فال امروز چهارشنبه سی و یکم تیر ماه سال 1394

فال گل 333

فال امروز چهارشنبه سی و یکم تیر ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز خورشید به برج اسد می رود. که به خلاقیت، فرزندان و لحظات خوب مربوط می شود. بنابراین به خودتان خوش بگذرانید.

اردیبهشت

امروزخورشید به برج اسد می رود.این قسمت از چارت شما به خانه و خانواده مربوط می شود.اگر می خواهید ذهن خانواده تان نسبت به شما خوب باشد باید سعی کنید به آنها اهمیت زیادی بدهید. مطمئنم که این دقیقاً همان کاری است که شما می خواهید انجام دهید.

خرداد

آماده باشید تا هر فرصت یا شانسی را پیش از آن که رد کنید با جدیت بررسی کنید در غیر این صورت حتماً پشیمان می شوید. امشب دوستان برای شما سورپرایزی دارند و به نظر می رسد زمان فوق العاده جالبی را پیش رو دارید.

تیر

دوست دارید با جدیت کار کنید.شاید خسته شوید،هر کسی زمانی به استراحت احتیاج دارد.تنها کارهای مهم را انجام دهید و بقیه را رها کنید.

مرداد

امروز برقراری ارتباط صحیح با مردم اطرافتان، به صورتی قابل ملاحظه آسان به نظر می رسد، حتی اگر این مردم، مشتریان نادان شما باشند. احتمالاً آنها در این زمان بهترین نحوه رفتارشان را ارائه می دهند و یا شاید شما امروز بیش از اندازه جذاب شده اید! شما هیچ شکایتی ندارید! امروز، روز خوبی برای برقراری تماس با همسایگان، برادر و خواهر و یا کسانی که عموماً می بینید، می باشد.

شهریور

از امروز دوست دارید اهداف و نقشه هایتان را برای کسی عنوان نکنید.دیگران احساس می کنند مرموز هستید،تنها به آنها بفهمانید که می خواهید با خودتا تنها باشید.انرژی از دست رفته را نیز مجدداً به دست می آورید.

مهر

امروز خورشید تغییر مکان داده و وارد علامت شیر می شود.که زندگی اجتماعی شما را تحت تاثیر قرار می دهد.مری کوری نیز در حال حاضر در این خانه به سر می برد واین باعث می شود که شما در این زمان رویایی تر شوید.به عبارتی جدی تر،شما می خواهید که میزانی از وقت تان را صرف برنامه ها و رویاهایتان برای آینده بسازید،پس می توانید در این زمان آنها را یک قدم به واقعیت نزدیک تر کنید.

آبان

امروز خورشید وارد برج اسد می شود.اکنون زمانی عالی برای فکر کردن به اهدافتان می باشد حتی اگر راه زیادی را برای رسیدن به آن در پیش رو دارید.مهارت زیادی در انجام کارها دارید.خودتان را دست کم نگیرید،بهتر از آن چیزی که فکر می کنید مهارت دارید.

آذر

امروز خورشید به خانه مرداد می رود و این به نفع تمام برنامه های مسافرت تان است. این بهترین زمان سال برای شماست چون روح خود را غرق در ماجراجویی می کنید. اگر قصد سفر ندارید پس باید از دیدن صورتهای تکراری و مکان های آشنا خودداری کنید و بدنبال کاری که کمی جنبه های اجتماعی تان را تقویت می کند باشید.

دی

اگر کسانی را که دوست دارید در خارج زندگی می کنند، امروز خبری از طرفشان دریافت می کنید. شاید هم در حال برگشت به منزل باشند و این درست همان چیزی است که در انتظارش هستید. سعی خودتان را خواهید کرد تا این سفر پرخاطره ترین سفر برای آن ها باشد.

بهمن

سیارات به شما کمک می کنند که امروز تاثیر نسبتاً زیادی را بر شخصی بگذارید . چه در رابطه با مسائل کاری و چه کارهای شخصی . شما نیز مجذوب شخصی می شوید که می توانید تاثیر زیادی بر شما داشته باشد . اگر اخیراً رابطه ای نداشته اید که انتظارتان را برآورده کند اکنون می توانید راههایی برای بهبود فی مابین پیدا کنید که هر دویتان را خوشحال و راضی کند.

اسفند

مقداری از طرحهایی که روی آنها کار می کردید دارند آماده می شوند . ممکن است واقعاً فراموش کرده باشید که چرا مشتاق پروژه حاضر شده اید اما تاکنون همین پروژه در صحنه ظاهر شده است .

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه