فال روزانه شنبه بیست و دوم اسفند ماه سال 1394

فال 88897

فال روزانه شنبه بیست و دوم اسفند ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

عطارد امیوز به برج خودتان می رود. امروز فرصتی برای ماجراجویی دارید و می توانید خودتان را با شرایط بیشتر هماهنگ کنید. می توانید برای تعطیلات جایی رزرو کنید. البته سعی کنید این ماجراجویی به رویاپردازی تبدیل نشود.

اردیبهشت

امروز عطارد به برج حمل می رود قسمت مرموز چارت شما ایده های خوب بسیار زیادی دارید اما فرصت زیادی برای عملی کردن این ایده ها ندارید. دست نگهدارید زیرا در آینده نزدیک فرصت های زیادی به دست می آورید و در آن موقع می توانید آن ها را عملی کنید.

خرداد

امروز، سیاره حاکم بر شما، عطارد، وارد برج حمل می شود مانند همیشه خوش صحبت و دارای قوه تخیل هستید احساسات شما زیاد است اما اجازه نمی دهید کسی آن ها را سرکوب کند. خدا به همسرتان کمک کند، سعی کنید جذاب و منطقی و آرام باشید.

تیر

به فکر تغییرات هستید و ایده های جدیدی در ذهن تان وجود دارد و روزهای تان را از عادی بودن در می آورد و وقت آزاد بیشتری پیدا می کنید.باید از این ایده ها استفاده بهینه کنید.همیشه به دنبال یک سرگرمی بودید که به نظرتان بعید و دور از ذهن بود.تا زمانی که با اراده و مصمم باشید همه چیز در دست خودتان می باشد.

مرداد

شما گاهی اوقات احساس خستگی شدید می کنید و متاسفانه ستاره ها می گویند که امروز یکی از آن روزهاست. ممکن است شما کاملاً حق داشته باشید که از همه بهتر می دانید، ولی باید مراقب نحوه فهماندن این مطلب به دیگران باشید. شما قصد ندارید که عکس العمل و یا صرفاً مخالفت کسی را برانگیزید.

شهریور

امروز عطارد به برج حمل می رود.این قسمت از چارت شما به مردمی که به آنها اعتماد دارید مربوط می شود.بنابراین زمان خوبی است تا به افرادی که به شما تاثیرگذار هستند صحبت کنید.هر چقدر با آنها روراست تر باشید صحبت هایتان موفق تر خواهد بود.

مهر

در طی بقیه ماه به نظر می رسد که درگیر مباحثات و گفتگوها می شوید.بهترین راه برای فهماندن دیگران این است که با آنها صحبت کنید و ببینید که چه چیزی باعث اذیت آنها شده است.آنها نیز می خواهند بدانند که شما چه فکر می کنید.اگر با کسی مشکلی دارید بهتر است آنها را نشانده و هر چه درون دلتان است بیرون بریزید.تنها در این صورت می توانید راه حلی بیابید.

آبان

امروز عطارد وارد قسمت سلامتی و شغلی چارت شما می شود.امروز به تصمیم هایی که می گیرید دقت کنید زیرا بر آینده شما تاثیر زیادی می گذارندومطمئناً در برنامه روزانه و یا ساختار زندگی شما تغییراتی ایجاد می شود.

آذر

امروز مرکوری به خانه آتشین فروردین که خانه عشق، بچه ها و خلاقیت است وارد می شود. این بهترین زمانی است که احساساتتان را برای آن شخص خاصی که دوستش دارید آشکار سازید و قدرتها و استعدادهای خود را در راههای جدید بیان نمائید. بچه ها ممکن است که آسان نباشند ولی می توانند یک منبع خوب برای شادی و الهام باشند.

دی

آیا امروز همه چیز بهتر نشده است؟ تحسین و اهمیت دادن به عقاید دیگران نشانه ضعف نیست. اخیراً‌ باید متوجه شده باشید که انجام کارهای گروهی خیلی لذت بخش تر خواهد بود. امروز ممکن است دوست داشته باشید که برای خوردن شام بیرون بروید.

بهمن

عطارد امروز به طرف فروردین با عنصر آتش می رود و مربوط به قسمت ارتباطات مسافرتهای کوتاه و خواهران و برادران تان می شود . اگر مدتی است که ب�� مشکلی دست و پنجه نرم می کنید .خواهر یا برادر یا همسایه تان به شما کمک می کند تا آن مشکل را حل کنید . نه تنها این شخص می داند که چه چیزی سبب این رفتار شما می شود بلکه محبت زیادی هم به شما می کند. شما به هر کسی اطمینان نمی کنید اما می دانید که الزاماً می توانید به این شخص اعتماد داشته باشید.

اسفند

شما نیستید که از شغلتان غفلت می کنید این طور نیست ؟ خوب روی اندیشه های بعدی شاید باشد . اما ممکن است پی ببرید چیزهایی بسیاری در سرکار دارید که درباره اش فکر کنید بعضی از آنها خوب است . یکی دو مورد است که به آن می تواند خرده گرفت یا احتیاج به رسیدگی دارد.

منبع: نیک صالحی

Share the post "فال روزانه: فال امروز ۲۲ اسفند ۱۳۹۴"

  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • LinkedIn
  • E-mail

Related posts:

  1. فال روزانه: فال امروز ۷ اسفند ۱۳۹۴
  2. فال روزانه: فال امروز ۶ اسفند ۱۳۹۴
  3. فال روزانه: فال امروز ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
  4. فال روزانه: فال امروز ۵ اسفند ۱۳۹۴
Tweet فال روزانه: فال امروز ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - تصویر 2
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه