فال امروز دوشنبه پنجم مرداد ماه سال 1394

فال باران

فال امروز دوشنبه پنجم مرداد ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

اکنون زمان خلاقیت، اجتماعی بودن و روابط احساسی است. به میهمانی های مختلفی دعوت می شوید. بر مشکلات فائق می آیید. سعی کنید در انجام کارها سعی تان را بکنید تا بعداً پشیمان نشوید.

اردیبهشت

دیدگاه بسیار خوبی به آینده دارید که این دیدگاه به نفع شماست.بهتر است به خودتان فرصتی بدهید تا جایی که امکان دارد به مسائل با دید واقعی نگاه کنید پیش از آنکه تصمیم بسیار مهمی بگیرید.

خرداد

امروز لازم است کمی مراقب باشید زیرا ممکن است در محیط کار با یکی از افراد خانواده مشکل پیدا کنید بنابراین بهتر است به زندگی خصوصی تان هم توجه بیشتری داشته باشید در غیر این صورت محبوبیت خود را از دست می دهید. البته انتخاب آن با خودتان است.

تیر

اگر دیروز خیلی زورگو بوده اید امروز عواقب آن را خواهید دید.پیشنهاد شما بسیار درست بوده است، اما به ضرر بعضی ها بوده.پیش از آنکه در مورد آن صحبت کنید کمی صبر کنید.

مرداد

امروز بسیار خودمانی شده اید و می خواهید تا جایی که امکان دارد، فضایی هماهنگ بیافرینید. در حال حاضر ممکن است اختلاف با مردم را فراموش کرده و از همراهی آنها بیشتر لذت برید تا این که با آنها دعوا کنید. اگر شیری مجرد هستید، تا آن جا که می توانید بیرون از منزل بروید چرا که ممکن است شخصی بسیار جذاب را ملاقات کنید. حتی اگر نیمه دیگر خود را پیدا کرده اید ممکن است بخواهید کمی آزادانه تر عمل کنید(ولگردی کنید)، هرچند عمیقاً معتقدید که این کار درستی نیست!

شهریور

اگر بتوانید در پشت صحنه فعالیت داشته باشید موفق تر هستید.بهتر است دیگران شما را به حال خود بگذارند.اگر کسی بخاطر تلاش های مستمر شما تشکر کند واقعاً شاد می شوید.

مهر

امروز پر از حس تفریح و ماجراجویی شده اید که شما را بسیار جذاب ساخته است.شخصی که شما به عنوان یک دوست همیشه روی او حساب می کنید ممکن است امروز وارد جریان زندگی شما بشود و حتی اگر چنین چیزی را دوست نداشته باشید شروع به چابلوسی و تملق گفتن راجع به شما کند.در برخی موارد،ممکن است به دوستی اجازه بدهید که شما را وادار به کاری هیجان انگیز کند که ناگهان باعث گرفتن تصمیمی عالی از جانب شما شود.

آبان

امروز مورد علاقه همه هستید.در محل کارتان تشویق می شوید وارتقاء رتبه یا پاداش می گیرید.ازنظر احساس نیز با یک نفر صمیمی تر می شوید.هر روز نمی توانید این هماهنگی و شادابی را داشته باشید بنابراین سعی کنید بهترین استفاده را از روزتان ببرید.

آذر

امروز تمایل نشان بدهید به یادگیری از دیگران چون خیلی چیزها است که به شما یاد بدهند. اشتباه کردن قسمتی از یادگیری است که به شما کمک می کند تا راه برای یک زندگی مستقل و طبق سلیقه تان باز شود. و بیائید صادق باشیم آذریهای عزیز، رسیدن به آن هدف ارزش کمی تحقیر شدن را دارد.

دی
امروز سلول های خاکستری فعالیت های فوق العاده ای دارند. شما ایده های خلاقی دارید که حتی در مورد کارهای روزمره و خسته کننده هم ایده های نویی دا��ید و دیگران رمز این موفقیت را از شما می پرسند. فقط به آن ها بگویید که در ستارگان نوشته شده است و سپس لبخند بزنید.

بهمن

روابط شما امروز بسیار درخشان است و به شما کمک می کند که با دیگران روابط خوبی برقرار کنید . اگر یک بهمنی واقعی هستید از این که با کسانی معاشرت می کنید که شناخت خوبی نسبت به شما دارند خوشحال می شوید زیرا نیاز به تعارف نیست و می توانید خودتان باشید.

اسفند

ممکن است احساس کنید که زندگی تان به کمی تکان نیاز دارد. می توانید شروع کنید واز روی هستی ایده آلتان تصویری رسم کنید و شما نمی توانید بدانید چه قابلیت هایی را دارید مگر این که خودتان را آزمایش کنید و حالا شما در موقعیت ایده آلتان هستید که ببینید از چه چیز ساخته شده اید.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۵ مرداد ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه