فال امروز یک شنبه دوم اسفند ماه سال 1394

فال 1 (5)

فال امروز یک شنبه دوم اسفند ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

اگر مدت زیادی با شخصی رابطه دوستی داشته اید، اکنون این دوستی صمیمانه تر می شود و این موضوع سبب خوشحالی زیادی برایتان می شود. سعی کنید با این شخص روراست باشید زیرا او نیز همین طور است.

اردیبهشت

اگر بتوانیم مشکلات را بهتر و راحت تر حل کنیم زندگی راحتر می باشد. از آنجاییکه سیاره حاکم بر شما زهره است و در حال حاضر در شرایط بدی قرار دارد حل کردن مشکلات و رفع سوء‌تفاهم ها حتی در مورد موضوعات واضح شرایط را بدتر می کند و اختلاف بیشتری ایجاد می شود. بنابراین اکنون زمان خوبی برای حل آن ها نیست.

خرداد

اتفاقات خوبی در انتظار شماست، یا امکان درآمدی جدید در آینده وجود دارد زمان خوبی است تا نقشه هایی را که کشیده اید هر موقع امکان دارد عملی کنید.

تیر

تصمیم دارید این تعطیلات آخر هفته را کاری متمایز از همیشه انجام دهید.اگرهمسرتان موافق نیست،افراد زیادی با این پیشنهاد موافق اند.گشتن در نمایشگاه کار جالبی نخواهد بود اما برای اینکه فکرتان را باز کنید،حاضرید هر کاری انجام دهید.

مرداد

امروز سیاره ها با دقت در مسیر خود گردش خواهند کرد و همه چیز در دنیای شما عالی خواهد بود برای انجام کارها شما دارای انرژی زیادی هستید. هم چنین می توانید زمانی که فکر می کنید به آرامش احتیاج دارید کمی ریلکس کنید. در این زمان برروی مسائل بیمه و دیگر کارهای حقوقی، توجه بیشتری اعمال دارید. به زودی می توانید آنها را سروسامان داده وبه فعالیت های هیجان انیگزتری متمرکز شوید.

شهریور

همسرتان به شما فشار می آورد و از این موضوع خوش تان نمی آید.البته نمی توانید کاری در مقابل آنها انجام دهید زیرا قدرت آنها بیشتر است.زیاد طول نمی کشد اما در حال حاضر از آن لذتی نمی برید.

مهر

امروز شما مصمم و بااراده اید.می دانید که چه چیزی را می خواهید به دست آورید و تا کارهایتان را انجام نرسانید به استراحت نخواهید پرداخت.اگر در محل کار هستید،مثال زنده ای از خلاقیت و سودرسانی هستید چرا که با سرعت نور از عهده هر کاری بر می آیید.اگر جذابیت خاصی بین شما و فرد خاصی وجود دارد،ممکن است در این زمان بسیار آشکارتر شده و در این زما بخواهید که کاری جدی در رابطه با آن انجام دهید.

آبان

امروز واقعاً فعال هستید و انرژی تان به شما کمک می کند تا هر کاری را که می خواهید با تمام وجود انجام دهید.اگر از قدرت ذهن تان به خوبی استفاده کنید می توانید کارهای زیادی را انجام دهید.اگر در حال یادگیری و مطالعه هستید آن چنان جذب آن می شوید که به محیط اطراف بی توجه می شوید.بنابراین اگر دیگران از شما ناراحت شدند تعجب نکنید.

آذر

امروز به نظر می آید یکنفر قصد دارد شما را سر بدواند و هر چه برنامه های شما جدی تر است این شخص مصمم تر است که سر راه شما شود. به جای از کوره در رفتن، سعی کنید بفهمید به چه دلیل آنها اینقدر سعی می کنند امروز مشکل ساز شوند. شاید قبلاً‌ چیزی گفته اید که آنها راناراحت کرده یا احساس می کنند آن ها را به بازی نمی گیرید. کارآگاه بازی کنید تا به عمق مطالب دسترسی پیدا کنید.

دی

در چنین زمانی، همه ما دوست داریم که مسافرت کنیم و از آنجایی که شما فردی منظم هستید ممکن است امروز به یک آژانس مسافرتی سری بزنید و جالب اینجاست که شما همیشه تورهای مسافرتی با قیمت ارزان را پیدا می کنید.

بهمن

امروز کمی احساس نا امنی می کنید و به تصورات تان اجازه می دهی تا شما را با خود ببرند. ممکن است در ذهن خود تص��ر کنید که دیگران پشت سر شما صحبت می کنند یا با شما خصومتی دارند در حالیکه اصلاً‌ این طور نیست . لیستی از افراد معروف بهمنی برای خودتان تهیه کنید از عظمت و بزرگی آنها حیرت نکنید.

اسفند

پی آمد روابط می توانند در مغز شما بنوازند و همان طور که می دانید ملامت و خستگی دشمن شهوت است . همان طور که هوس حس مطلوب شماست و شما پی می برید که خودتان دارید رابطه ای را نگاه می کنید که در مستی با یک چشم بحرانی آرام گرفته است .

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۲ اسفند ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۱ اسفند ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۲۳ اسفند ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۲ دی ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۲ آذر ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۲ اسفند ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه