فال پنج شنبه بیست و یکم خرداد سال 1394

فال روزانه: فال امروز 21 خرداد 1394

فال پنج شنبه بیست و یکم خرداد سال ۱۳۹۴

فروردین

در مورد مسائل مالی نباید سخت گیری کنید. همه چیز لحظه به لحظه تغییر می کند بنابراین تصمیم جدی نگیرید سعی کنید همه چیز عادی و طبیعی شود، سپس تصمیم بگیرید که چه کاری انجام دهید. در مسائل خصوصی دیگران و مشکلاتشان دخالت نکنید.

اردیبهشت

امروز عاقلانه است که به نظرات و نقشه های دیگران اهمیت دهید. تنها برنظرات خودتان پافشاری نکنید و به خاطر داشته باشید که هر چه قدر به نظرات سایرین اهمیت دهید در مقابل همین رفتار را از آنها خواهند داشت . افراد جدیدی وارد زندگی تان می شوند که برای مدتی در زندگی تان مهم هستند . امروز فعالیت زیادی هم دارید.

خرداد

امروز یکی از آن روزهای نادر است که کاری را انجام می دهید و بعداً نگران آن می شوید. یک موضوع را باید بدانید که کارها و رفتارهای شما نتایجی دارد که بعداً آن را می بینید. در حال حاضر رویاهای زیادی دارید که اکنون بسیار لازم است. مخصوصاً در مواردی که مبالغ زیادی از پول وجود دارد. سعی کنید به خاطر بسپارید که همه افکار شما را باور ندارند اما چیزی که برای شما مانع باشد برای دیگران یک مصیبت می باشد.

تیر

فضای خانه شاداب تر از فضای محل کار است و برای این که ساعت کاری تان تمام شود لحظه شماری می کنید.شاید از یکی از همکاران تان تقاضای کمک کنید و او تقاضای تان را قبول نکند.نباید ناراحت شوید زیرا در حال حاضر همه تحت فشار عصبی هستند بنابراین می توانید او را درک کنید.

مرداد

امروز ستاره ها شما را تشویق می کنند که به زندگی تان بچسبید و دقیقاً برروی آن چه هستید کار کنید. شما مشتاق عقایدد واهی و پوچ و یا خیالی نیستید و در عوض می خواهید برروی حقایق سرد و سخت زندگی متمرکز شوید. بسیاری از تصمیماتی که ناشی از این اندیشه و تفکر شماست، ممکن است مخالفت افراد بسیاری را برانگیزد و این تنها شما را مصمم تر می کند که راه خود را بروید.

شهریور

شخصی سعی دارد از قدرت خودش برای دستور دادن به شما و رسیدن به خواسته هایش استفاده کند.با وجودی که از طرز برخورد خوش تان نمی آید اما به دلایلی نمی توانید اعتراض کنید.

مهر

شما روحیه ای دارید که می خواهید تغییراتی را در زندگی تان موجب شوید،پس ببینید که برای تغییر شکل دادن چه کاری لازم است.اگر چه قبل از آن بهتر است این را بدانید که در میان گذاشتن افکارتان با افرادی که آنها را قبول دارید بسیار مهم است.اگر می خواهید از حمایت یا حضور آنها استفاده کنید،مجبور خواهید بود با تضادهای زیادی روبرو شوید که برای تان چندان دوست داشتنی نیست.

آبان

امروز به نظرخستگی ناپذیر می باشید.سعی کنید بیش از توان تان کار نکنید.شاید همسرتان کمی حساس باشد بهترین راه برای جلوگیری از مشاجره این است که به هم دیگر فرصت بدهید.زمانی که این حساسیت ها برطرف شد دوباره از هم بودن لذت می برید.

آذر

هر چند وقت یکبار حس ماجراجوئی بر شما غلبه می کند. متاسفانه همیشه قادر نیستید که این چنین عمل کنید. اگر به فکر برنامه امروزتان دلبسته اید ناامید نشوید چون امکان دارد کارها کنترلشان از دست شما خارج شود و مسایل خودشان مسی�� خود را طی کنند.

دی

امروز باید کمی از سرعتتان بکاهید، البته کمی خسته کننده است. اما اگر کارها را به سرعت انجام دهید باید بگویم حتماً یک چیز مهم را یادتان می رود یا گم می کنید .اگر اخیراً به دیگران کم توجهی و بی اعتنایی کرده اید، و آن ها به شما کمکی نمی کنند، نباید آن ها را مقصر بدانید. این طور نیست؟

بهمن

به خاطر سپردن مسائل مهم امروز کاملاً ممکن خواهد بود بنابراین این مطلب را برای جستجوی حقیقت در نظر داشته باشید . ممکن است پیغام ناقصی به دست تان برسد که تمام معنی آنرا نمی فهمید شاید دوستی حرف شما را کاملاً اشتباه متوجه شود یا چیزی را از دست دهید که خیلی برایتان مهم باشد و همچنین در مورد برنامه های آینده سردرگم خواهید بود.

اسفند

امروز از احساس خلاقیت تان استفاده کنید و از ابتکاراتتان بسیار خوشحال خواهید شد. بعضی از مناطق زندگی شما ممکن است کمی آشفته باشد اما موقعی که نوبت به ساختن بهترین لحظات برسد شما یک نور درخشان در تاریکی می توانید باشید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه