فال پنج شنبه بیست و سوم بهمن ماه سال 1393

فال روزانه: فال امروز 23 بهمن 1393

فال پنج شنبه بیست و سوم بهمن ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

حس ششم به شما می گوید کاری را انجام دهید اما ذهنتان هم چنان به نکات مثبت، منفی آن مشغول است. با وجود آرزوهای والایی که دارید شاید احساس کنید به جایی نمی رسید. به شک و شبهه اجازه ندهید بر شما غلبه کند.

اردیبهشت

اگر فرزندی دارید سعی کنید امروز بیشتر مراقبش باشید.شاید کمی بی حوصله باشند و یا اتفاقی برایشان بیافتد. سعی کنید علت مشکل آن ها را بفهمید و دلایل زیادی وجود دارد اما خیلی جدی نیستند.

خرداد

امروز به نظر می رسد مسائل مالی کمی پیچیده شده اند. اولاً مراقب مایملک خود باشید. ثانیاً سعی کنید تصمیم مالی مهم نگیرید. سوماً مراقب درآمدتان باشید مهم نیست چه قدر است . شاید شخصی شما را ” خسیس“ خطاب کند اما مورد انتقاد قرار گرفتن خیلی بهتر از ورشکست شدن است.

تیر

سعی کنید خودتان را سرگرم کنید و لذت ببرید.اگر مجرد هستید،حتماً همسر ایده الی پیدا می کنید.اگرهم همسری دارید حتماً با محبت تر خواهد بود.

مرداد

مطالب بیانگر این هستند که اتفاقات دراین لحظه، خاطره بدی را از خود به جای خواهند گذاشت اگر احتمالاً نمی توانید از وقوع کشمکش های تندخویانه اجتناب کنید، پس مواظب باشید که به سمت آنها کشیده نشده و وارد آن نشوید. این طور به نظر می رسد که نیمی از مشکلات به خاطر این است که می خواستید بیش از حد کارها را انجام دهید و اکنون خستگی آنها دارد خود را نشان می دهد. حالا زمان آن فرا رسیده که دست از کار بکشید چرا که هیچ کس نمی تواند بیش از حد توانش کار کند حتی شما!

شهریور

اگر کسی خود رای است و باور دارد که همه چیز می داند و کارها را درست انجام می دهد از او دوری کنید به آن ها فرصت جر و بحث ندهید.سعی کنید نظرتان را برای دیگران با صدای بلند بیان کنید.

مهر

به هم آمیختن پول و عشق امروز باعث ایجاد مشکل خواهد شد.امکان این که همگی روحیه بدی پیدا کنند و حرفهای نامربوط بزنند،وجود دارد.یادآوری می کنم که تقریباً ناممکن است که چنین چیزی رخ ندهد،از آن جا که معلوم است کسی می خواهد مطالبی را که در سینه دارد بیرون بریزد.اگر قصد خرید دارید،ممکن است قیمت برخی از اشیاء سرسام آور باشد و شما را عصبی کند.ولی سعی کنید بی تفاوت باشید و کنترل خود را حفظ کنید.

آبان

امروز ماه در برج شما قرار دارد.کمی احساسات تان مغشوش می باشد.اگر احساسات تان فوران کرد از آنها در بهبود اوضاع استفاده کنید نه خراب کردن فضای حاکم.سعی کنید چیزی را انتخاب کنید که ارزش جنگیدن را داشته باشد.اگر کسی به کمک شما احتیاج داشت،ابتدا به خوبی فکر کنید که آیا خود او هم به خودش کمک می کند و یا شما تنها باید به او کمک کنید.متاسفانه باید بگویم در این مورد بهتر است کمی بی رحم باشید.

آذر

هر چقدر هم سعی کنید که مردم را راضی نگهدارید، امروز یکنفر نهایتاً ناراضی خواهد بود. گرچه برخوردها و تناقض ها غیر قابل پیشگیری هستند، بینش هائی که شما بدست می آورید ارزش دردسرهایشان را دارد. یادتان باشد که صداقت با خود به هر چیز دیگری ارجحیت دارد.

دی

امروز یک عده با شما موافق و همراه و آماده کمک رسانی هستند. در واقع شخص به خصوصی در فکر لذت بردن از تنبیه وانتقام از یک فرد خاصی می باشد.

بهمن

مراقب رفتارتان در محل کار باشید زیرا رفتار شما عکس العمل های جدی را در پی خواهد داش��. اگر تحکیم آمیز و رئیس مابانه رفتار کنید با مقاومت یا حتی خصومت دیگران روبرو می شوید . شما به خاطر اعتماد به نفس بیش از حد یا حتی ندیده گرفتن قوانین مجازات نمی شوید بنابراین حتی در موردش فکر نکنید فکر آنکه بخواهید با دیگران مخالفت کنید.

اسفند

عضوی از تیم یا محفل اجتماعی شما می تواند در یک وضع روحی لرزان باشد شما برای احساس این که او مبتلا به جنون است می توانید بخشیده شوید. اما مقاومت کرده و جنجال راه می اندازید.وقتی کلمات لغوی شروع به پرواز می کنند اگر کسی طالب دعوا باشد مطمئن می شود که شما خارج از محدوده اید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه