دوشنبه بیست و نهم تیر ماه سال 1394

فال روزانه 44

دوشنبه بیست و نهم تیر ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

اکنون به خاطر کارهایی که در گذشته انجام داده اید، پاداش می گیرید. حس اینکه می توانید به اهداف زیادی دست یابید، خوشحالتان می کند. از ارزش هایتان آگاه شوید.

اردیبهشت

امروز سیارات به شما می گویند که به خودتان خوش بگذرونید. سعی کنید نگرانی ها و ناراحتی ها را فراموش کنید و خودتان را به احساسات و فعالیت های اجتماعی بسپارید و از لحظات لذت ببرید.

خرداد

در مورد موفقیت های شغلی شانس خوبی دارید. برای کسانی که با روابط کاری سروکار دارند یا کارهای خلاق انجام می دهند اکنون زمان مفیدی است زیرا اکنون قوه تخیل شما فوق العاده است. شاید احساس علاقه عمیقی به یکی از همکاران پیدا کنید و تا زمانی که با هم صمیمی نشوید، لازم نیست نگران چیزی باشید.

تیر

خبری در رابطه با خانواده شما را متعجب می کند و تلفن تان دائماً اشغال می باشد.درست است که این خبر برای تان مهم است اما سعی کنید تلفن خانه و محل کار را بیش از حد اشغال نکنید.

مرداد

تفریحات زیادی می تواند وجود داشته باشد دوستانتان واقعاً همراهان خوبی برایتان خواهند بود و زمانی به اوج خوشحالی خود می رسید که همراه با افرادی زیبا، در مکان هایی زیبا باشید. مشکل این است که این امر می تواند هزینه ای سنگین به همراه داشته باشد، چرا که شما در یکی از حالت های بسیار ولخرج شیرها هستید، که نمی خواهید خود را محدود کنید. اگر از پس خود بر نمی آئید، سعی کنید کمی میانه روی را تمرین کنید. خیلی بد است که در تمام این مدت، لحظه حال را از دست بدهید. بدتر از آن این که اگر بیش از اندازه خرج کنید؛ در آخر ورشکسته می شوید.

شهریور

احساس فوق العاده ای دارید!چشمان تیزبینی دارید.اعتماد به نفس تان بیشتر از همیشه است.تنها یک خطر وجود دارد و آن افراط در کارهاست.باید خودتان را کنترل کنید.در غیر این صورت خودتان را با پرخوری مریض می کنید.

مهر

شما همیشه می دانید چطور خوش بگذرانید و امروز در این زمینه عالی عمل می کنید به خصوص که ژوپیتر و ونوس در آسمان ها به هم می پیوندند.امروز روز خوشی و رقابت و تفریح است .به خصوص اگر بتوانید همه نگرانی ها را کنار گذاشته و خود را کاملاً سرگرم تفریحی بکنید،اگر در این زمان در تعطیلات به سر می برید،روزهای بسیار جالبی را در پیش خواهید داشت و دلایل خوبی را پیدا خواهید کرد که از ستاره شانس تان تشکر کنید.

آبان

اگر امروز سرکار هستید.سعی کنید محیط را بهتر کنید تا زمان خوبی را در محل کارتان بگذرانید.لازم نیست موضوعی را بیش ازحد توضیح دهید تنها سعی کنید واضح صحبت کنید.سعی نکنید از دیگران فاصله بگیرید زیرا این کار بیشتر ضرر دارد.

آذر

آنچه بالا میرود روزی باید به پائین برگردد و این مسئله ای است که شما امروز با آن دست به گریبانید. شما بقدری بلند و بالا پرواز می کرده اید که شاید اگر همه چیز طبق برنامه پیش نرود کمی شوکه شوید. شاید هنوز یک جنبه از زندگی تان نیاز دارد که سازمان دوباره ای بگیرد که در آن صورت شما نیاز دارید عجله کنید بدون تاخیر بیشتر در این مورد. فقط این شمائید که می توانید آنچه را که دیگر در زندگی تان موثر نیست عوض کنید.

دی

امروز مطلبی را که به طور ناگهانی می شنوید، جذبتان می کند. هر لحظه که بخواهید، می توانید کارهایتان را زیاد کنید و حسابی سرگرم شوید و علاوه بر آن، در حرف کشیدن از دیگران مهارت دارید. می توانید ساده باشید اما در عین حال هر زمان که بخواهید می توانید موثر واقع شوید، شما بز حیله گری هستید.

بهمن

امروز موضوعی شما را نگران می کند و مجبورید بر اساس خصوصیات اخلاقی خود تصمیم بگیرید . متاسفانه این کار آن طور که در ابتدا به نظر می رسد ساده و قابل درک نمی باشد . بنابراین لازم است که به نظرات دیگران به اندازه نظرات خود اهمیت دهید . خوشبختانه همیشه می توانید مسقل عمل کرده و به بهترین نتیجه دسترسی پیدا کنید.

اسفند

امروز از یک دوست یا همکار رای اعتماد واقعی می گیرید و درباره برنامه های اخیرتان مقداری راهنمایی با ارزش می توانید کسب کنید . پی خواهید برد که بعد از این تصمیم یک تصمیم دیگر به جریان خواهد افتاد .

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه