فال امروز چهار شنبه بیست و ششم اسفند ماه سال 1394

فال 333333

فال امروز چهار شنبه بیست و ششم اسفند ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

تغییراتی در مسائل کاریتان پیش می آید. در کارهایی که سرعت عمل دارید بیشتر موفق می شوید.

اردیبهشت

گاهی اوقات همسرتان نه تنها کم حرف می شود بلکه دور از دسترس شما قرار می گیرد و ارتباط با او نیز مشکل می شود. اما تاثیر سیاره ای در حال حاضر این شرایط را عوض می کند زیرا باعث می شود تا حد زیادی به او نزدیک شوید .

خرداد

مسائل کاری توسط دیگران بزرگتر می شوند. برای حل آنها باید در موردش صحبت کنید. در صورتی که ترجیح می دهید در حال حاضر در مورد چیزی صحبت نکنید اما لازم است که اگر کسی سعی دارد شما را فریب دهد زود متوجه شوید حل کردن مشکلات کوچک باعث می شود پی ببرید که تا چه اندازه دیگران به شما نیاز دارند.

تیر

تاکنون متوجه نشده اید از چه کسی خوشتان می آید؟ستارگان آن را به شما نشان می دهند.اخیراً خوش بین و سرحال و شاد هستید و شاید بیش از یک نفر خوش تان بیاید.به کسی چشم دوخته اید اما هنوز نمی توانید قدمی بردارید.

مرداد

امروز از روحیه ای بسیار بالا برخوردارید، هر چند که روزهای سختی را گذرانده اید. بعد از مدت ها، کمی مثبت نگر شوید و احساس خوبی داشته باشید. بیشترین سعی خود را بکنید که کاری را که در طول چندین روز گذشته درگیر آن بوده اید،‌به اتمام برسانید، هم چنین شما آن قدر عاقل خواهید بود که شکاف های مالی خود را در نظر گرفته و به صورتحساب هایی بپردازید که به زودی مهلت آنها تمام می شود.

شهریور

امروز خنده بهترین دواست و باعث می شود تا نسبت به همه چیز مثبت بین باشید.اگر به هر نوع سفری می روید مطمئن باشید که خوش می گذرد و افراد جدیدی را ملاقات می کنید.

مهر

امروز هماهنگی خاصی در الگوی ستارگان وجود دارد به خصوص در رابطه با خانه و زندگی شغلی شما.امروز همگی نهایت سعی خود را می کنند که روابطی عالی با دیگران داشته باشند پس زمان خوبی است که راجع به مشکلات و ناراحتی ها بحث کنید.هم چنین ممکن است شخصی در شانسی را برای شما بگشاید که شما باید آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید چرا که به سادگی از ظواهر امر ممکن نیست متوجه مطلبی شوید.

آبان

بهترین روشی که بفهمید در اطرافتان چه می گذرد این است که با دیگران در تماس باشید.برای اینکه به فهم خوبی در زندگی برسید لازم نیست حتماً تصمیم مرگ و زندگی بگیرید.صحبت های محبت آمیز روابط شما را با دیگران صمیمی تر می کند.

آذر

شانس امروز به شما لبخند می زند بخصوص در ارتباط با پول و کارتان. یکنفر ممکن است لطف د رحق شما بکند و یا توصیه شما را بکند و حتی اینکار ممکن است در پشت پرده صورت بگیرد بدون این که شما متوجه شوید. برای بعضی از شما خبرهای خوش را مورد سلامتی بهتان می رسد و یا ممکن است بعضی احساس خوبی راجع به اندام خود پیدا کنید و از رژیمی که دنبال می کردید شکرگزار باشید، به کار خوب خود ادامه دهید.

دی

یکی از همکاران یا آشنایانتان ممکن است بخواهد شما را فریب دهد و این موضوعی است که شما هیچ وقت نمی توانید با آن به راحتی برخورد کنید. پس قبل از هرگونه عکس العملی از صحت مطلب مطمئن شوید. شاید این اشخاص تنها سعی دارند که توجه شما را به نوعی به سمت خود جلب کنند.

بهمن

یکی از آن روزهایی است که دوباره به بشریت اعتماد پیدا می کنید . ستارگان بسیار موثر هستند و می توانید ثروتی باد آورده بدست آورید یا هدیه ای غیرمنتظره بگیرید. این هدیه هر چیزی که باشد در زمانی معین از آسمان نیلگون می آید . همه چیز بر وفق مرادتان می باشد.

اسفند

یک دانه ریزی از حقیقت شما را متهم می کند که کمی از خودراضی هستید بنابراین از خودتان دفاع کنید . بعد از همه تنها دلیلی که متذکر شده اند این است که شما به نظر می رسید که خیلی بیشتر ا زآنها خوش می گذرانید.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۲۶ اسفند ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۴ اسفند ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۶ اسفند ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۹ اسفند ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۱۲ اسفند ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه