فال امروز پنج شنبه بیست و نهم مرداد ماه سال 1394

فال5558

فال امروز پنج شنبه بیست و نهم مرداد ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

شاید اگر بدانید که چند روز آینده تغییراتی صورت می گیرد پافشاری در مورد یک موضوع خاص برایتان مضحک باشد. اما درست نیست که با هر موضوعی که بر خلاف عقیده شخصی تان است کنار بیایید.

اردیبهشت

در چند روز آینده مسائل زیادی پیش می آید که مشکل می توانید این شرایط را کنترل کنید. این موضوع شما را از بی حوصله گی تکراری شدن شرایط و نارضایتی نجات می دهد.

خرداد

در محل کار بیشتر روزها مفید و کمک رسان هستید استعدادهای شما واضح هستید و در زندگی خصوصی تان هم مثبت اندیش هستید. امشب باید مراقب وسائل شخصی یک نفر باشید و این مسئله باعث می شود عصبی شوید. اکنون زمانی نیست که تنها باشید بنابراین با دیگران بجوشید.

تیر

روزی که انتظار ندارید.به شما الهام می شود . امروز یکی از آن روزها ست.اگر می خواهید خانه تان را عوض کنید،می توانید خانه رویایی تان را بدون هیچ تلاشی پیدا کنید.ستارگان تلاش شان را می کنند که به شما کمک کنند.

مرداد

اگر ممکن است در مورد شرکتی که امروز می خواهید به آن جا بروید، کمی دقیق تر باشید. اشخاص به خصوصی در آن اطراف پرسه می زنند که گرچه قلب مهربان شما می خواهد آنها را شاد کند آنها به زودی شما را غمگین کرده و احساس بدی برای شما باقی می گذارند. در حال حاضر نگرانی ها چندان دور از افکار شما نیستند و اگر نمی خواهید که اعصابتان به خاطر اتفاقی که ممکن است هیچ گاه رخ ندهد، به هم ریخته شود، باید کمی به خودتان سخت بگیرید. جناب شیر! واقعی نگر باشید و به حقایق بچسبید.

شهریور

مراقب یکی از دوستان باشید زیرا متاثر و غمناک است و به توجه شما نیاز دارد.احساس آنها بر شما اثر می گذارد و شما هم غمگین می شوید.سعی کنید با آنها همدردی کنید اما زیاد در مسائل خصوصی آنها دقیق نشوید.اگر قرار دارید شاید کنسل شود یا به تاخیر افتد.

مهر

سرتان را بالا بگیرید! احساس بسیار بدی دارید و اگر اجازه دهید جریانات فکری شما را از پای در خواهند آورد. هم چنین شما احساس بدی راجع به مطلبی دارید که بهترین کاردر این زمان این است که کاری اساسی در رابطه با آن انجام دهید . تنها نگران بودن راجع به آن شما را به جایی نمی رساند و تنها باعث می شود مشا احساس خستگی و دلزدگی بکنید.

آبان

گاهی اوقات بیان احساسات بسیار مشکل می باشد مخصوصاً زمانی که خیلی عمیق باشند.خیلی وقت ها سعی می کنید اما نمی توانید آن را ابراز کنید.به هر حال هم من و هم شما می دانید که اگر احساسات تان را بیان نکنید روابط دوستی از هم می پاشد.گفتن تمام این مطالب به این خاطر بود که بدانید امروز آغاز بخش جدیدی از زندگی شماست.

آذر

حرکت پس گرد مرکوری به خرابکاری در جنبه های خاصی از زندگی شما ادامه میدهد. در ارتباطات با دیگران مشکلاتی بوجود می آید که باعث عصبانیت ودلخوری شما می شود ولی باید چشم خود را فرو دهید و صبور باشید. این کار ساده ای نخواهد بود و آنرا به چشم یک مبارزه ببینید تا یک نوع خودآزاری.

دی

اگر در رابطه با کارتان نیاز به انجام یک کار اجتماعی دارید و اگر همسرتان را هم با خود می برید، از بحث و مشاجره دوری کنید. سعی کنید خیلی واضح تملق گویی نکنید زیرا با این کار حتماُ بازنده می شوید.

بهمن

امروز مراقب رفتارتان باشید و گرنه هر گون رفتار احساسی نسنجیده خودخواهانه یا مغرورانه شما سبب می شود که هیچ دوستی پیدا نکنید . اگر بتوانید با این روش نسبت به خودتان آگاهی پیدا کنید پیشرفت زیادی می کنید . جذب شدن به سمت افراد جذاب یا دارای ایده های بزرگ بسیار وسوسه انگیز است . اما مراقب باشید زیرا شاید بیشتر از آنچه که توانایی دارید کار انجام دهید . بنابراین مجبور می شوید خیلی سریع شکست را بپذیرید .

اسفند

اگر می خواهید بروید به یادتان خواهد آمد که خودتان را بیمه مسافرت کنید هنگام بیمه کردن دیگر موضوعات بیمه را می توانید نگاه کنید خوشحال خواهید شد زیرا ممکن است یک مورد بهتر را برای بیمه شدن ببینید.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۲۹ مرداد ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه