فال یک شنبه بیست و یکم دی ماه سال 1393

فال روزانه: فال امروز 21 دی 1393

فال یک شنبه بیست و یکم دی ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

در مورد اهداف تان با جدیت فکر می کنید. اگر نمی خواهید نظرات دیگران را بپذیرید، اکنون زمان مناسبی است تا ایده هایی را برای خودتان خلق کنید. از هیچ چیز نترسید و از واقعیت فرار نکنید.

اردیبهشت

فرصتی دارید تا به روابط مالی تان دوباره شکل دهید.اکنون زمان خوبی است تا برای کاری که می توانید انجام دهید برنامه ریزی کنید و موارد اضافی وبیهوده را حذف کنید. اگر کمی شجاعت داشته باشید و به جلو حرکت کنید می توانید به اهدافتان که در نزدیکی آن ها هستید دست یابید.

خرداد

امروز بر سر دوراهی هستید که به حرف دلتان گوش کنید یا به عقلتان. پاسخ این سوال به طرز فکر شما در مورد یک تعهد هم مربوط می شود. آیا فرصتی به شما می دهد که پنهان شوید یا در شرایط بد قرار می گیرید؟ هیچ چیزی غیر ممکن نیست، بنابراین سعی کنید برای بقیه زندگی تان مسئولیت بپذیرید و آن را به عنوان پله ای برای موفقیت بدانید.

تیر

همچنان در حال کار هستید اما سعی کنید گاهی به خودتان استراحت دهید.خودتان نمی توانید بفهمید که اکنون وزن تان کم شده است چقدر احساس راحتی می کنید.سعی کنید وسایل تان را کم کنید و به این فکر نکنید که شاید بعداً به دردتان بخورد.

مرداد

امروز، کارهای مالی، نامرتب و مغشوش به نظر می رسند. اگر به صورت اجمالی، آن چه تاکنون در این ماه خرج کرده اید را جمع ببندید ممکن است دچار شوکی ناگهانی بشوید. احتمالاً بش از آن چیزی است که تصور می کردید و سوال سخت این است که چگونه می خواهید همه این هزینه ها را بپردازید؟ اگر می خواهید که یکشنبه آرام و خوبی داشته باشید، از این که باعث شوید، شخص مورد علاقه تان احساس کند که مانند دارایی شخصی شماست و یا میل ندارید از جلوی چشمان شما، دور شود، بپرهیزید.

شهریور

یکی از باهوش ترین افراد منطقه البرج هستید.دیگران کمی غیر معقول و غیر منتظره هستند و با وجود هوش زیاد نمی توانید به علت آن پی ببرید و نظر می رسد این رفتار آنها غیر عادی است.اگر به آنها بگویید کاری را انجام دهند درست بر خلاف آن اجرا می کنند.سعی کنید خودتان را از این شرایط دور نگه دارید و اگر نه عصبانی و ناراحت می شوید.

مهر

ستاره ها بیانگر این هستند که روزی شلوغ و پرکار در پیش رو دارید،خصوصاً اگر از آن دسته افرادی باشید که کارها را پشت سر هم و بدون وقفه ای از طرف دیگران دنبال می کنید،این به این معنا است که امروز غیراجتماعی و دمدمی مزاج شده اید،تنها می دانید که چه باید بکنید و می خواهید هر چه سریعتر آن کار را به اتمام برسانید.این بسیار عالی است که بدانید بیشتر از همه خواهان بدست آوردن چه چیزی هستید و گره های اصلی که بر سر راهتان است را پیدا کرده و حل کنید.

آبان

امروز می توانید کارهای ناتمام را به پایان برسانید.خودتان را به پرداخت قبض های پرداخت نشده یا تلفن هایی که جواب نداده اید مشغول کنید و اگر دوست دارید تنها باشید الان زمان مناسبی است.

آذر

امروزتنش پنهانی شما به سطح کشیده می شود و یکنفر احساس زیر حمله بودن می کند و حالت دفاع به خود می گیرد. مواظب باشید که عمداً احساس دشمنی آنها را برانگیخته نکنید چوناز عواقب آن خوشحال نخواهید شد. مسایل جنسی، حسادت افراد حس مالکیت آنها و مسایل مال مشترک، عوامل مستعدی برای بوجود آوردن درگیری هستند. اگر هر کدام از این مسایل برای شما استرس(فشار عصبی) بوجود می آورند بنابراین ضروری است که آنها را آ��کار سازید. نادیده گرفتن مشکلات قطعاً باعث ناپدید شدنشان نخواهد شد.

دی

امروز، ممکن است بعضی از شماها که مشغول به سرگرمی های خانوادگی نیستید روی برنامه های آینده تان تمرکز کنید. این درست همان زمانی از سال است که شما می توانید ارزیابی کنید که تا چه حد به اهدافتان رسیده اید. از این که بخواهید تغییر عقیده دهید ترسی نداشته باشید. هیچ چیزی مطلق نیست. به خاطر داشته باشید که تنها باید جوابگوی خودتان باشید.

بهمن

به نظر می رسد که امروز در حال و هوایی بی خیالی هستید و به خود سخت نمی گیرید. معاشرت با دیگران دلشاد تان می کند در صورتیکه تلاشی برای این کار نکنید و خودتان باشید. متولد بهمن ! شما دوست ندارید در بهترین لحظات خود با دیگران توافق کنید و حقیقتاً امروز برای این کار مناسب نیست .

اسفند

امروز حقیقتاً‌ بایستی تلاش کنید زیرا احتمال قوی وجود دارد هنگامی که با دوستان خود هستید تماس جدیدی برقرار کنید. شما واقعاً می توانید روی جذابیتتان حساب کنید و نقل قولها و اطلاعاتی را که می توانید بعداً استفاده کنید گلچین کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه