فال شنبه بیست و نهم فروردین ماه سال 1394

فال روزانه: فال امروز 29 فروردین 1394

فال شنبه بیست و نهم فروردین ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز با تغییرات زیادی رو به رو می شوید شاید با چیزهایی روبه رو شوید که هیچ آشنایی با آن ها ندارید. می توانید به یکی از فرصت خوب چنگ بزنید و از آن استفاده کنید.

اردیبهشت

چند روز آینده کمتر با دیگران ارتباط دارید . فرصتی دارید تا به کارهای خلاقتان رسیدگی کنید.کارهای زیاد خوبی می توانید انجام دهید . همکاران و همین طور رئیس تان شما را تحسین می کنند. با فکرتر هم هستید و این موضوع باعث می شود تا همسرتان از شما قدردانی کند.

خرداد

قرارهای شما کمی در حال تغییر است بنابراین خوب است آنها را با همدیگر چک کنید. احتمال زیادی وجود دارد که جذب مسائل فکری و ذهنی شوید به جای این که به مسائل فیزیکی بپردازید. شاید بخواهید بازی شطرنج را یاد بگیرید یا شاید مطالعه بیشتری داشته باشید تا ذهنتان رشد بیشتری پیدا کند.

تیر

بهتر است هرزگاهی کار جدیدی را امتحان کنید،به جای این که به کارهای همیشگی و خسته کننده بپردازید.به رستورانی جدید بروید یا جدیدی را برای تفریح پیدا کنید.اگر پیشنهاد یک چیز غیرمعمول به همسرتان بدهید آن را با خوشحالی می پذیرد.

مرداد

امروز دوستان و آشنایان از همراهی شما بسیار خرسند خواهند شد چراکه برای شما بسیار ساده است که اوقات خوشی را با آنها بگذرانید. یک تماس تلفنی خاص ممکن است اوضاع شما را به خوبی تغییر داده و یا شانس بزرگی برای شما به همراه بیاورد. اگر امروز برنامه روزانه تان خالی است، تلفن را برداشته و یک برنامه اجتماعی را که می توانید در آن شرکت کنید، برنامه ریزی کنید.

شهریور

اگر از کسی پول می خواهید قرض بگیرید امروز می توانید این کار را بکنید.آنها سرحال هستند و به شما کمک می کنند.امروز،روز خوبی است تا با دوستان قدیمی و خویشاوندان معاشرت کنید زیرا دوست ندارید کار سخت و پرانرژی انجام دهید.

مهر

امروز بسیار اجتماعی و خوش مشرب شده اید،اگر چه ترجیح می دهید با برخی افراد به خصوص نباشید.در عوض شما همراه خود را بسیار با دقت انتخاب کرده و بیشتر آنهایی را ترجیح می دهید که باهوشند،به راحتی ارتباط برقرار کرده و بحث کنندگانی توانا هستند.به عبارت دیگر خیلی شبیه شما هستند!ممکن است دعوت نامه ای برای دیدار از شخصی که در خارج از کشور سکونت دارد،دریافت کنید که در این صورت بی درنگ قبول خواهید کرد.

آبان

گاهی اوقات لازم دارید زمان بیشتری را به تنهایی بگذرانید و دید جدیدی به زندگی پیدا کنید.سعی کنید خودتان را سرگرم تمیز کردن کمدها کنید.از اینکه انرژی و روحتان آرامش پیدا می کند،متعجب می شوید.

آذر

موارد زیادی در پیش رو دارید که انتخاب کنید، آدم هائی که ببینید، جاهائی که بروید، و شما نمی دانید چکار کنید. قبل از این که خود را دیوانه کنید چند لحظه در سکوت فکر کنید و ببینید با چه کسی بیشتر دوست دارید وقت خود را بگذرانید. در واقع شما باید از بین آدم هائی که شما را می خنداندو شور زندگی را در شما تقویت می کنند انتخاب کنید وگرنه وقت خود را تلف کرده اید.

دی

تمام این بخش ها شما را تا حدی تحت فشار قرار می دهند. انرژی سیارات به اوج خود می ��سد قبل از این که بخواهید به این مسائل بی اهمیت توجه کنید به سیارات گوش کنید. شما واقعاً نمی توانید دیگران را مقصر بدانید زمانی که از شما توقع دارند از آن ها حمایت کنید، اما شما واقعاً سعی می کنید تمام جوانب را در نظر بگیرید و این کار خسته کننده است.

بهمن

اگر می خواهید به کسی آرامش دهید یا او را مجذوب کنید امروز روز این کار است مذاکره و صحبت با شریک زندگی تان به هر نظرتان کمک می کند تا در مورد رابطه تان فکر کنید . از آنجایی که امروز نکات مشترک زیادی با هم پیدا می کنید هیچ کس نمی تواند شما را دچار سردرگمی کنید مسوولیت های منزل شما را انجام کارهایی که دوست دارید انجام دهید باز می دارد. به هر حال باید بتوانید با یک برنامه ریزی دقیق به همه کارها برسید.

اسفند

اگر می توانی از فامیل در خانه ات پذیرایی کن . ستارگان یک تابش خوشبوی دوست داشتن را به خانه شما وارد می کنند و اگر شما سعی کنید دور از خانه ولگردی کنید برای برگشت به خانه از جان گذشته باشید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه