فال پنج شنبه بیست و پنجم دی ماه سال 1393

فال روزانه: فال امروز 25 دی 1393

فال پنج شنبه بیست و پنجم دی ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

با همسرتان صحبت کنید شاید احساس کند به او بی توجهی کرده اید، زیرا اخیراً بیشتر وقتتان را صرف فعالیتهای کاری نموده اید. به دیگران محبت کنید، هم خودتان خوشحال می شوید و هم آن ها.

اردیبهشت

اخیراً‌ همه چیز خسته کننده بوده است اما به نظر می رسد در نهایت خوشی و شادی در پیش خواهید داشت . به تدریچ در حال پیشرفت هستید و تمام ایده های عالی به ذهنتان می رسد. به جای این که وقتتان را صرف رویاپردازی کنید چرا این ایده ها را عملی نمی کنید.

خرداد

شاید پولتان را بی دلیل خرج کنید یا حتی بر سر مسائل مالی با کسی بحث کنید. بهتر است تا جاییکه امکان دارد کم خرج کنید، وسائل با ارزشتان را در جای امن نگه دارید و از بحث به خاطر پول دوری کنید زیرا آنها باعث ایجاد استرس و نگرانی می شوند و این همان چیزی است که نباید در حال حاضر داشته باشید.

تیر

زهره به برج حوت می رود.همسرتان دوست دارد در مورد آینده صحبت کند،و شما را با یک نظریه به خصوصی متعجب می کند.اگر با کشورهای خارجی در ارتباط هستید خبرهای شگفت انگیز دیگری هم در پیش رو دارید.با یک فرد خاص ملاقات می کنید.اگر با یک فرد خارجی در ارتباط هستید بهتر است با او تماس بگیرید،هم خوشحال کننده و هم محبت برانگیز است.

مرداد

امروز هر چه شخصی آشناتر باشد، بیشتر احتمال می رود که شما را عصبانی کند. کاری می کند یا چیزی می گوید که شما را رنجانده وعصبی می کند، به خصوص اگر قبلاً از او خواسته بودید که کاری را انجام ندهد ولی می گوید که شما را رنجانده و عصبی می کند، خواسته شما به گوش او نرفته باشد. شما به کارهای گوناگون مشغولید ولی به نظر می رسد که برای انجام تمام آنها، زمان کافی ندارید، پس اولویت ها را در نظر بگیرید.

شهریور

امروز عشق برای شما چیزهای شگفت انگیزی می آورد حتی اگر هم رابطه خوبی با همسرتان داشته باشید باز هم بهتر می شود.آنهایی که مجرد هستند،به یک نفر جذب و علاقه مند می شوند.

مهر

در حال حاضر مسائل قلبی و دلی شما پر از هیجان است و هر اتفاقی ممکن است بیافتد.اصلاً معلوم نیست که قلب شما چه خواهد کرد و ممکن است جذب کسی شوید که قبلاً هرگز به چشم شما نمی آمد.اگر به دنبال عشق اید،می توانید آن را در جاهای عجیب مثل محل کارتان و یا اتاق انتظار مطب دکتر بیابید.

آبان

اگر دیروز نتوانستید با کسی ارتباط خوبی برقرار کنید،هنوز هم فرصت دارید.می توانید بعضی از اتفاقات را از قبل پیش بینی کنید.هم چنین بسیار خلاق هستید و می توانید ایده های قشنگی را پیدا کنید.

آذر

امروز ونوس که سیاره تعادل و سازش است به خانه ای از جدول شما که مخصوص خانه و خانواده است وارد می شود . از این تاثیر بی ضرر سیاره ای استفاده کنید و هر نوع مشکل و عدم تفاهمی را برطرف سازید و یک محیط خانوادگی آرامش بخش تر بوجود آورید. اگر در حال خرید و فروش یک خانه هستید. امروز قادرید هر نوع مانعی را از سر راه براحتی بردارید. در ضمن موقعیت خوبی هم برای انجام کارهای تکمیلی خانه یا تمیز کردن چیزهای غیر ضروری که رویهم انباشته شده بودند هست.

دی

هم اکنون مرکوری وارد برج جدی شده است. لذا نباید با کسی بی جهت در مورد مسائل مالی خود صحبت کنید. ونوس با حرکت خود به سمت برج حوت وارد قسمتی از چارت شما که مربوط به روابط خواهر و برادری است شده و شما را سرگرم می کند. ایده آل این است که با خانواده باشید ولی اگر برنامه ای برای دیدن فامیل ندارید، ر��تن به یک رستوران می تواند نشاط آور و خوشحال کننده باشد.

بهمن

عطارد اکنون در دی ماه با عنصر خاک می باشد. قسمتی از چارت تان که به رازها و خدمت به دیگران تعلق دارد و به نظر می رسد شخصی یا موضوعی مانع از اجرای نقشه هایتان می شود و هر نوع پافشاری از جانب شما بی نتیجه می ماند . آماده باشید که برای مدتی در پشت صحنه کار کنید و این صبوری شما نتیجه خواهد داد.

اسفند

عطارد اکنون به برج جدی خاکی نقل مکان کرده است. یک حرکت عملی به سمت دوست زمین که می تواند بسیار مفید باشد. ونوس نیز وارد حوت می شود. شما قادر خواهید بود که جذابیت تان را آغاز کنید. حتی بدون این که سعی کنید هر کاری کنید پی خواهید برد که به نظر می رسد که تحسین کننده بیشماری را در پشت سر و پیشرو دارید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه