فال امروز سه شنبه ششم مرداد ماه سال 1394

فال روزانه

فال امروز سه شنبه ششم مرداد ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

پول زیادی را برای خانه خرج می کنید. اگر حوصله تان سر برود یکی از نزدیکان شما را شاد می کند. بهتر است از پول هایتان استفاده کنید و سرمایه گذاری کنید.

اردیبهشت

در حال حاضر مسائل مالی تان وضعیت ثابتی ندارد . باید به خودتان فرصت بدهید تا از طریق سرمایه گذاری و وضعیت مالی تان را مجدداً درست کنید.اگر امشب پول خرج کنید مطمئن باشید که پشیمان می شوید می توانید بدون این که پول خرج کنید تفریح کنید.

خرداد

دیگران شما را به خاطر چیزی که هستید تحسین می کنند نه به خاطر کسی که سعی می کنید باشید. تنها راه یافتن خوشبختی واقعی، این است که با خودتان روراست باشید و اجازه ندهید دیگران از شما سوء استفاده کنند. تا جایی که می توانید مسائل بی ارزش را از زندگی تان خارج کنیدزیرا با این امنیت و رضایت خاطر بیشتری به دست می آورید.

تیر

مشکلی که فکر می کردید از بین رفته است اکنون دوباره خودش را نشان می دهد.شاید به این خاطر که نظرتان را به طور واضح بیان نکرده اید.بنابراین بار دیگر فرصت دارید تا آن را به خوبی عنوان کنید.

مرداد

امروز شما بسیار مشتاقید که کمی تفریح کنید، چرا که بازیگوش شده اید! شما می خواهید که همبازی داشته باشید که به شما کمک کند تا بتوانید خودمانی تر رفتار کنید. امروز روز خوبی برای بودن با بچه هاست. چرا که روحیه بالای آنها به شما نیز سرایت می کند. هم چنین امروز شما کاملاً احساس رقابت می کنیدو از این که در فعالیت های ورزشی، پهلوانی شرکت کنید لذت خواهید برد.

شهریور

اگر رژیم غذایی گرفته اید،مراقب باشید زیرا درحال حاضر اراده قوی ندارید.برای اینکه آرامش داشته باشید به غذا رو می آورید.باید کمی سخت گیری کنید.

مهر

اگر چه شخصی با شما کاملاً متفاوت به نظر می رسد ولی این بدان معنا نیست که شما نتوانید در مواردی با آنها به توافق برسید پس سختی این که با آنها وارد بحث شوید را قبول کنید.این ممکن است آغاز یک رابطه خوب باشد که شما چیزهایی زیادی را از هم می آموزید.ممکن است شما امروز درگیر بحث هایی شوید که احساسات زیادی برانگیخته و باعث ایجاد احساسات ناخوشایند شود مگر این که در بیان آنها از حس شوخ طبعی استفاده کنید.

آبان

امروز یکی از آن روز های است که باید قبل از حرف زدن حتماً فکر کنید.مراقب باشید زیرا افرادی هستند که بدون فکر دهان شان را باز می کنند.اما به خاطر این کار با آن ها دعوا نکنید.اگر به آنها اجاز به دهید حرف شان را بزنند احساس بهتری پیدا می کنید.

آذر

دیگران را ببخشید اگر فکر می کنید که امروز شما روی این سیاره زندگی نمی کنید چون کاملاً غرق در کاری که انجام می دهید شده اید. هر آنچه لازمه اش فکر خلاق تصمیم گیری سریع است شما را بسیار بانشاط می کند و شما قادرید ساعتهای طولانی و خسته کننده ای را کار کنید بدون این که خم به ابرو بیاورید. تا پایان روز یک احساس موفقیت در انجام کارها را خواهید داشت.
دی

امروز دی ماهی های تنها، یار جذاب خود را پیدا می کنند. امروز جذب این عشق می شوید چون کاملاً‌ متفاوت از هر روز می باشد. شما می دانید که قدرتمندترین قسمت عشق عقل است و جذب ایده های آن می شوید. شاید این فرد، عشق زندگی تان نباشد اما زیاد به دوردست ها و آینده فکر نکنید.

بهمن

امروز روز احساسات هیجان انگیز است و تمایل دارید در چنین فعالیت هایی شرکت کنید .هر چیز کسالت آور و خسته کننده را فراموش کنید. دوست دارید پر بگشایید و مکانهای جدید را کشف کنید . دنبال کسانی بگردید که پر از انرژی هستند و می توانند با هیجانات احساسی شما هماهنگ باشند.

اسفند

شگفت زده نشوید اگر شما توجهات بسیاری را به جلب می کنید گاهی تغییرات درونی از آن چه که فکر می کنیم بیشترند. هنگامی که آینده را مجسم می کنید تابشی پر هیجان دارید.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۶ مرداد ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه