فال سه شنبه سی ام دی ماه سال 1393

فال روزانه: فال امروز 30 دی 1393

فال سه شنبه سی ام دی ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

لازم است یک موضوع مهم را حل کنید. دیگران فکر می کنند خودشان به تنهایی نمی توانند این کار را بکنند اما به نفع شماست که خودتان این کار را پیش از سایرین انجام دهید. دارای قدرت هستید هر چند کمی ناخوشایند باشد بهتر است همیشه اولین نفر باشید و گام اول را شما بردارید واگر نه فرصت پیشرفت کردن را از دست می دهید.

اردیبهشت

مسوولیت های زیادی به عهده دارید که ترجیح می دهید این مسوولیت ها را نداشتید و شخصی حقیقتاً‌ باور دارد که این مسوولیتها خیلی مهم نیستند.اما فکر نکنید که باید به خاطر کارهایی که وظیفه شما نیست زحمت بکشید. مسوولیت شما این است که باید دست از گناه بردارید و تنها در محدوده خودتان بمانید.

خرداد

امروز در محل کارتان کمی مشکل وجود دارد، شاید هم همسرتان اعتقاد دارد او را فراموش کرده اید. شاید هم مشکل کوچک خانوادگی همه را دوباره دور هم جمع کند.

تیر

یک نفر امروز بد اخلاق است اما شما نیستید.اخیراً خیلی سرحال هستید و این واضح است.به همین خاطر یک نفر از شما به خاطر این رفتارتان بازخواست می کند.همیشه به خاطر داشته باشید که بعضی از مردم از این که دیگران را خوشحال ببینند،ناراحت می شوند.

مرداد

امروزه روابط شخصی ترند، باید از جابجایی خورشید ممنون باشیم. امروز خورشید به علامت مخالف علامت شما یعنی انسانی با دلو(بهمن) وارد خواهد شد و شما را علاقه مند به مردمی می کند که کمی از بقیه،‌متفاوت ترند و اگر همسر و یا شریکی در زندگی دارید، مایلید که استقلالی بیش از همیشه در روابط با او داشته باشید و گاهگاهی از انجام کارهای خودتان لذت ببرید اگر این شخص، چسبنده می باشد، باید او را مطمئن سازید که شما هنوز هم به او توجه دارید.

شهریور

امروز اراده و قدرت فولادین دارید.می توانید به راحتی با موانع و مشکلات روبرو شوید.حتی اگر کاری را به خاطر مشکل بودن به عقب انداخته اید به راحتی آن را انجام می دهید و هنگامی که به اتمام رسید نفس راحتی می کشید.

مهر

گر چه شما اغلب دوست دارید با اجازه دادن به مردم برای تصمیم گیری،آنها را شاد نگاه دارید اما امروز کمی زورگو شده اید.شما به این حالت ریاست مابانه ناگهانی خود پایان می دهید اما بطور حتم نقطه نظر خود را به دیگران تفهیم کرده و شکی برای کسی باقی نمی گذارید که از این کار منظورتان چه بوده است.پس این فرصتی عالی و بی نظیر است که روی تصمیم خودتان بایستید و افرادی خاص از این جرات و شهامت شما شگفت زده خواهند شد.

آبان

بین احتیاط و بی احتیاطی قرار گرفته اید.احتیاط تان تصمیم دارد بیش از آن که کاری انجام دهید همه چیز را به خوبی بررسی کند.اما طبیعت مشتاق و لجباز شما دوست دارد.بی احتیاطی کند.انتخاب با شماست،اما شاید بتوانید احتمالات را بررسی کنید.

آذر

ماه در مسیر بقیه سیاره ها در محلی که بخصوص منابع و کسب پول است قرار می گیرد. شما امکان دارد خیلی خوش شانس باشیدو پست صبح گاهی خبرهای خوبی از بانک برایتان بیاورد بجای خبرهای ملال آور همه را در ساعت ناهار خرج نکنید. شما معمولاً چشم به آینده دوخته اید، و با کمی دورنگری می توانید به این معنا باشد که آن تعطیلات در خارج از کشور که مدتی روی آنرا در سر می پروراندید در واقع دارد به واقعیت می پیوندد.

دی

امروز ممکن است تصمیم بگیرید تا ناراحتی هایتان را بیرون بریزید. در ابتدا ممکن است سخت باشد ولی بعداً احساسات بر شما غلبه می کنند. نتیجه خیلی بهتر از آن چیزی خواهد بود که شما فکر می کنید و پس از این دیگران به شما با چشم دیگری نگاه خواهند کرد.

بهمن

خورشید امروز به طرف ماه بهمن می رود که ماه تولد خودتان است . هر خبری که امروز به شما برسد شخصیت اجتماعی شما را بالاتر می برد. انگار که فرصت مهمی به شما پیشنهاد شده باشد. باید آن خبر را تا آخر دنبال کنید. منطقی و واقع بین باشید و چشمانتان را باز کنید و در این صورت بهترین استفاده را از این زمان می برید.

اسفند

تمام این تاکید است که می تواند شما را عصبانی کند. خوب ستارگان این طور ترتیب داده اند که شما آسوده باشید و امشب از مصاحبت دوستانتان لذت ببرید. اگر شما وسوسه شده اید یک دو جام شراب بنوشید به یاد داشته باشید که آن را با مقداری آب مصرف کنید و الا فردا بابت آن غرامت خواهید داد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه