فال امروز چهار شنبه پنجم اسفند ماه سال 1394

فال2

فال امروز چهار شنبه پنجم اسفند ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

سعی کنید احساستان را خوب و ساده بیان کنید. اگر از بیان آنها خجالت می کشید فراموش نکنید که دیگران انتظار شنیدن آن ها را دارند.

اردیبهشت

به تفاوت بین فکر کردن و عجولانه رفتار کردن فکر کنید و این که چه اتفاقی ممکن است بیفتد اگر بیش از حد تحت تاثیر قرار بگیرید . بیش از آن که کاری را انجام دهید خوب فکر کنید و اگر نه پشیمان می شوید.

خرداد

تغییراتی در زندگی همکارانتان صورت می گیرد. شاید هم وقتی در خانه هستید با شما تماس بگیرند. با آنها بدرفتاری نکنید، شاید حرف مهمی برای گفتن داشته باشند، شما که نمی خواهید ناراحتشان کنید.

تیر

در حال حاضر جو بسیار عالی در محل کارتان وجود دارد.این تنها بستگی به خودتان دارد.شما در مقابل دوستان و همکاران کاملاً صمیمی و مهربان هستید ودیدی کاملاً مثبت دارید.تنها کسی که احساس تنهایی می کند همسرتان می باشد.فراموش نکنید که با عشق به خانه بروید.

مرداد

امروز مواجهه مارس و نپتون به شما احساس خشم و پرخاشگری می دهد. به نظر می رسد که هر زمان که برای رسیدن به موضوع مهمی تلاش می کنید، کسی سنگی را در راه شما پرتاب می کند و مانع شما می شود. اگر به دنبال کسب شهرت در کارهای خود می باشید، و یا هدفی بلند مدت دارید، قبل از پیشبرد کارها، مجبور به روبه رو شدن یا وقایعی می شوید که سبب تضعیف روحیه تان می گردند.

شهریور

با مسئله مرموزی روبرو می شوید.بین حرف هایی که یک نفر می زند و رفتاری که دارد تفاوت بزرگی وجود دارد،ولازم است بدانید که چه اتفاقی در حال وقوع است و اطرافتان چه می گذرد.مراقب کسانی که می خواهند شما را فریب دهند و یا ناامیدتان کنند،باشید زیرا قابل اعتماد نیستند.

مهر

روز کسل کننده ای است چرا که برنامه های شما پیش نرفته و در مسیر اصلی پیش رفتن بسیار مشکل است.حتی بدتر از این که به نظر می رسد که کسی را که دوستش دارید باعث بروز تمامی این مشکلات شده است.آنها ممکن است بطور ظریفی باعث مشکلات شده باشند و ممکن است مدت زمانی طول بکشد تا بفهمد جریان از چه قرار است.در این زمان مراقب خرج میزان زیاد پول باشید چرا که شخصی ممکن است شما را تحریک کند.اگر راجع به مطلبی شک دارید،از موقعیت خارج شوید.

آبان

امروز از ستارگان یاد می گیرید که پول تان را جمع کنید و کمتر خرج کنید.برای بدست آوردن پول زحمت زیادی می کشید،بنابراین به خرج کردن آن نیز توجه کنید.شاید لازم باشد که خرجتان را کم کنید.ممکن است که یک شبه این کار را نکنید اما کنترل آن باعث می شود تا احساس خوبی در این زمینه به دست آورید.

آذر

چند روز پیش به شما نصیحت می شد که توجه خود را به زندگی خانوادگی بدهید و امروز شانس خوبی دارید که به یکی از اعضای خانواده خیلی نزدیک شوید. اگر می خواهید ارتباط عمیق تری ایجاد کنید بهتر است خودتان قدم اول را بردارید و بهترین راه برای انجام این کار یک روش خیلی ملایم است. هر چه در اینکار واضح تر عمل کنید احتمال ایجاد ارتباط بیشتر می شود.

دی

اگر سکوتی آزار دهنده در خانه حاکم است تنها تقصیر از شماست. در این ماه سیاره ها تاثیر مثبتی روی برنامه های شما دارند، پس چرا برخلاف خواست خدا عمل می کنید؟ این درست است که شما در زندگی تان تغییراتی داده اید ولی لطفاً این تغییرات را تا جای ممکن در جهت مثبت به کار ببندید.

بهمن

امروز دنیای بیرون را فراموش کن��د و در عوض روی موضاعات مربوط به منزل تمرکز کنید. موضوعاتی که تاکنون برای آنها وقت نداشته اید. امروز به آنها رسیدگی کنید و در زمان کمی آنها را حل کنید . اکنون انرژی زیادی دارید بنابراین در جاییکه می توانید نیم جین کار انجام دهید خود را تنها به انجام یک کار سرگرم نکنید.

اسفند

چیزهای گرانبهایت را مواظب باش زیرا یک حس فریبکارانه ممکن است در کمین باشد . اگر می خواهید یک همکار شما را با حروف برجسته مطرح نکند افکارتان را پوشیده نگاه دارید تا هنگامی که آماده اید آن را افشا کنید.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۵ اسفند ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۴ اسفند ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۳ اسفند ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۲ اسفند ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۱ اسفند ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۵ اسفند ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه