فال امروز دوشنبه بیست و چهارم اسفند ماه سال 1394

فال

فال امروز دوشنبه بیست و چهارم اسفند ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

اگر برای صمیمی تر شدن رابطه تان با شخصی تلاش کرده اید، این تلاش با ارزش می باشد. انرژی و جرات زیادی برای انجام کارها دارید. به هیچ کس اجازه نمی دهید که از شما سوء استفاده کند.

اردیبهشت

معمولاً‌ شادی و خوشبختی و رضایت خاطر زمانی پیش می آید که انتظارش را ندارید . بنابراین مراقب باشید تا فرصت ها را تنها به خاطر این که همان چیزی که انتظار داشتید نیستند نادیده نگیرید.

خرداد

به نظر می رسد ناگهان متوجه شده اید که روش متفاوت دیگری هم برای زندگی وجود دارد و همین طور برای دوست داشتن. برای مدت طولانی نگران یک موضوع بوده اید، حالا می دانید که می توانید با قدرتتان تاثیر متفاوتی بر دیگران بگذارید. نگران نباشید؛ همسرتان متعجب می شود با وجودی که زمان می گیرد اما او عادت می کند.

تیر

هر کسی را که می شناسید امروز به شما زنگ می زند و هنوز تلفن را قطع نکرده اید نفر بعد زنگ می زند.خسته کننده است اما در بین کسانی که به شما زنگ می زنند یک نفر حرف جالبی برای گفتن خواهد داشت.شاید شخصی باشد که مدت هاست با او مشاجره دارید و حالا می خواهد جبران کند.برای پذیرفتن او مغرور نباشید.

مرداد

نحوه قرار گرفتن سیاره ها هنوز شما را امیدوار نگه می دارند و امروز شما می کوشید که خونسردی خود را راجع به مسائل کاری و سلامتی تان، حفظ کنید. کسی که سعی می کند از ذات خوب شما سوء استفاده کرده و وظایفی را به شما محول کند که در حیطه مسئولیت شما نیست، سودی از این کار نخواهد برد. آیا واقعاً لازم است که ۲۴ ساعته کار کنید؟

شهریور

مشکل مالی با مسائل عشقی با هم ترکیب شده اند،مخصوصاً اگر احساس کنید همسرتان بیش از سهم خودش از شما پول می خواهد.شاید با فردی روبرو شوید که حسود باشد.

مهر

اگر امروز مراقب نباشید نگرانی های شما را تحت سلطه خود در خواهند آورد،پس سعی کنید که کارها را با تناسب و درست انجام دهید.حتی اگر یکی از نزدیکان شما بخواهد که کارها را از روی شانه شما بردارد و نگرانی شما را کاهش دهد هیچ سودی نخواهد داشت چرا که شما احساس می کنید باید هر کاری ازدستان برمی آید برای کمک به آنها انجام ندهید و در مشکلات و مسائل دیگران غرق نشوید.

آبان

امروز قدرت بیشتری در بدست آوردن پول پیدا می کنید مراقب باشید که کسی را که می تواند و در موقعیتی هست که حمایت تان کند ناراحت نکنید.

آذر

اگر امروز می خواهید تغییری کنید به مهارتهای عملی خود احتیاج دارید. البته این دوره خوشگذرانی نیست ولی اگر یک لیست درست کنید به شما کمک می کند که توجه خودرا روی مسایلی مهمتر معطوف کنید. راه دیگر برای این که زندگی را بر خود آسان کنید این است که از دیگران تقاضای کمک کنید. برنامه جالبی درست کنید و بعد همه خواهان شرکت در آن برای کمک دادن، می شوند.

دی

امروز نیاز به معاشرت بادوستان و فامیل را دارید. با وجود این که شما فردی برونگر نیستید ولی نوشیدن چند لیوان شراب با شامتان شما را تبدیل به یک آدم دیگری خواهد کرد.

بهمن

ستارگان به شما کمک می کنند تا صداقت و احساسات را در کنار هم قرار دهید و این کار می تواند ترکیبی موفقیت آمیز باشد. یک شخص بخصوص احتمالاً‌ با شما آشتی می کند نه تنها به خاطر حرفی که می زنید بلکه به خاطر طرز رفتارتان و حتی ممکن است شما را با دیدی کام��اً متفاوت ببیند که برای درک یکدیگر مفید می باشد.

اسفند

روز است که برای بیشتر مردم استراحت است اما ممکن است سلولهای خاکستری مغزتان با بی قراری به قصد پیدا کردن وحی یا الهام کار کند. در پیشامدها کاریتان تغییرات بزرگی ممکن است روی دهد. اما در چند هفته آینده می تواند احتمالات جالب دیگری در جریان شغل شما مطرح کند.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۲۴ اسفند ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۷ اسفند ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۵ اسفند ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۶ اسفند ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه