فال چهار شنبه بیست وچهارم دی ماه سال 1393

فال روزانه: فال امروز 24 دی 1393

فال چهار شنبه بیست وچهارم دی ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

بیش از حد توان تان کار نکنید. هیچ کس به اندازه شما توانایی ندارد. سیارات، شما را تکمیل می کنند و دیگران غبطه می خوردند. فکر کنید باید مثل دیگران بی کار بنشینید، فعال باشید و نتیجه اش را بگیرید.

اردیبهشت

فکر غیر منتظره ای به ذهنتان می رسد که البته با نقشه های همیشگی و معمولتان فرق دارد . برای چنین مسوولیتی آمادگی دارید؟ در حقیقت می توانید با تکیه بر پشتکارتان این مسوولیت را بپذیرید. حتماً‌ می توانید موفق شوید.

خرداد

امروز عطارد به برج جدی می رود این قیسمت از چارت شما به مسائل بانکی، فعالیت های گروهی، دوستان جدید و آشنایان مربوط می شود. سعی کنید امروز را برای خودتان به روز خاصی تبدیل کنید که به یادتان می ماند و از شرایط لذت ببرید همان طور که یک خردادی می تواند.

تیر

امروز عطارد به برج مخالف شما،برج عقرب می رود.امروز دوست ندارید خانه را ترک کنید.اگر باید به جای غریبه و نا آشنایی بروید سعی کنید نروید تنها به مکان هایی بروید که برایتان آشناست.غذا به شما احساس خوبی می دهد و شاید بخواهید امشب شام در بیرون از خانه و به همراه دوستان بخورید،مخصوصاً اگر روز خسته کننده ای داشتید.

مرداد

امروز سیاره پول شما یعنی عطارد، وارد علامت بز(دی) خواهد شد و مربوط به بخش کار و سلامتی شما می باشد. این امر منحصر به چیزی می شود ؟ شما در موضعی قرار می گیرید که از کارتان کمی پول به دست می آورید خصوصاً‌ اگر در جستجوی کار تازه ای هستید که درآمدش، بیش از کار فعلی باشد. هم چنین مبلغ کمی از این پول را برای سلامتی و رفاه خود، هزینه خواهید کرد.

شهریور

عطارد قسمت عشقی زندگی تان را کنترل می کند در حالی که زهره،قسمت رابطه ها را کنترل می کند.بنابراین رفتار امروز شما با دیگران اهمیت دارد.از هر فرصتی برا ی معاشرت با دیگران استفاده کنید،سعی کنید با آنها خوب باشید و در نتیجه می بینید که تمام روابط تان خوب می شود.

مهر

امروز مری کوری به علامت خاکی بزکوهی تغییر مکان می دهد،وشما را در قالبی حسرت زده و غمگینی فرو می برد.شما از یادآوری گذشته و صحبت راجع به روزهای خوب قدیم لذت خواهید برد.هم چنین فرصت خوبی است که راجع به منزل و فامیلتان فکر کنید ویا خویشاوندانی که اخیراً ندیده اید،ارتباط برقرار کنید.به آنها تلفنی بزنید و یا چند خطی نامه برایشان بنویسید.آنها از این که از شما خبری بگیرند خوشحال می شوند.

آبان

امروز سیاره عشق،ونوس،به قسمت احساسی چارت شما می رسد.یعنی در اوج احساسات هستید و اگر مجرد هستید رابطه عشقی خوبی با یک نفر برقرار می کنید.کمی به سکوت و تنهایی جذب می شوید اما از آنجایی که عطارد وارد قسمت ارتباطات چارت شما می شود مدت زیادی را در سکوت سپری نمی کنید.

آذر

همانطوری که موافق طبع آذری شماست، امروز شما از انرژی لبریز هستید و از هیچ چیز بیش از فعال بودن لذت نمی برید. اگر بعد از ایام تعطیلات احساس سنگینی بودن و بی تحرکی می کنید، این بهترین موقعیت است که دست به کاری بزنید که شما را توی فرم بیاورد. اگر در حال چرخ زدن بدور آدمی خاص بوده اید که لحظه ای بدست آورید و آنچه در سر دارید را به او بگوئید، نگران نباشید، چون زندگی بهترین موقعیت را برایتان عرضه خواهد کرد.

دی

امروز حدس و گمان هایتان را دنبال کنید، به ��صوص اگر در بانک ویا شرکت بیمه کار می کنید. اگر این طور نیست، می توانید تصوراتی که به نفع وضعیت مالی تان است داشته باشید. شما به حدی منطقی و قانونمند هستید که گاه شاید فرصت ها را از دست بدهید. بهتر است بدانید که تا زمانی که کار خلافی انجام نمی دهید هیچ مشکلی هم پیش نخواهد آمد.

بهمن

امروز ونوس به طرف ماه اسفند می رود بخشی از چارت تان که به پول و ابتکارا شخصی مربوط می شود . اگر در چند هفته آینده قراردادی را امضاء‌ کنید یا هر نوع توافق نامه مالی می نویسید مراقب باشید زیرا به سادگی متوجه نکته های کوچک نمی شوید . در حال حاضر می توانید مثل ریگ پول خرج کنید . بنابراین زمانی چک بکشید که مطمئن باشید می توانید پرداختش کنید.

اسفند

شاید دستیابی به شجاعت بهترین انتخاب شما باشد. بنابراین یک قرار ملاقات با رئیس بانک بگذراید. اگر می خواهید خود را در یک گرفتاری مالی درگیر کنید طفره رفتن شما می تواند کار را خرابتر کند . حتی اگر شما تدابیر را ترجیح دهید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه