جمعه دوم مرداد ماه سال 1394

فال گل 333

جمعه دوم مرداد ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

مسائل کاری رو به پیشرفت هستند. اگر کمی فکر کنید می بینید که اکنون زمان مناسبی برای شجاعت بیشتر است.

اردیبهشت

در پشت صحنه اتفاقات زیادی رخ داده است که شما از آن بی خبر هستید. این مشکلات و سختی های اخیر درس های زیادی به شما داده است . یک نفر آن عشق و محبتی را که می خواهید به شما هدیه می کند.

خرداد

امروز فرصتی دارید که یا معامله، یا مقداری پول و یا هدیه ای غیر منتظره دریافت کنید. لازم نیست برای این که تفریح کنید پول زیادی خرج کنید زیرا به دلایلی دیگران هم حاضرند که صورت حساب را پرداخت کنند. اگر مجرد هستید حتماً رابطه احساسی خوبی پیدا می کنید.

تیر

امروز تاکید زیادی بر مسائل خانه و دارایی شما وجود دارد.می توانید نتایج هر نوع تغییری را ببینید.این موضوع شما را ماجراجوتر می کند اما در مورد آن با همسرتان صحبت کنید.

مرداد

امروز بسیار متقاعد کننده و مشوق شده اید و برایتان بسیار ساده است که با مردم صحبت کرده و آنها را به دیدن دنیا از دید خودتان تشویق کنید. اگر منتظر لحظه مناسبی بودید که شخصی را قانع کنید تا کاری را آنطور که شما می خواهید انجام دهد، دیگر وقت تلف نکرده و امروز با او صحبت کنید. اگر امروز موفق نشدید که وی را راضی کنید که از نقطه نظر شما کارها را انجام دهد دیگر هیچ گاه موفق نخواهید شد.

شهریور

بهتر است مشکلات تان را با افرادی که با آن ها زندگی می کنید برطرف کنید.آن ها را تشویق کنید تا حرف بزنند.پیشگیری بهتر از مداواست.

مهر

فکر این که جایی را برای اولین بار ببینید بسیار اغوا کننده است پس فکر کنید ببینید که به کجا می توانید بروید.لازم نیست که جای خیلی دور را انتخاب کنید،همین که صحنه همیشگی را عوض کنید کافی است.دیدار از یک جای فرهنگی هم چندان بد نیست،پس راجع به دیدار از یک گالری هنری،موزه و یا هر جایی دیگر که راجع به دنیایی که در آن زندگی می کنیم به شما می آموزد،فکر کنید.

آبان

این تعطیلات برای رفتن به مسافرت و آرامش و استراحت بسیار مناسب است.اگر میسر نیست،با دوستان جمع شوید و کاری انجام دهید که واقعاً از آن لذت می برید.اگر اخیراً دور و برتان خلوت بوده است.اکنون می توانید فرد مورد علاقه تان را پیدا کنید.حس کنجکاوی شما را تشویق می کند تا اطراف را خوبی بررسی کنید.

آذر

کند و خدا را شکر که امروز متوجه جنبه خنده دار یک موضوعی می شوید. فکر نکنید که همه ماهها از چنین نعمتی (خندیدن) برخوردارند پس تعجب نکنید اگر یکنفر برایتان جبهه گرفت. شما بی شک بدون عصبانی شدن از این مسئله خواهید گذشت.

دی

اکنون خورشید در برج اسد می باشد و می توانید در مسائل کاری پیشرفت کنید. شما خیلی بهتر از چیزی هستید که فکر میکنید. این موضوع باعث می شود که در رابطه با ولخرجی های دیروز، احساس بهتری داشته باشید. این طور نیست؟

بهمن

امروز روز خوب دیگری برای روابط ��ماست و می توانید در رویارویی با هر کسی نظرش را به خود جلب کنید. اگر لازم است تماس جمعی بگیرید یا اگر می خواهید از کسی به خاطر اتفاقات اخیر عذرخواهی کنید می توانید از این ویژگی استفاده کنید . شاید نیازی به قدری فروتنی داشته باشید که البته برای بدست آوردن یک نتیجه خوب بهای کمی است .

اسفند

اگر در ماه قبل نگاهی به صورت سرمایه هایتان نداشتید اکنون بایستی کنترل کنید. سرمایه هایتان اخیراً دچار نقصان شده اند شاید به خاطر مهمانی ها باشد و شاید خرج اضافه ای در خانه داشتید . هر چه هست باید سریعاً‌ اقدام کنید.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۲ مرداد ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه