فال دوشنبه چهارم خرداد سال 1394

فال روزانه: فال امروز 4 خرداد 1394

فال دوشنبه چهارم خرداد سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز، روز خوبی به نظر می رسد. از جمله روزهایی است که می توانید سرمایه گذاری دراز مدت کنید. از لحاظ احساسی نیز در حالت بسیار خوبی هستید و بیش از همیشه به همسرتان جذب می شوید و همین طور همسرتان به شما.

اردیبهشت

امروز فعالیت های گروهی دارای اهمیت زیادی هستند . مهم نیست که خودتان در آنها نقش داشته باشید یا تنها تشویق کننده باشید امروز برایتان خوب است و به افرادی که برایتان مهم هستند نزدیکتر هستید .

خرداد

اکنون نقش مهمی را بازی می کنید. دیگران از شجاعت شما متعجب می شوند اما بد نیست به آنها اجازه دهید به روش شما مسائل را ببینند. در این صورت آنها از شما ایراد نمی گیرند. شما: بدون فکر پول خرج می کنید، بنابراین مراقب باشید.

تیر

بیش از آن که همه چیز به حالت عادی بگردد باز هم مدتی وقت دارید تا محبوب باشید.کارها و فعالیت هایی که دیروز عادی و روزمره بودند اکنون جالب تر و جذاب تر به نظر می رسند.

مرداد

گرچه برخی از نقشه هایتان، هنوز حاضر نیست، ولی دلیل آن نمی شود که شما به طور کلی از مسائل چشم پوشی کنید. بخشی از امروز را صرف بررسی ایده هایتان کنید و مطمئن شوید که آنها عملی و امکان پذیرند. در حال حاضر شما دارای بهترین های ۲ جهانید، چرا که می توانید انرژی و عقل سلیم خود را با هم ترکیب کرده و به مقدار معین و با رفتاری کنترل شده، به کار بپردازید.

شهریور

امروز تلاش تان را برروی اهداف خود متمرکز کنید.و از وجود خودتان لذت ببرید.امروز انررژی و قدرت فوق العاده ای دارید که می خواهید از آن استفاده کنید.اگر کسی شما را معطل می کند و کارتان را به تاخیر می اندازد بدون توجه به او به کارتان ادامه دهید.اما آخر شب که دست از کار می کشید وقتی به عقب نگاه می کنید از کارهایی که انجام داده اید شگفت زده می شوید.

مهر

امروز شما بسیار مصمم و بلند پرواز شده اید و دقیقاً می دانید که چه کاری را انجام دهید.در حقیقت اکنون بسیار مصمم شده اید و حتی ممکن است دیگران احساس کنند که شما کمی غیرقابل درک و آشفته شده اید.مراقب باشید و سعی کنید کاری نکنید که موقعیت هایی ناپایدار را بیافرینید.در این صورت حتی اگر در حال حاضرهمه چیز به درستی پیش رود نیز نخواهید توانست از شرکاری که خودتا تدارک دیده اید،خلاص شوید.

آبان

امروز خلاق تر از همیشه هستید و این موضوع سبب موفقیت شما می شود اما مراقب باشید شاید فردی سعی دارد تلاش شما را به هدر ببرد.به این فرد نشان بدهید که نمی تواند این کار را بکند و شما از افکار او با خبر هستید.

آذر

شما کاملاَ آگاهید به این که چه مسیری را پیموده اید، و در عین حال می دانید هنوز چقدر دیگر راه در پیش دارید. برای شما آذری ها سفر مهم است و نه مقصد، پس می توانید از این خبر که هنوز خیلی سفرهای ماجراجویانه در پیش دارید خوشحال باشید.

دی

بعضی ها عقیده دارند که اگر در یک لحظه به شما الهام شود خیلی بهتر از این است که تمام عمرتان را تمرکز کنید. خوب، البته شاید شما با این عقیده فلسفی موافق نباشید زیرا شما عادت دارید که همیشه به سختی کار کنید، اما ممکن است این کار زیاد باعث شود تا شما برای بالا بردن درآمدتان خود را بیش از حد خسته کنید.

بهمن

امروز حقیقتاً زندگی لذت بخش و هیجان انگیز است و هر چقدر با افرادی که همفکرتان هستند قاطی شوید شادتر خواهید شد . امروز به کسانی که به خودتان شبیه هستند جذب می شوید بنابراین از افراد خسته کننده و کسالت آور دوری کنید در عوض به طرف کسانی جذب شوید که ازهیجانان و تغییرات نمی ترسند و روح آزاد دارند.

اسفند

برعکس دیروز حالا شما یک موتورخانه پر از انرژی هستید .سریع از میان کار روزانه تان برانید. حتی به نظر می رسد که وقت اضافه هم داشته باشید.. در ساکت ترین لحظات شما ممکن است تصمیم بگیرید که یک دگرگونی کامل داشته باشید. و این درست زمان مناسبی برای این است که به طرف آن بروید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه