فال امروز سه شنبه چهارم اسفند ماه سال 1394

فال11

فال امروز سه شنبه چهارم اسفند ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

دیگران به شما و نقشه های جالبتان فرصت نمی دهند تا زندگی را جالب تر کنید و برنامه های شما را نادیده می گیرند. بهتر است آن ها را با یک نفر که به نقشه های شما علاقمند است در میان بگذارید.

اردیبهشت

احتمالاً بدون موفقیت تلاش کرده اید تا با همسرتان یا همکارتان در مورد موضوع مهمی صحبت کنید اما تسلیم نشوید. تبادل نظر همیشه راحت و ساده نیست اما هم چنان فکر خوبی است که باید برای آن تلاش کنید. اگر احساس کرده اید که کار بیهوده ای است چند روز صبر کنید و مجدداً‌ سعی کنید.

خرداد

اگر زمانی را می خواهید که کار و تفریح را با هم ترکیب کنید اکنون برای این کار مناسب است. زیرا همکاران نیز رفتار خوبی با همسرتان دارند علاوه بر آن وفاداری بیشتری پیدا می کنید. مشکل است تصور کنیم امشب در خانه مانده اید زیرا بسیار شاد و دلچسب هستید.

تیر

جالب نیست؟تعطیلات آخر هفته شما نه تنها خسته تان نکرده است بلکه شاداب تر و پرانرژی تر هم شده اید.همکاران از این همه انرژی در تعجب اند.اما به اندازه شما فعال بودن به خودشان مربوط می شود.

مرداد

امروز شما عاشق هر چیز عجیب و غریبی می شوید که می تواند شامل غذا، مکان و یا مردم باشدو یا شاید مشتاق هر سه باشید. درحال حاضر بسیار احساساتی هستید و به راحتی با هوس هایتان به حرکت در می آئید. اگر به طور ناگهانی مجذوب کسی یا چیزی شدید قبل از این که مقدار زیادی پول را به هدر بدهید صبر کنید تا ببینید که اوضاع چه طور پیش می رود. تا زمانی که شما ذهنتان را تغییر دهید و علاقه تان را به آن امر از دست بدهید.

شهریور

در حال حاضر ترکیب کار و تفریح فکر خوبی نیست زیرا بعداًمجبور می شوید مشکلات به وجود آمده را برطرف کنید.دقت کنید یکی از دوستان ناراحت است و به کمک و همدردی شما نیاز دارد.از این که به او کمک کنید،خوشحال می شوید اما شاید حس ناامیدی آنها در شما سرایت کند.

مهر

امروز روابط شما با افراد مورد علاقه تان و کسانی که با آنها زندگی می کنید آنقدر خوب است که حتی نیازی به گفتن کلمات نیز نمی باشد.شما به صورتی درونی و غریزی همدیگر را درک می کنید و حتی بدون این که دیگران بگویند ممکن است بدایند که آنها به چه چیزی فکر می کنند.در حال حاضر مراقب باشید که گرفتار نخوت و غرور نشوید و باور نکنید که تمامی آنها حقیقت دارد ممکن است که این تصورات تنها نتیجه تصویر سازی های زنده شما باشد.

آبان

امروز احساسات تان باعث می شود تا به مسائل و افرادی که برای تان مهم هستند فکر کنید.مراقب احساس حسادت یا حس مالکیت باشید و اگر نه سبب بروز مشکلات می شوید.سعی کنید امروز خودتان را کنترل کنید.

آذر

اگر عاقل باشید امروز از هر کسی که انتقادگر یا قضاوتگر است دوری می کنید چون خیلی مشکل می توان با آنها ساخت. در عوض سعی کنید با کسانی که با دیده خوشبینی به زندگی نگاه می کنند وقت بگذرانید چون آنها شما را تشویق می کنند که به نیمه پر لیوان نگاه کنید. هر کاری که امروز انجام می دهید تا خود را متعالی سازید از دید ستارگان اشکالی ندارد و در واقع خیلی آنرا حمایت می کنند.

دی

اجازه ندهید که یک کدورت کوچک درمنزل تبدیل به کشمکشی بزرگ شود. امروز شما خیلی لجباز هستید و بهتر است بدانید که شما گاه بدترین دشمن خود هستید.

بهمن

این فرصت را دارید که با استفاده از مهارتها و استعداد هایتان تاثیر شدیدی بر دیگران بگذارید . ب��ابراین آماده باشید تا ابتکار به خرج دهید یا توانایی هایتان را به دیگران نشان دهید و این کار شما شروع فصلی جدید از یک کتاب است که شما بازیگر نقش اول آن هستید.

اسفند

مسائل پولی مقداری توجه می خواهند. برای یک فرصت عالی که مقداری پول نقد اضافی درست می کند. گوش به زنگ باشید هر آن چه را که در اولین نگاه ممکن است جالب به نظر برسد مجدداً‌ نگاه کن در بررسی بیشتر ممکن است شایسته باشد.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۴ اسفند ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۳ اسفند ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۱ اسفند ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۲ اسفند ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۵ دی ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۴ اسفند ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه