فال شنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه سال 1394

فال روزانه: فال امروز 26 اردیبهشت 1394

فال شنبه بیست و ششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

امروز عطارد به برج ثور می رود. پولی که دارید را به کار می اندازید شاید وسوسه شوید آن را خرج کنید ولی این فکر خوبی نیست. پولتان را در بانک بگذارید و هیچ وقت به آن دست نزنید تا روز مبادا از آن استفاده کنید.

اردیبهشت

عطارد به برج شما می رود بنابراین انعطاف پذیری بیشتری پیدا می کنید و می توانید در رقابت های جدیدی شرکت کنید. اگر دوست یا آشنایی در خارج دارید از او با خبر می شوید و این موضوع خوشحالتان می کند.

خرداد

امروز عطارد آماده است تا به برج ثور برود، یعنی قسمت نسبتاً‌ مرموز چارت شما. قوه تخیل شما همه را تحت تاثیر قرار می دهد، حتیت همسرتان را. سعی کنید بیشتر از همیشه با همسرتان با فکر رفتار کنید و از این کار خود خوشحال می شوید زیرا از بروز مشکل ودعوا جلوگیلی می کنید.

تیر

امروز عطارد به برج ثور می رود.بنابراین باید زندگی اجتماعی را آغاز کنید.بهترین موقعیت برای شماست مخصوصاً اگر اخیراً تنها بوده اید و یا تمام مدت مشغول کار بوده اید.زهره باز هم در برج جوزا پس روی می کند.در مورد رابطه ای عاشقانه فکر می کنید.و اگر احساس می کنید با سرعت زیادی در حال پیشرفت است سعی می کنید کمی از سرعتش کم کنید.

مرداد

امروز سیاره پول شما، عطارد، دوباره به خانه گاو باز می گرددو به شما این شانس را می دهد که هدف های بلند پروازانه خود را که در اوایل آپریل طرح ریزی کرده بودید، دنبال کنید. هم چنین این یک فرصت طلایی برای شماست که با کسی که می تواند نصایح سودمندی راجع به کار به شما بدهد و یا با ذکر نکاتی، راه صحیح را به شما نشان دهد، صحبت کنید.

شهریور

امروز موضوعی یا شخصی کنجکاوی شما را زیاد می کند و دوست دارید چیزهایی بیشتری بدانید.زمان خوبی است تا به سلولهای خاکستری خود ورزش دهید.در حال حاضر از میزان معلومات خود راضی نیستید و دوست دارید آن را افزایش دهید.شاید بخواهید به کلاس بروید.یا زبان خارجی یاد بگیرید.

مهر

امروز مری کوری دارد وارد علامت خاکی گاو می شود و به شما کمک می کند که بزودی بر روی مسائل مهم پولی تمرکز کنید.اگر در حال حاضر بدهکار هستید ممکن است به خط قرمز نزدیک شوید(اوضاع خرابتر شود)آماده این باشید که بزودی از رئیس بانک تان خبری بشنوید.هیچ جای امیدی نیست که چنین نامه ای را نادیده بگیرید و فکر کنید مشکل خود به خود و بدون کمک شما حل خواهد شد.چرا که شما در این صورت تنها اعتبارتان را از دست خواهید داد،پس شهامت تان را جمع کرده و با آن روبرو شوید.

آبان

امروز عطارد وارد برج ثور می شود.این قسمت از چارت شما به روابط دوستانه مربوط می شود.اکنون تعهدات شما مستحکم تر می شود و شما بعد از مدتی طولانی از احساس هماهنگی و آرامش لذت خواهید برد.پذیرفتن تغییرات در این ماه برای تان مشکل می باشد و از این که در شرایط کنونی بمانید بیشتر خوشحال می شوید.

آذر

مرکوری امروز به خانه خاکی اردیبهشت وارد می شود که خانه فعالیت های روزانه است. این ممکن است باعث تغییری در اولویت های فعلی شما باشد و نیاز شدیدی در شما بوجود آورد که امور روزمره را به نحوی تغییر دهید. حداقل در حال حاضر بفکر بکار گرفتن سازماندهی بیشتر در زندگی تان باشید. ممکن است تعجب نکنید که چقدر با این کار منظم تر و موثرتر خواهید شد. آیا چیزی را از دست می دهید؟

دی

هرگز نمی توانید بفهمید که چه زمان هایی این توانایی را دارید که دیگران را شاد کنید، اما امروز می توانید همه را خوشحال کنید. این موضوع همیشه اتفاق نمی افتد. زمانی که کارهای همه را برنامه ریزی کردید، زمان آن است که کمی استراحت کنید.

بهمن

عطارد امروز به طرف اردیبهشت با عنصر خاک می رود و به قسمت خانواده و روابط چارت شما مربوط می شود. در چند هفته آینده با کارهای منزل بسیار سرگرم می شوید و وقت برای کارهای دیگر نخواهید داشت. با وجود این می توانید در رقابت هایی شرکت کنید که معمولاً برایتان نگران کننده و هیجان انگیز است چون امروز در درونتان احساس امنیت می کنید و سیستم حفاظتی که در اطرافتان دارید شما را ایمن نگه می دارد.

اسفند

یک وقفه ای به خودت بده برنامه ریزی کن که کس دیگری شام یکشنبه را بپزد. شما به ساعتها نیاز دارید تا سرتان را روشن کرده و آرامش خود را بازیابی کنید. ( به دست آورید ) بیشتر از همه برای شریک زندگی تان مشکل می باشد زیرا او به نظر می رسد به نیاز شما به استراحت توجه دارد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه