فال امروز یکشنبه پنجم مهر ماه سال 1394

فال2

فال امروز یکشنبه پنجم مهر ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

مریخ نیز در برج میزان می باشد. شاید مشکلاتی را در ارتباطتان با دیگران ایجاد کند اما خوشبختانه زیاد در برج میزان نمی ماند. گاهی همه به شما علاقه دارند و گاهی محبوبیتتان را از دست می دهید. نگران نباشید همیشه نمی توانید برنده باشید. اما سعی خودتان را بکنید حتماً دیگران از زحمات شما قدردانی می کنند.

اردیبهشت

‌امروز روحیه لطیفی دارید و این موضوع دیگران را به شما جذب می کند. سعی کنید قولی ندهید زیرا به خاطر حالت احساسی ای که دارید مشکل می توانید از زیر آن در بروید.

خرداد

ممکن است امروز عصبانی باشید اما اگر من جای شما بودم به دوستان و همکاران فرصت بیشتری می دادم زیرا نه تنها شما بلکه آنها هم امروز بی حوصله و عصبانی هستند. خوشبختانه روحی مستقل هستید و می توانید مدتی بدون هیچ مشکلی با خودتان تنها باشید.

تیر

برخی از شما تمرین کرده اید تا خستگی ناپذیر باشید.اما اکنون هیچ فایده ای ندارد.تغییرات زیادی در حال انجام است و شما مثبت می اندیشید.شاید همسرتان تغییرات را نپذیرد و به چیزهای قدیم اهمیت دهد.شما برای کارتان لیاقت و استعداد لازم را دارید.

مرداد

امروز شما لبریز از انرژی پویا و اشتیاقید و قدرت رویارویی با هر چیزی را دارید. قانع کردن مردم برای این که اوضاع را از نقطه نظر شما ببینند، همانند افتادن یک تنه درخت برایتان سهل و آسان است. پس اطمینان حاصل کنید که بیش از آن چه می توانید، مسئولیت نپذیرفته باشید و بیش از توانتان قول ندهید. هم چنین احساس قدرتمندی و پرانرژی بودن دارید و نیاز دارید که روی برخی از انرژی های ذهنی تان کار کنید تا از تحریک شدن اعصاب و حساسیت شما جلوگیری کند.

شهریور

سعی کنید مراقب پول خرج کردن باشید تا ولخرجی نکنید.مشکل این جاست که زمانی که شروع به خرج کردن می کنید نمی دانید کی دست برمی دارید و نمی خواهید هم بدانید.می توانید سرمایه گذاری کنید و پول خوبی به دست آورید.

مهر

ممکن است شما هیچ وقت این قدر راجع به خود متفاوت فکر نکرده بوده اید ولی دقیقاً کاری است که امروز می کنید.شما آن قدر انرژی دارید که می توانید که یک تنه درخت عظیم را از ریشه در آورید پس آنرا بیهوده هدر ندهید.امروز روز بی نظیری برای صحبت به مسائل بزرگ است و امروز بیش از همه می توانید خود را به جلو هل دهید.گرچه خیلی بلند پروازی نکنید چرا که در حال حاضر نمی توانید معجزه ای کنید.

آبان

امروز زیاد سخت نگیرید و گرنه احساسات تان جریحه دار می شود.سعی کنید زیاد به چیزهایی که از آن ها مطمئن نیستید امیدوار نشوید زیرا ناامید می شوید.از این که به دیگران کمک کنید خوشحال می شوید اما به ارزش های خودتان اهمیت دهید.

آذر

هر آنچه در زندگی تان وجود دارد که نیاز دارد شما بتوانید ماورای ظاهر آنها را ببینید امروز ضربه فنی می شود (حل می شود). از این توانائی تان استفاده کنید تا بفهمید چرا یک شخص بخصوص اینقدر عصبانی است و بمحض این که این را دریابید می توانید عصبانیت آنها را برطرف نمائید.

دی

اکنون سیارات به شما کمک می کنند مریخ نیز وارد برج میزان می شود و حتماً به دنبال موفقیت می روید. امروز به کارتان می چسبید و تصمیم می گیرید که شروع به فعالیت کنید. چند هفته آینده فرصت های زیادی خواهید داشت، اما هر چه قدر زودتر شروع کنید، زودتر کار مناسب پیدا می کنید.

بهمن

امروز با همه رفتار خوبی دارید و مهم نیست که چه نسبتی با شما داشته باشند . امروز روز مناسبی است که افراد را بهتر درک کنید . به خصوص اگر اخیراً رفتارشان سوال برانگیز بوده است یا لازم است که فضای قابل تحمل تری را بین خودتان ایجاد کنید . اکنون پیشرفت زیادی می کنید .

اسفند

اکنون مریخ می خواهد به برج میزان نقل مکان کند و شما قصد دارید بیشتر در کارتان تعادل ایجاد کنید آگاه باشید اگر شما بدهکاری دارید اکنون می توانید آن را به صندوق بپردازید . اگر از کار بر کنار شده اید کسی باید بداند شما نمی توانید برای همیشه منتظر شوید. شما عمل می خواهید

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۵ مهر ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه