فال امروز چهارشنبه چهارم شهریور ماه سال 1394

فال قطره

فال امروز چهارشنبه چهارم شهریور ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

عطارد به برج اسد رفته است. اما پس روی کرده است. شاید مجبور شوید قراردادی را امضا کنید اما سعی کنید تا ماه دیگر آن را به تاخیر اندازید. اگر برای کار به سفر می روید انتظار تاخیراتی را داشته باشید. مراقب باشید که کسی بدی شما را برای همسرتان نگوید.

اردیبهشت

عطارد به برج اسد می رود . این قسمت از چارت شما به خانواده مربوط می شود . بهترین زمان برای دور ریختن وسایل به درد نخورد پاکسازی منزل است .

خرداد

عطارد به برج اسد می رود. این قسمت از چارت شما به سفرهای کوتاه و ذهن مربوط می شود. شما واقعاَ ایده های خوب زیادی دارید، بنباراین قلم و کاغذ به دست بگیرید زیرا اگر آنها را فراموش کنید واقعاَ پشیمان کننده است.

تیر

امروز پاسخی را که از همسرتان می خواهید دریافت نمی کنید.شاید او فکرش به مسائل شخصی خودش می باشد.هر چقدر غر بزنید هم فایده ای ندارد صبر کنید تا خودش صحبت کند.آن موقع می توانید نظرتان را بیان کنید.

مرداد

تصور شما از بهشت، این است که همه چیز به آرامی پیش رود و تا آن جا که می توانید دست به انجام کاری نزنید. تنها امروز، کمی تنبل شده اید و نمی توانید از انرژی خود بهره جسته و خود را نشان دهید، مگر این که واقعاً نیاز به این کار باشد. اگر احساس خستگی می کنید، ممکن است زود به رختخواب بروید تا فردا صبح با روحیه ای بهتر و شادتر، از خواب برخیزید.

شهریور

اگر در رقابت ها شرکت می کنید حتماً موفق می شوید.دوست دارید برنده شوید.انرژی فوق العاده ای دارید که می خواهید آن را بسوزانید.

مهر

امروز ستارگان شما را بسیار احساستی ساخته اند و در نتیجه شما هر کاری که انجام میدهید با همه روح و قلب تان به انجام میرسانید. ممکن است در اطراف خانه مشغول کاری شوید خصوصاً اگر بخواهید اصلاحاتی را بوجود آورید.اگر در مورد رفتار اخیراً شخص مورد علاقه تان نگران اید، این نگرانی تمام میشود ولی ممکن است پیش از آن ، درگیر بحث و صحبتی شوید.

آبان

اتفاقی می افتد که خاطرات گذشته را به یادتان می آورد.شاید این اتفاق به شما کمک کند تا از چیزی که دائماً فکر شما را به خودش مشغول کرده است رهایی پیدا کنید.از نیازهای تان به خوبی با خبر هستید بنابراین به خودتان فرصت بدهید تا هرازگاهی مسائل را بررسی کنید بعد از آن همه چیز به خوبی پیش می روند.

آذر

ستاره ها در حال حاضر در حال کمک به شما در راستای مشخص کردن اولویت هایتان هستند تا بتوانید به نیازهای شخصی خود رسیدگی کنید. خیلی عالی است که بتوانید امکاناتی که در آینده وجود دارند را به تصویر در آورید ولی اگر اول به نیازهای احساسی، جسمی و مالی خود رسیدگی نکنید بزودی نیروی خود را از دست می دهید اول به چیزهای بنیادی زندگی خود رسیدگی کنید وبعد به اصول کلی ��رسید.

دی

اکنون عطارد مجدداً به برج اسد برگشته است. با سوالاتی در زمنیه مالی رو به رو می شوید که خودتان فکر می کرده اید سالها پیش با آن ها روبه رو شده اید. هیچ راهی وجود ندارد. باید بنشینید و با دقت در میان مجله ها جستجو کنید تا مسواک مناسبتان را پیدا کنید.

بهمن

افرادی که در خانه با شما بسیار صمیمی هستند امروز شما را زیاد درک نمی کنند . شاید بدون علت که ذهنشان مشغول است یا در دنیای خودشان هستند . در هر صورت عاقلانه است که اگر از نظر آنها را در رابطه با موضوع مهمی می خواهید بدانید حرفهایشان را زیاد جدی نگیرید و یا تا فردا صبر کنید.

اسفند

اکنون همانطور که عطارد برای دو هفته به اسد بر می گردد. نیاز دارید به خرده کاری های تمام نشده تان بپردازید . البته اگر بخواهید میانبر بزنید دردسرساز خواهد شد. در جاهای مختلف ۵ دقیقه صرفه جویی کردن بعداً فقط به سختی چند ساعت می شود . به شما گفته شد.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۴ شهریور ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه