فال سه شنبه سی ام تیر ماه سال 1394

فال روزانه 111

فال سه شنبه سی ام تیر ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

سعی نکنید در کار دیگران دخالت کنید. به کار خودتان توجه کنید و چیزی را به دل نگیرید. گاهی اوقات یک موقعیت درست بر خلاف آن چیزی که فکر می کنید، می باشد.

اردیبهشت

امروز زودتر از همیشه خسته می شوید سعی کنید فعالیت های امروز را کمتر کنید. اگر می خواهید امشب در کنار همسرتان باشید فکر بسیار خوبی است البته به شرط این که صورت حساب رستوران خیلی زیاد نشود.

خرداد

ستارگان به شما کمک می کنند تا در محل کار امنیت بیشتری به دست آورید. در چند ماه اخیر یا بیشتر احساس می کردید می خواهید به دنبال هدف بزرگ تر و بهتری باشید نهایتاً اکنون توانستید هدف های والاتری را برای خودتان درست کنید. به دنبال آنها بروید مطمئن باشید پشیمان نمی شوید.

تیر

ذهن تان بی وقفه کار می کند و تخیلات نیز کارهای زیادی برای شما ایجاد می کند. سعی کنید آنهایی که اکنون انجام می شوند را انجام دهید و بقیه را برای بعد بگذارید.

مرداد

گرچه ممکن است که اوضاع بانکی و مالی تان روبه راه باشد، امروز روز خوبی برای چک کردن امور است که آیا درست پیش می روند یا خیر. شما بسیار فروتن شده و می خواهید ببینید کدام یا تمامی امور مالیتان تحت کنترل می باشند یا خیر. اگر می توانید پولی هزینه کنید، یک سرمایه گذاری محتاطانه ضرری نخواهد داشت ولی باید ارزش پول را بسیار مورد توجه قرار دهید. در حال حاضر کیفیت برای شما مهم تر از کمیت می باشد.

شهریور

می توانید رقابت کنید.البته زیادی جدی نیست و دوست دارید بر دیگران تاثیر مثبت بگذارید.در حال حاضر با یک خانم مشکل دارید.مخصوصاً اگر بخواهد به شما دستور دهد.

مهر

حضور طولانی مدت سیاره کندرو پلوتر در این بخش از چارت شما برروی روند فکری شما تاثیر دارد.به این معنی که به صورت دوره ای شما غرق افکارتان می شوید و آنها برشما غلبه خواهند کرد.متاسفانه امروز یکی از آن روزهاست و اگر مراقب نباشید پر از اضطراب و نگرانی می شوید.مساله ناراحت کننده این است که هر چه بیشتر مساله ای از کنترل شما خارج شود،شما را بیشتر عصبی می کند.

آبان

امروز فوق العاده خوش بین هستید بنابراین هم صحبتی عالی برای دیگران هستید.سعی کنید از این خصوصیت استفاده کنید و دیگران را شاد و خوشحال کنید.در مورد یک شخص به خصوص،امیدوار هستید مخصوصاً اگر انتظار دیدن آن ها را داشتید.شما را ناامید نمی کنند مگر این که خودتان دعوت آن ها را رد کنید.

آذر

بقدری اخیراً شما متوجه ذهن خود بوده اید که بدن خود را فراموش کرده اید. بهتر است استراحت کنیدچون بنفع سلامتی و شادی شماست پس خستگی بدر کردن را امری ضروری قرار دهید. البته اول شما باید حرکت خود را آهسته کنید و یک کار آرامش دهنده انجام دهید و این می تواند یک چالش برایتان باشد. فقط یادتان باشد خودتان فعالیتتان را کم کنید تا این که مجبور شوید به این کار.

دی

امروز مطلبی را که به طور ناگهانی می شنوید، جذبتان می کند. هر لحظه که بخواهید، می توانید کارهایتان را زیاد کنید و حسابی سرگرم شوید و علاوه بر آن، در حرف کشیدن از دیگران مهارت دارید. می توانید ساده باشید اما در عین حال هر زمان که بخواهید می توانید موثر واقع شوید، شما بز حیله گری هستید.

بهمن

هر کسی که برای شما مشکل تراشی کند یا افکار قدیمی داشته باشد به سرعت شما را عصبانی می کند و صبرتان تمام میشود حتی اگر چنین قصدی نداشته باشید . علت این است که می خواهید از هر نوع محدودیتی رها باشید . ولی بهمنی عزیز لازم است خطرات این مشکل را کاهش دهید . زیرا طغیان به راحتی از بین نمی رود.

اسفند

شما در وضعیت روحی بسیار بخشنده ای قرار دارید و می خواهید همه را برای خوردن و آشامیدن به مکانتان دعوت کنید. یک تذکر برای شریک زندگی تان باید داده شود و آن این که از شما استقبال خیلی گرمی نکند.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۳۰ تیر ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه