فال امروز جمعه سی ام مرداد ماه سال 1394

فال 566666

فال امروز جمعه سی ام مرداد ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

اگر نتوانید راه حل برای موضوعی پیدا کنید احساس می کنید شکست خورده اید. بعضی از افراد تنها زمانی که شرایط بحرانی باشد به کمکتان می آیند.

اردیبهشت

ستارگان بر سفرهای دور روابط خارجی و قانونی تاکید زیادی دارند.خبرهای جالبی به دست می آورید و شاید هم پیشنهادی به شما بشود. افکار جالبی به نظرتان می رسد . بهتر است آنها را یادداشت کنید و اگر نه بعضی از بهترین نقشه ها را ممکن است فراموش کنید.

خرداد

خوشبختانه امروز اعتماد به نفس بیشتری دارید، آرامش و امنیتتان هم بیشتر شده است. این خصوصیات تا چند روز ادامه می یابد و دوستی های جدیدی پیدا می کنید که در آینده حامی بسیاری از ایده های شما می شود. مسائل احساسی نیز بسیار جالب هستند بنابراین می توانید انتظار اتفاقات زیادی را داشته باشید، امروز پایان بسیار خوبی خواهد داشت.

تیر

در مورد یکی از طرح های تان بسیار هیجان زده هستید که نمی توانید آن را به کسی نگویید.امشب موقعیت های اجتماعی اهمیت زیادی پیدا می کنند و تمایل دارید زیاده روی کنید. نگران نباشید ارزش نگرانی ندارد.

مرداد

امروز، تاکید خاصی برروی همسایگان، فامیل و نزدیک و دیگر کسانی که تقریباً آنها را در طول روز می بینید، وجود دارد. شما حقیقتاً از گذراندن وقت خود با آنها، لذت خواهید برد. حتی اگر تنها راجع به مسائلی نامعلوم و بی ربط صحبت کنید. اگر اتفاقی یا فعالیتی در این جمع، به نظرتان جالب آمد، سعی کنید در آن شرکت نکنید، چرا که تفریح خوبی خواهد بود و ممکن است موجب آشنا شدن شما با افرادی جدید و جالب شود.

شهریور

امروز دوست دارید خرید بروید و کمی برای خودتان ولخرجی کنید.اما بیش از حد توان تان خرج نمی کنید.شاید هم برای خیریه یا یک کار نیک پول خرج کنید.

مهر
خدا را شکر،احساس بد دیروز از بین رفته و شما را با احساس شادی و سر زندگی باقی گذاشته . امروز روز مهمی در روابط اجتماعی شما می باشد چرا که شما ارتباطات بسیار جالبی خواهید داشت و برخی از این ها شما را در موقعیتی عالی برای آینده قرار خواهند داد.اگر می خواهید به گروه یادسته ای بپیوندید از بودن با آنها و این که این کار را کرده اید خوشحال خواهید شد.

آبان

امروز لازم نیست به زور دیگران را متقاعد کنید زیرا به راحتی متقاعد می شوند.درحقیقت وقتی چیزی را قبول می کنید پاسخ مثبت شما تاثیر می گذارد.می توانید به عمق همه چیز دست پیدا کنید و تمام سوءتفاهمات را هم حل کنید.

آذر

امروز وقت خوبی است برای این که سطح انرژی خود را معاینه کنید وببینید در کجا قرار دارید(چه حالی دارید) چون نادیده گرفتن سلامت بدنی ممکن است خیلی برایتان گران تمام شود. یک ارزیابی دوباره از عادت هایتان تنها کاری است که نیاز دارید انجام دهید تا شما را سرحال نگهدارد و بتوانید با چالش های روزمره دست و پنجه نرم کنید.

دی

به نسبت این که دیروز تا چه اندازه مورد توجه همسرتان بودید احساس راحتی می کنید یا عصبانی هستید. تمام این ها در صورتی که شما آرام باشید برطرف می شوند اما اگر به خودخواهی تان ادامه دهید، تعطیلات آخر هفته خود را خراب می کنید.

بهمن

امروز خوش شانسی به شما روی آورده است و فرصت هایی را که بدست می آورید به شما در گسترش دیدگاه های شخصیت تان کمک می کند . البته شاید در قبول برخی از پیشنهادات باید محتاط باشید زیرا این پیشنهادات قدری شانسی و اتفاقی هستند . در هر صورت این کاری بی هدف است و در حال حاضر هیچ چیزی بدست نمی آورید . بنابراین خودتان را آماده کنید تا راههای جدیدی را آغاز کنید و ببینید که چه پیش می آید.

اسفند

کارهای روزمره خسته کننده لذت بخش خواهند شد اگر کسی باشد که به شما کمک کند و اگر از کسی به شیرینی بخواهید برای این کار داوطلب زیاد خواهد بود. و چه کارهایی خطیر و خسته کننده که از راه شوخی و خنده به روز خوشی تبدیل خواهند شد.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۳۰ مرداد ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه