فال یک شنبه بیست و یکم تیر ماه سال 1394

فال 566666

فال یک شنبه بیست و یکم تیر ماه سال ۱۳۹۴

فروردین

دیگران سعی دارند با خواسته های زیاد خودشان را به شما تحمیل کنند اما شما نیز نمی پذیرید. سعی کنید با همه مصالحه کنید.

اردیبهشت

هیچ کس امروز شما را ناراحت نمی کند . همه به حرف های شما گوش می کنند و برای انجام همه کارها شما تصمیم می گیرند . می توانید نظراتی در مورد تغییرات منزل بدهید حتی تغییرات دکوراسیون.

خرداد

کاملاً بی حوصله و بی صبر و طاقت هستید، خوشبختانه کار مهمی انجام نمی دهید زیرا اگر انجام دهید به مسائل جزئی توجه نمی کنید و دیگران بعداً که آن را بررسی کنند متوجه می شوند و این موضوع باعث خجالت شما می شود.

تیر

اگر اخیراً از نظر احساسی کمی بی تفاوت شده بودید امروز احساس می کنید گرم تر و رمانتیک تر هستید.اگر هنوز هم مخفی مانده است،لذت بخش تر است.برای شروع باز هم نمی توانید این حس را پنهان کنید و در ظاهرتان آشکار می شود.

مرداد

امروز ماه در علامت گاو است و به شما می گوید که بر روی پروژه های کاری و هر کار دیگری که شما را در معرض دید عموم قرار می دهد، متمرکز شوید اگرچه امروز روزی نیست که کار جدیدی را آغاز کنید، چرا که در بهترین حالتش، خوب پیش نخواهد رفت و در بدترین حالت، به جای سود، ضرر خواهید کرد! امروز مراقب امضاء اوراق رسمی کاریتان باشید و سعی کنید یکی دو روزی این کار را به تعویق بیاندازید.

شهریور

اگر به سفری می روید شاید با مشکلاتی روبرو شوید.بیش از آن که به جایی بروید قرارها را خوب بررسی کنید.بنزین ماشین را ببینید و ا زمسیری که می روید اطمینان داشته باشید.سعی کنید قراردادهای رسمی را امضاء نکنید زیرا در آینده با مشکل روبرو می شوید.

مهر

سعی کنید امروز هیچ کار جدید مالی را ناگهان شروع نکنید چرا که ممکن است آن طور که توقع دارید،کارها پیش نرود.اگر می خواهید فرمی رسمی را پر کنید،ممکن است دچار اشتباهی احمقانه شوید که ساعتها وقت پر کنید آنرا جبران کنید و یا ممکن است فراموش کنید که به جزئیات کوچک توجه کنید.پس محبتی به خود بکنید و برای چند روز برای انجام این نوع کارها دست نگه دارید .از این که صبر کنید بعداً خوشحال خواهید شد.

آبان

امروز فعالیت ذهنی و هم چنین جذابیت شما در درجه بالایی قرار دارند.ذهن شما تشنه تجربه آموزی می باشد و احساس می کنید جذب مسائل مرموز می شوید.یک نفر که به شما نزدیک است به شما کمک می کند تا قسمتی جدید از وجودتان را بشناسید.

آذر

شما قادرید هر فکر منفی را که تهدیدی به سایه انداختن و تیره کردن زندگی است را بدور بیاندازید چون می دانید که پایه و اساس حقیقی ندارند. به اضافه، شما از این که خودتان باشید ترسی ندارید و فرقی نمی کند که در چه شرایطی هستید. اگر یاد بگیرید که این را به مجموعه آموخته هایتان بیافزائید همیشه بدردتان خواهد خورد چه حالا و چه در آینده.

دی

ترکیب کار و تفریح با هم همیشه درست نیست اما امروز به جایی دعوت می شوید که نمی توانید به آنجا نروید. اگر در انتظار پیشرفتی در حرفه یا زندگی خصوصیتان هستید، ناامید خواهید شد، یا حداقل برای مدت کوتاهی اما در روزهای آینده روابط سودمندی خواهید داشت.

بهمن

ستارگان اطمنیان می دهند که هم اکنون هر نوع کار مخاطره آمیزی موقعیتی فوق العاده است . چه در زمینه شخصی و چه در زمینه شغلی . همچنین شاید پیشنهادی به شما بشود که نتوانید آن را رد کنید . پیشنهادی که افق های جدیدی را در زندگی شما باز می کند و تجارب جالبی را برای تان به ارمغان می آورد . این خبر می تواند شما را بسیار خوشحال کند.

اسفند

امروز فرصت های زیادی برای استفاده است و اگر دودل باشید متاسف خواهید شد فقط قبول کرده و در اندیشه این باشید که از عهده اش برآیید . نهایتاً می توانید همه را اداره کنید تا کاملاً تمام شود.

منبع: نیک صالحی

Tweet فال روزانه: فال امروز ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - تصویر 2
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه