بیش از حد بالا نبرید. بدون این که برای همسرتان هدف خود را توضیح دهید، کاری انجام ندهید.

تیر

احساس بهتری دارید؟ مطمئنم که این طور است! اگر همسرتان کمک بخواهید با کمال میل قبول میکند اگر کارها را با هم انجام دهید، امروز در کنار هم دیگر شاد و خندان خواهید بود.

مرداد

فرد مورد علاقه تان امروز بسیار سخت گیر شده و صحبت با او برای مدت طولانی کسل کننده می باشد. می خواهد از هر چیزی که می گوئید ایرادی بگیرد، پس هر سختی که برای آغاز بحثی گفته شود می تواند منجر به جر و بحث لفظی شود و متاسفانه ممکن است شما به راحتی اوضاع را وخیم کند. حتی اگر پس از این اتفاق از خودتان احساس رضایت نکنید. ولی دیگر بسیار دیر شده است.

شهریور

شخصی امروز سعی دارد خودش را وابسته کند. به هر طریقی که باشد.آن طوری رفتار می کنند که شما احساس می کنید چقدر در برآورده کردن نیازهایشان خودخواه هستند.اگر با آنها مخالفت کنید به جر و بحث می انجامد.

مهر

در حال حاضر شما دیدی بسیار دقیق برای دیدن جزئیات دارید.پس می توانید هر چیزی که احتیاج به دقت دارد را تشخیص دهید.این امر بسیار مهم است که تشخیص دهید کی باید دست از این کار بکشید و گرنه در جزئیات غرق می شوید.ممکن است گفتگویی ساده راجع به عقاید شخصی سریعاً منجر به بحث و مجادله شود ولی به این طریق به جایی نخواهید رسید.چون هیچ یک نمی خواهید قبول کنید که ممکن است صحبت هایی دیگری از روی منطق و دلیل باشد.

آبان

همه چیز به روابط دوستانه شما مربوط می شود.اگر حرف های تان را به خوبی بیان نکنید حتماً سوءتفاهم به وجود می آید.به دیگران نشان دهید که چه هدفی دارید تا موقعیت تان تثبیت شود.

آذر

اگر شانس خوبی داشته باشید همه تلاش هایتان امروز سود می دهد و هر چیزی جای خود را پیدا خواهد کرد این مهلت نفس کشیدن به شما می دهد و برای مدت یکروز دیگر مجبور نیستید کار خیلی مهمی انجام دهید. واگر احیاناً احساس بی قراری می کنید، چقدر خوب است که آدم مثل زمینی که شخم خورده ولی فعال نیست و استراحت میکند بخودش استراحت بدهد؟ استراحت مثل غذا برای فکر است.

دی

بهترین کار برای شما شنا کردن یا ژیمناستیک و یا حداقل یک پیاده روی طولانی است. احتیاج به فرصت دارید تا خودتان را برای نقشه های آینده آماده کنید، و هم چنین فرصتی لازم دارید تا نگرانی ها و ناآرامی ها را برطرف کنید.

بهمن

مهم نیست که اکنون چه اتفاقی در زندگی تان می افتد اما امروز یکی از آن روزهایی است که مصمم هستید با مشکلات روبرو شوید و هیچیک از آنها نمی تواند سد راهتان شود.دوست ندارید انرژی مثبت امروز خود را خراب کنید. و همچنین بسیار مصمم وبا اعتماد به نفس هستید که این مساله برای شرکت در رقابتها و کارهای جدید بسیار عالی می باشد.

اسفند

بسیار ترجیح می دهید که صلح و هماهنگی را با هم در خانه داشته باشید.ممکن است بهترین روش این باشد که از موضوعات احساساتی دور شوید . در کلمات و موضوعات مترکز شده و گفتگو را نرم و روشن نگه دارید.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۷ آذر ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۱۷ مهر ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۲۳ آبان ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۲ آذر ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۱۳ مهر ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۷ آذر ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه